Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мъжки фитнес (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=11)
-   -   Какво да пия за да повиша нивото на тестостерон (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11366)

niki_20 6th November 2010 12:29

Какво да пия за да повиша нивото на тестостерон
 
Здравейте приятели, съжалявам че направих тема специално за моят проблем, но искам някой да ми помогне, ако знае разбира се! На 21 години съм и имам слабо окосмяване на лицето, искам да ви попитам какво да пия за да повиша нивото на тестостерон и съответно окосмяването си! Разбира се ще съчетая приема на препарати с тренировки! Благодаря ви предварително за отговорите, надявам се че няма да има подигравателни подмятания, а наистина ще намеря отговор за решаването на проблема ми!

want 6th November 2010 12:32

Re: Какво да пия за да повиша нивото на тестостерон
 
Цитирай:

Първоначално написано от niki_20
Здравейте приятели, съжалявам че направих тема специално за моят проблем, но искам някой да ми помогне, ако знае разбира се! На 21 години съм и имам слабо окосмяване на лицето, искам да ви попитам какво да пия за да повиша нивото на тестостерон и съответно окосмяването си! Разбира се ще съчетая приема на препарати с тренировки! Благодаря ви предварително за отговорите, надявам се че няма да има подигравателни подмятания, а наистина ще намеря отговор за решаването на проблема ми!

Абе момче ти добре ли си за едното окосмяване да вземаш тестостерон !!!Ако толкова мислиш 4е ти е проблем отиди на лекар а не да ми търсиш съвети по форуми ! Вземането на хормони не е така безобидно и можеш да си навле4еш много странични ефекти!

LUCKY Dancing Queen 8th November 2010 17:51

Един от страничните ефекти може да се излиза с окосмяване там където най малко му трябва. Вгледайте се в някои мъже и ще видите какви тръстики се спускат по лицевата част на носовете. И ако се случи върху нос тип камба...

want 8th November 2010 20:28

Хехехех карай де , тъкмо ако опешивее преждевременно ще може да замята вълна от към гърба към главата :)

fitnessshop 9th November 2010 13:30

Приятелю, в днешно време е модерно да си без косми! :shock: Но ако много искаш прочети малко за стероидите(тези които са най-андрогенни) ще ти свършат работа, дори е възможно и по гърба да ти пораснат..

FitnesPich 24th December 2010 17:04

Момче, ако пиеш тестостерон, ще си спреш развитието на тялото и много ще съжаляваш след време! Изобщо не се занимавай нито с тестостерон, нито изобщо с каквито и да били стероиди! Ако искаш можеш да си тренираш фитнес често и да пиеш по едно сурово яйце на гладно всяка сутрин, това може и да помогне донякъде, но и да не помогне, не се занимавай със стероиди и простотии, защото ти казвам, че ще си спреш развитието на тялото.

Morozko 28th December 2010 13:02

Отиваш в аптеката и си купуваш трибулус терестрис. Продукта е естествен и повишава нивото на тестостерон, обаче незнам дали ще повлиае на окосмяването ти. Освен това аз давам мило и драго да не се бръсна всеки ден по дяволите..

