Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Могат ли да правят жените хубав секс? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=12822)

Milenski 24th July 2012 15:09

Могат ли да правят жените хубав секс?
 
Скоро една приятелка ме провокира да повдигна темата, каза ми буквално следното: "Кажи на една жена, че не прави хубав секс и после й гледай сеира". Вие какво мислите по въпроса? Как се справят дамите?

lily.ana 24th July 2012 16:12

А на мъж ако кажеш, че не се справя къв сеир пада... и други работи падат :lol: ... голяма трагедия настава.

Нелка 24th July 2012 17:58

Всяка самоуважаваща се жена, при такъв коментар, би си станала и заминала...
Какво означава "Не правиш хубав секс"? Сексът от кога е олимпийска дисциплина? Или си пасвате в леглото или си хващате пътя..
И аз съм имала мъже, които не са ми харесвали какви ги вършат под юргана, но никога няма да изкоментирам по този грозен начин. Ако те кефи като човек, правиш усилия да го насочваш какво ти харесва. Ако прецениш, че и като човек не ти допада, не си правиш труда и просто не повтаряш.

barrуwhite 30th August 2012 21:24

Цитирай:

Първоначално написано от Nells (Публикация 777015)
Какво означава "Не правиш хубав секс"?

еми точно тва означава :lol: Някои са тотални дървета и не става работата, други имат прекалено много задръжки, трети изобщо не схващат концепцията, но което е по-важно в случая, Миленски ква е тая тема бе?
За кои дами говориме, що за проучване е тва.. Как се справяли дамите - Еми тея от бедруум по-слабо от невръстните в 365, добре ли е като отговор? :D


Между другото - отбелязвам се, минах да видя за кво става въпрос във форума и всичко изглежда като пълен провал.

Лудите клавиши 31st August 2012 15:16

Да, жените могат да правят хубав секс. А мъжете не могат. Следователно само жените трябва да правят секс! (Юнисекшуъл уърлд форевър!)

Polinka1 28th September 2012 13:32

Цитирай:

Първоначално написано от Nells (Публикация 777015)
Всяка самоуважаваща се жена, при такъв коментар, би си станала и заминала...
Какво означава "Не правиш хубав секс"? Сексът от кога е олимпийска дисциплина? Или си пасвате в леглото или си хващате пътя..
И аз съм имала мъже, които не са ми харесвали какви ги вършат под юргана, но никога няма да изкоментирам по този грозен начин. Ако те кефи като човек, правиш усилия да го насочваш какво ти харесва. Ако прецениш, че и като човек не ти допада, не си правиш труда и просто не повтаряш.

Абсолютно да! +1

Emma83 4th October 2012 17:30

Трябва да имаш егати самочувствието, за да го кажеш в очите на някой.

Mepoooo 4th October 2012 19:39

Това е болна тема и за мъже, и за жени.

valeto 1st December 2012 15:00

Кво е тва секс бе? :lol_sign:

lily.ana 1st December 2012 16:06

Мога да помогна със синоними, но не и с определение :lol:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:50.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.