Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Rabiosa 22nd May 2013 23:07

Благодаря ви много! Нослето се подобрява с всеки изминал ден и аз самата този път имам търпение, защото все пак е трета операция и то доста сложна. Търпението ми идва от там, че и сега се харесвам :1228:
Обещавам да кача и снимки от преди това, но в момента нямам. Ще накарам да ми пратят едни, правени точно в кабинета на Илхан, докато чакам.

Нелка 22nd May 2013 23:23

Раби, красота! :))) Страхотен резултат, но аз вече ти го казах лично! А толкова по-хубав ще става, че не знам на къде направо! Браво на майстора!

Elly Stefanov 23rd May 2013 08:20

Раби, не знам как го правят тези турски лекари, но дори с оттоците е красив носа и ти отива, а като спадне ще си като кукла! Перфектна работа на Илхан, браво!

Пуфпаф, във фейсбук страницата на Дилбер можеш да видиш преди- след на едно - две момчета, наистина разликата е феноменална! Ще го питам аз за снимките да ги пусна тук, за да могат всички да видят. Той специално ми прати снимки на момичета с носове като моя. Врезултат носа на всяка е различен и седи супер естествено и красиво!

rimi 23rd May 2013 09:20

Раби нослето е страхотно каква сладка извивчица има а като спадне нацяло направо ще е перфектен Много ми харесва резултата въпреки че не съм виждала предното творение но предполагам разликата е голяма

Нелка 23rd May 2013 09:42

Не всеки има желанието да поства снимки "преди". Хайде, ако ти е рожденния нос и цял живот си се гледал така, по-лесно се прежалваш. Обаче ако някой те е орезил, има голяма доза срам. Който аз не мога да си обясня, но аз лично се срамувах от себе си, от собствените си недообмислени решения и неправилна преценка. А не трябва. Аз снощи и с майка си говорих дълго - защо не съм била изчакала да се оперирам за пръв път в Турция.... За пръв път в живота си не поех цялата вина, че съм смотана и имам неправилна преценка! Нито една от нас не е пристъпвала към операция с ясното съзнание, че има риск да се събуди по-грозна. Аз лично винаги съм вярвала на 100% на хирурзите, наречете ме наивна , но съм имала причина. Виждала съм техни хибави носове, чувала съм добри коментари... Всеки от нас така се лъже.

И на мен ми е неприятно да поствам снимки на носа ми "преди". А знам, че е хубаво за да се види разликата, да се прецени началния старт. Ако някой иска на лични, ще пращам.

Savi 23rd May 2013 10:05

Раби,чудесна си!Много добре ти стои нослето,незнам как е изглеждал преди,но сега е чудесен.И мисля,че с времето като спаднат отоците ще се оформи много фин връх:)Радвай му се пълноценно:)

rimi 23rd May 2013 10:31

Нелка, и аз така като тебе с такова доверие отидох при Енчев и бях апсолютно сигурна че ще ме направи добре а после не ме питай една година през какво минах и какво ми костваше. Още изпитвам страх да не се появи някоя дупка на носа ми всеки ден се взирам в най малката подробност, още не мога да се зарадвам истински на носа си.

rimi 23rd May 2013 10:45

Та в този ред на мисли кажете ми след месец и половина мога ли да очаквам някякви сериозни изненади някякви хлътвания защото съм забравила изживяванията си от предния път кога започнаха да се появяват недоразуменията

Нелка 23rd May 2013 11:37

Мисля, че всичко става ясно в края на първия месец. На мен това калциране ми се появи на края на втора седмица, също така явно ми е прищиан хрющяла от лявата страна и имам едно изпъкнало като пъпка.

Яд ме е, че колкото повече пъти е опериран един нос, толкова по-непредсказуем става....

Рими, да те питам, Авшар те взе на една година след операцията? Аз разбрах, че е връщал пацинти, на които е казвал да изчакат минимум 2.5 години..?

zara_6666 23rd May 2013 11:50

Раби,супер е нослето!Честито,много се радвам за теб миличка:)Няма нищо общо с това което беше


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:31.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.