not_sweety 29th December 2010 15:32

http://www.bb-team.org/forums/viewthread/26941

http://www.fitnes-bg.com/%D4%E8%F2%E..._200911261480/

Какво подобрява ендогенната (вътре в организма) синтеза и активност на тестостерона?
- почивка (без продължителен стрес), отпуснатост, добър сън, секс
- кратки, силно интензивни спортни натоварвания, придружени обаче от почивка
- инсулинът понижава нивото на SHBG и така увеличава количеството на свободния тестостерон в тялото. При това трябва да се внимава количеството на въглехидратите да е ниско (следователно приемайте hi mol въглeхидрат хидролизати и растителни екстракти за модулиране на инсулина)
- трябва да се приемат достатъчно (но не прекалено много) мазнини и то моно- и полиненаситени мастни киселини, както и наситени мастни киселини, вкл. arachidion-киселина (месо). По правило 25-30% от ежедневния калориен прием трябва да се покрива с мазнини.
- повишеният прием на протеин също като инсулина понижава нивото на SHBG и увеличава количеството на свободния тестостерон
- глутаминът/глутаминовата киселина покачват нивата на ЛХ (лутенизиращ хормон) и ФСХ (фоликулостимулиращ хормон)
- витамин А е небходим за регулацията на тестостерона
- фитостероли от растителни масла и зеленчуци
- pygeum (пигеум) и saw palmetto (сао палмето) предотвратяват уголемяването на простата, като сао палмето намалява превръщането на тестостерон в ДХТ (дихидротестостерон)
- пигеумът и екстрактите от коприва (воден екстракт от корените), белият шампион, лигнаните, фитостеролите полифеноли от гроздови зърна, хризин (от семената на морковите и от прополиса), както и цинкът задържат ароматазата (превръщането на тестостерон в естрогени)
- екстрактът от овес видимо освобождава свързания с SHBG тестостерон, но качеството е определящо (овесените семена не помагат)
- чубрица (съдържа прекурсори за адреналина и половите хормони)
- минералите бор, калий, селен, цинк и магнезий са важни за баланса на тестостерона
- даидзеинът от соята видимо повишава синтезата на тестостерона при мъжете и я намалява при жените
- Velvet Deer Antler повишава стойностите на тестостерона в кръвната плазма
- сминдухът стимулира синтезата на тестостерон чрез активиране на инсулина и ЛХ
- корейският женшен повишава ендогенното образуване на тестостерон
- бабините зъби стимулират синтезата на тестостерон (чрез ЛХ)
- в едно изследване сусамените зърна повишиха нивото на тестостерона
- чесънът повишава нивото на тестостерона (чрез ЛХ)

Изследванията показват че приемането на 30мг Цинк и 450мг Магнезии на ден повишават нивото на тестостерона до 45%!

И т. н....

HealthStore 29th December 2010 22:29

Хапвай си повече цели яйца и месо, както и храни богати на полезни мазнини. Така по естествен начин ще стимулираш тестостерона си.

viliyana89 7th January 2011 12:09

Цитирай:

Първоначално написано от Desiro Night
Един от страничните ефекти може да се излиза с окосмяване там където най малко му трябва. Вгледайте се в някои мъже и ще видите какви тръстики се спускат по лицевата част на носовете. И ако се случи върху нос тип камба...

Това е ужасно... но се предполага, че все пак мъжете трябва да се поддържат и там

monsternutritions 20th January 2011 17:32

Привет!

Има и хранителни добавки, които стимулират производството на тестостерон по естествен път, прегледай и тях.
Употребата на глутамин вечер преди лягане, също може да ти е от полза, тъй като глутамина стимулира отделянето на тестостерон в организма, което става по време на най-дълбокият сън.
Дано съм бил полезен! :wink:

Rocket 8th May 2012 16:16

Цитирай:

Първоначално написано от Morozko (Публикация 696602)
Отиваш в аптеката и си купуваш трибулус терестрис...

много е добро това, и за развиването на мускулатурата, пил съм го

wermillion 6th August 2012 15:58

Продуктите от растението Трибулус Терестрис са наистина чудесни, когато човек иска да увеличи нивото си на тестостерон по естествен път. Има, обаче, и един друг момент. Доста младежи искат да качат бързо мускулна маса и се ориентират към подобен тип суплементи. Трибулусът е НЕефективен за мъже до 25-27 годишна възраст, тъй като тогава организмът е в развитие и тестостеронът е в пикови нива. Т.е. дори да приемате този продукт, ако сте под тази възраст, реално вие не можете да повишите нивото на мъжкия полов хормон.




---------------------------
Бижута Сваровски

dope 10th December 2012 19:24

тестостерон
 
Ако ти трябва тестостерон аз имам останал от цикъл пиши тук ако се интересуваш skype:krasi_2531

DaKing 9th February 2013 17:02

Един от най-добрите натурални продукти в момента е TribuZMA на Amix. Аз изпих 3 шишенца и съм изключително доволен. Постиженията ми се увеличиха, както и мускулната маса с подходящия прием на протеин разбира се.

