Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

titi1 16th May 2013 20:37

Ами аз си го обяснявам както например се случва с третата сливица. При повечето деца след появяването и и напълното и израстване идва момент, когато започва обратния процес - тя започва да намалява, свива се, буквално изчезва.

Нелка 16th May 2013 20:52

Не знам. Надявам се да има начин! Почнах супер много да си харесвам носа и не ми се разбутва отново. Ще си чакам контролния преглед, сигурна съм, че ако има начин док ще го знае.

diliana_mihaylov 16th May 2013 21:53

:cry: Преди малко дъщеря ми ме удари по върха на носа. Заболя ме временно, но не много силно. По-скоро се паникьосах. Дали всичко отиде по Дяволите? Нямам кръв, нито отоци след удара, но си внушавам най-страшното.

Нелка 16th May 2013 21:56

Нищо няма! :)
Ако имаше разместване, със сигурност щеше да има кръв. И доста болка.

rimi 17th May 2013 08:19

Дилиана и аз до този момент получих вече два удара от моите дечурлига не ми е текло кръв нито болка сега другата седмица на контролния ще видим какво се случва но и аз много се притесних Нелка ти след 1 месец ли си на контролен

rimi 17th May 2013 08:31

Нелка и на мен също хрущяла който е непосредствено под гърбицата незнам точно как да го обясня е подут леко не е така вдлъбнат както беше в началото така че и аз не знам дали е още отток или друго сега на 25 ще питам какво се случва Само незнам дали ще се справи моя племеник с английския незнам до колко добре го знае но моята приятелка не може да дойде този път с мен а то сега май е най важно да комуникираш добре с доктора

Нелка 17th May 2013 12:17

Рими, вкоставянето точно си отговаря на името - усещаш подутината твърда и неболезнена, точно като кост. Отока е мек. Разликата е осезаема.

Моя контролен не знам кога е, чакам да се обади док.

Josefinka 17th May 2013 14:59

Момичета искам да попитам ако някоя от вас знае ли дали тези доктори при които сте ходили се справят добре и с друг вид естетични корекции. Интересува ме подвигане на вежди и липосукция на лице защото моето е много бузесто. Най вероятно и втора рино ще мисля, защото не останах напълно удовлетворена от ринопластиката при Джамбазов. Незнам дали е възможно също да се направят две или три корекции в една операция, може би зависи от сложността и какво ще се прави.

Elly Stefanov 17th May 2013 16:00

Цитирай:

Първоначално написано от Josefinka (Публикация 787489)
Момичета искам да попитам ако някоя от вас знае ли дали тези доктори при които сте ходили се справят добре и с друг вид естетични корекции. Интересува ме подвигане на вежди и липосукция на лице защото моето е много бузесто. Най вероятно и втора рино ще мисля, защото не останах напълно удовлетворена от ринопластиката при Джамбазов. Незнам дали е възможно също да се направят две или три корекции в една операция, може би зависи от сложността и какво ще се прави.

Доктор Дилбер е специалист УНГ и алергии, така че освен за рино едва ли ще ти свърши работа по изброените манипулации. Авшар е естетичен хирург, за Илхан - не знам, нека хората, които ще ходят при него да кажат :)

rimi 17th May 2013 16:27

Авшар е пластичен и прави всички тези работи но е страшно скъпо при него


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:53.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.