Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Общи приказки (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=19)
-   -   Факторът удоволствие. (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9735)

Reni_Reni 28th October 2009 22:37

Факторът удоволствие.
 
"Всички животни с изключение на човека знаят,че главното нещо в живота е да му се наслаждават."

Какво е нещото или нещата,които ви доставят най-голямо удоволствие?

Rochellkaa 28th October 2009 22:49

Храната. :oops: Както и сексът,радостта в очите на хората,милите моменти,прекарани със специални хора.

Gossow 28th October 2009 22:55

Футбол

apoklistika 29th October 2009 00:17

Re: Факторът удоволствие.
 
Цитирай:

Първоначално написано от Reni_Reni
"Всички животни с изключение на човека знаят,че главното нещо в живота е да му се наслаждават."

Кой е казал тази умна мисъл :lol:

moneymoney 29th October 2009 00:24

Парите,секса....изобщо енергията и тръпката от магията наречена живот!Обичам живота,обичам себе си!Радвам се на всеки един миг,в който дишам!

ZANDALEE 29th October 2009 08:47

Re: Факторът удоволствие.
 
Цитирай:

Първоначално написано от apoklistika
Цитирай:

Първоначално написано от Reni_Reni
"Всички животни с изключение на човека знаят,че главното нещо в живота е да му се наслаждават."

Кой е казал тази умна мисъл :lol:

Хитлер. :lol:

i_ani 29th October 2009 08:54

Re: Факторът удоволствие.
 
Цитирай:

Първоначално написано от Reni_Reni
Какво е нещото или нещата,които ви доставят най-голямо удоволствие?

Ухх , ама , че тема :lol: . Сексът е море от удоволствия , само трябва да се научиш да плуваш добре.

sportakus75 29th October 2009 09:00

брей аз трябвало спасител да стана тогава :D

Mirami 29th October 2009 09:04

Re: Факторът удоволствие.
 
Цитирай:

Първоначално написано от Reni_Reni
"Всички животни с изключение на човека знаят,че главното нещо в живота е да му се наслаждават."

Много ми допада тази мисъл. Считам, че принадлежа към графата "животни" :lol:
Какво имам предвид: насладата от живота няма нищо общо с парите, тъй че тотално не съм съгласна с Мънимъни. Мисля, че авторът има предвид следното: животът минава бързо, много бързо, когато спрем да тичаме в надпревара и да обръщаме внимание на "човешкия" свят, започваме да усещаме живота. Той може да представлява едно цвете, един залез, двама души, които се държат за ръка и се обичат по улицата. Ако започнем да обръщаме внимание на тези малки неща, изведнъж животът се превръща в удоволствие и ни изпълва. Това усещане се получава, когато се спрем и започнем да наблюдаваме. Ако един човек веднъж си даде сметка какво означава това, никога повече няма да се върне назад. Толкова много са нещата, които ми доставят удоволствие, че изобщо не мога да ги опиша в един пост.

Ще дам пример: вчера ходих в пощата, имаше невероятна опашка, чаках повече от половин час. Тъй като вече обичам чакането, си седнах спокойно с номерчето в ръка и се загледах в хората. Имаше една двойка мъже, единият имаше някакво психическо разстройство, другият му беше роднина или приятел. Та "лудият" мъж отвреме навреме ставаше и започваше да пее пред касите. Компаньонът му се опитваше да го държи мирен, но с такава нежност и внимание, че щях да се разплача от удоволствие. Говореше му, оставяше го да пее, без да го дърпа или да се намесва по друг начин, после се опитваше да му привлече вниманието, да го накара да бъде участник в чакането, като му обясняваше да следи номерата и го разпитваше "какво е положението" и кога е техният ред, оставяше го да разполага с номерчето и изобщо с голяма любов се отнасяше към него.
Това беше най-приятното чакане, което съм имала някога. Да видиш любовта, чиста и неподправена, ех...
Та така, ако искате да се наслаждавате на живота, не бързайте, спрете се, не гонете някакви ритми, ще видите изведнъж невероятни неща. Това е истинското щастие за мен и то изпълва всяка моя минута, откакто го открих. Общо взето разбрах, че времето, когато чакам нещо (дори на опашката в трафика) е МОЕТО време, отделям го за себе си, за наблюдение и мислене и го приветсвам като добре дошло. Вече не бързам никога, опитвам се да наблюдавам всичко и затова изпитвам удоволствие от всичко, което правя.
Животно съм значи :lol:

deni81 29th October 2009 09:34

Обожавам екскурзиите секс хубави шоу програми романтични вечери СПА и такива все неща.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:28.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.