24Carat 13th February 2013 09:40

Цитирай:

Първоначално написано от DaKing (Публикация 782490)
Един от най-добрите натурални продукти в момента е TribuZMA на Amix. Аз изпих 3 шишенца и съм изключително доволен. Постиженията ми се увеличиха, както и мускулната маса с подходящия прием на протеин разбира се.

И аз съм го пил. Уникален продукт ! Много сила и енергия, качих и няколко килограма.

gogatt 1st April 2013 13:12

Цитирай:

Първоначално написано от 24Carat (Публикация 782604)
И аз съм го пил. Уникален продукт ! Много сила и енергия, качих и няколко килограма.

Благодаря за коментара мисля и аз да го опитам!
______________
Врати Vrati Метални Врати Монтаж Врати Врати Цени

Слави 9th April 2013 12:14

Отговор в тема
 
Здравей !
Не знам дали си чувал за фирмата Каяни ? Тя е нова на БГ пазара и е едва от 6 месеца . Има едни страхотен продукт , който се казва Каяни Нитро Ефекс . При приема му организма започва да произвежда Азотен монооксид , който е уникален по своята същност :

Ефекти на азотния моноксид:
1.Разширява коронарните артерии, също и други артерии, стимулира кръвообращението в кръвоносните съдове, като по този начин подобрява снабдяването на тъканите с кислород и хранителни вещества.
2.Намалява кръвното налягане
3.Отпуска гладките мускулни тъкани в кръвоносните съдове
4.Стимулира растежа на нови съдове, по този начин заздравяването на раните
5.Възпрепятства слепването на тромбоцити, образува -нето на тромби
6. Обръща процеса на атеросклероза
7.Намалява нивото натритицерид
8.Играе роля за облекчаване на астма, в ранния стадий на болестта Алцхаймер и вероятно при ADHA (хиперактив -ност)
9.Азотният моноксид пряко намалява болката чрез по доброто снабдяване с кислород на нервите.
10.Образувайки се в левкоцитите унищожава нашествени -ците: бактерии, гъбички, паразити.
11След трансплантация намалява опасността за отхвър -ляне на органа.
12Прекратяването на възпалението причинило оток, намалява исхемичната - смущения в кръвоснабдяването на сърцето - болка.
13 Допринася за регулиране на заздравяването на фрактури, стимулира формирането на костни клетки и минерализацията.
14.Пречи на унищожаването на костните клетки (osteoclasts)
15.Допринася за целостта на зъбите и венците.
16 Абсорбира се също и през кожата, може да се прилага за рани, язви, изгаряния, болящи места, и при кожни болести.
17.Естествена Виагра: подпомага ерекцията, и подобрява сексуалността и при двата пола.
Аз съм дистрибутор на тези добавки . Станах такъв защото направих една ''Флебо тромбоза '' . Запуши ми се магистрална вена на десния крак на 90 % . Благодарение на Каяни се оправих.
Ако имаш въпроси пиши ми ...
Станислав

Stef91 22nd August 2013 08:09

Цитирай:

Първоначално написано от niki_20 (Публикация 687350)
Здравейте приятели, съжалявам че направих тема специално за моят проблем, но искам някой да ми помогне, ако знае разбира се! На 21 години съм и имам слабо окосмяване на лицето, искам да ви попитам какво да пия за да повиша нивото на тестостерон и съответно окосмяването си! Разбира се ще съчетая приема на препарати с тренировки! Благодаря ви предварително за отговорите, надявам се че няма да има подигравателни подмятания, а наистина ще намеря отговор за решаването на проблема ми!

Трябва да се обърнеш към специалист, който да види проблема ти.Ще ти измерят нивата на хормоните като за начало.Глупаво да е предприемаш нещо толкова сериозно само по съвети от форума.Все пак, нещото което увеличава тесторена и се смята за сравнително безвредно е билката бабини зъби.Но за всичко друго се консултирай с лекар.И даже не вярвам от тази билка да ти порастнат косми.

Ivo Ivanov 5th September 2013 18:56

Може да пробваш с трибулус. Български трибулус. Вемохърб предлагат един от най-добрите.

