Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

diliana_mihaylov 14th June 2013 13:53

А устните ми бяха трагедия. Изкривени и с 20 твърди топчета. Като говорех или се усмихвах все едно ми излизаха брадавици. Кофти филър в комбинация с кофти инжектиране. А бяха правени от лекар, на който имам доверие... Снимките, които си виждала преди са след като Авшар изряза гадните топчета. Останаха само няколко по-малки в долната устна. С филърите трябва да се внимава много, защото изменят формата на устата, тежат и дърпат овала надолу, разтягат кожата на устните и тн. Аз си слагам филър от около 8 години. Все още не мога да се престраша за липофилинг.

Мариса 14th June 2013 14:24

Цитирай:

Първоначално написано от diliana_mihaylov (Публикация 788953)
С филърите трябва да се внимава много, защото изменят формата на устата, тежат и дърпат овала надолу, разтягат кожата на устните и тн. Аз си слагам филър от около 8 години. Все още не мога да се престраша за липофилинг.

Напълно съгласна за филърите,а за липофилинга забрави.Вече е стар метод,най-доброто е стволови клетки :)

rimi 14th June 2013 14:33

Цитирай:

Първоначално написано от diliana_mihaylov (Публикация 788952)
Рими, не знам какво да ти кажа. Да не би да има значение дали е първа рино? Аз чаках 7 години, докато си избера лекар. Не знам защо в БГ никой не ми вдъхна доверие. Даже не знам какво толкова харесват в работата на Доц. Джамбазов. Ако бях отишла при него, със сигурност върхът ми щеше да е в устата. Не искам да изглежда все едно Авшар е дъ бест за мен, има много добри хирурзи разбира се. И даже е грешка да се мисли "щом на еди кой си му е сполучлива операцията, значи и моята ще бъде така". Затова никога не препоръчвам лекари на 100%. Дано да не ми се налага нова рино.

Дилиана истински ме разсмя с този връх в устата но носа ти наистина нямаше да изглежда по този начин както е сега или пък по лошия вариант да си в мойто положение след намесата на некадърни идиоти и хора с професионален опит да не могат да те оправят

rimi 14th June 2013 14:35

Цитирай:

Първоначално написано от Мариса (Публикация 788955)
Напълно съгласна за филърите,а за липофилинга забрави.Вече е стар метод,най-доброто е стволови клетки :)

Мариса а ако нямаш замразени стволови от банка ли ползваш и прилага ли се това тук вече

rimi 14th June 2013 14:54

Най- интересното е че той ми е оправил много добре хрущялите на върха аз в интерес на истината мислих че там няма шанс, левия хрущял беше много увиснал заедно с ноздрата даже и в профил си личеше много,смятах че ще е трудно да се работи заради белега но сега е супер. Дишането е направо идеално еднакво с двете ноздри аз не можех да дишам с лявата ноздра но проблема е горе в коста и по точно мисля на гърба на носа. Енчев явно много ми е изрязал гърба не точно между очите а малко по надолу и може би ще се наложи присадка но незнам защо не го е направил сега защото отново хлътна, леко е не е толкова забележимо но си има проблем.

Мариса 14th June 2013 15:12

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 788958)
Мариса а ако нямаш замразени стволови от банка ли ползваш и прилага ли се това тук вече

Първо се сключва договор с Криосейф,даваш няколко хиляди и после отиваш в клиниката да ти изсмучат 50мл.мастни клетки от корема.Обаждат ти се след няколко месеца да ти ги инжектират,дали в устни,дали в скули или наз.гънки ,твоя воля :)
Прилага се,да аз пробвах в Есте клиник,но не ме одобриха,защото нямах достатъчно мазнини,а само мускул :(

кукумицинка 14th June 2013 15:34

Цитирай:

Първоначално написано от Мариса (Публикация 788963)
Първо се сключва договор с Криосейф,даваш няколко хиляди и после отиваш в клиниката да ти изсмучат 50мл.мастни клетки от корема.Обаждат ти се след няколко месеца да ти ги инжектират,дали в устни,дали в скули или наз.гънки ,твоя воля :)
Прилага се,да аз пробвах в Есте клиник,но не ме одобриха,защото нямах достатъчно мазнини,а само мускул :(

Хм, с тия мастни клетки ми звучи много съмнително. Стволовите клетки от пъпна връв ги взимат най-вече. Те не са мастни клетки, а са клетки, които може да се диференцират във всякакъв вид други клетки. Доколкото знам, при липофилинг (попълване с мастни клетки) организмът абсорбира тази мазнина за сравнително кратко време. Може би целта е стволовите клетки да се диференцират в съединителна тъкан, не мастна.

Мариса 14th June 2013 16:16

http://www.aestheclinic.com/images/n...76425_4604.pdf

Няма нищо съмнително в стволовите клетки,хаахах ;)

diliana_mihaylov 14th June 2013 16:44

Имаме замразени стволови клетки от пъпната връв на детето ми. В крио сейф сме и ние. Ще се поинтересувам за мазнините. Трябва да побързам, че и аз искам скоро да ставам само мускул :crazylove:

кукумицинка 14th June 2013 17:14

Цитирай:

Първоначално написано от Мариса (Публикация 788970)
http://www.aestheclinic.com/images/n...76425_4604.pdf

Няма нищо съмнително в стволовите клетки,хаахах ;)

Пише, че "обогатяват" мастните клетки със стволови, за да може стволовите да образуват кръвоносни съдове при липофилинга. Самите стволови клетки не ги вземат от пациента май, а в тази банка се съхраняват стволови клетки от пъпна връв на новородени. При възрастен човек стволовите клетки са в минимално количество.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:51.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.