DaKing 2nd October 2013 14:41

И от този на Вемо също имам доста добри впечатления, мога да предложа също и на Мекс. Той е доста изгоден.

play4u 6th February 2014 07:20

Прочети за d-aspartic acid
Д-аспарагинова киселина драматично увеличава естествените нива на тестостерон до 42% и то при продължителност на прием от 12 дни.
Направи си комбинация DAA + Трибулус Терестрис. Ето тука можеш да прочетеш за трибестана.

Murder 6th February 2014 14:02

Комбинацията трибулус терестрис + Д-аспарагинова киселина е може би най-добрата натурална алтернатива за покачване на собственото производство на тестостерон.
Българската суровина на Вемохерб е най-добрата що се отнася за трибулус, докато Д-аспарагинова киселина я има под формата на прах и под формата на капсули. Доказани марки, които предлагат тази суровина са - Prima Force, Bulk Powders, Amix.

DaKing 8th February 2014 11:40

За д-аа най-работещата стратегия е 1 седмица пиеш, 1 почиваш. Но задължително трябва да се добави ЗМА към трибулуса, иначе само си увеличаваш спермогенезата и общия тестостерон. На теб ти трябва да стимулираш ЛХ-то. Хайа са пуснали зма и трибулус, които пробвах наскоро и работят доста добре

choki_moki 9th February 2014 14:15

Съществуват редица тестостеронови бустери, който биха ти свършили работа. Може да пробваш с един нов продукт на MEX, казва се Anabolic Pro и съдържа доста голямо количество екдистерон, който значително ще повиши нивата ти на тестостерон.

DaKing 10th February 2014 17:52

Екдистерона е нещо много хубаво, само че няма хормонален ефект, най-малко върху тестостерона. Единствената прилика е, че увеличава протеиновия синтез, както теста. Ако се търси тест бустер по-богат комплекс, аз бих препоръчал Майо тест на Амикс.

Ivo Ivanov 11th February 2014 11:37

В момента комбинирам D-aa на bulk с tribusten на amix и направо откачам,страшна сила,поизчистих мазнините,но стоя по-голям и по-нацепен

DaKing 12th February 2014 15:02

Аз лично предпочитам д-аспартовата на Примафорс. Какви са ти впечатленията от тази на Бълк? Заслужава ли си?

Ivo Ivanov 14th February 2014 10:50

Много добре работи,суровината стои по същия начин,както на вкус,така на разтворимост и текстура.Веднага се усети повишаването в силата,по-добрия сън и възстановяване :2020:

DaKing 19th February 2014 12:01

Това е добре, може и да я пробвам. Бях пил на бълк омега и азотния им бустер и останах доволен.

Vaklin 22nd April 2014 15:09

Повече секс и нямаш да имаш грижи, братле!

Reason 10th July 2014 22:48

Първо - правил ли си си изследване какви са ти нивата на тестостерона?
Второ - ти си на 21! Бас ловя, че нивата ти са ОК, че дори и вероятно са ти на максимума.
Трето - трибулус терестрис не върши никаква работа! По-вероятно е в твоя случай, дори да доведе до гинекомастия, за който проблем никой производител на подобна хранителна добавка не споменава като странично действие.
Четвърто - тестостерон не се ПИЕ! Тестостерон НЯМА на хапчета, а е инжекционен и в твоя случай ще е абсолютна безмислица!

danchowrestling 25th July 2014 12:29

Вириген на хапчета купува се от аптеката също ще покачиш мускулната си маса и тонуса :)
Ако неможеш да го намериш пиши ми на лично.

fitnessdobavki 14th November 2017 16:53

Здравей, аз също не ти препоръчвам стероиди и синтетичен тестостерон. Ако не си наясно как работят тези медикаменти и как ти се отразяват на организма не ги взимай! Не слушай какво ти говорят комплексарчетата в залата: ''Вземи това и ще станеш звяр за 2 месеца'', не се води по техния акъл!
Храни се правилно и здравословно, тренирай тежко, може да вкараш някоя хранителна довавка и това е! На-важното, което ще получиш е добро здравословно състояние и естетически красиво тяло!
Ако се чудиш за хранителни добавки и не си наясно какво, кога и по колко да вземеш се обърни към http://protein4e.com/
Успех с тренировките!

CreateX 27th February 2018 08:52

Възможно решение, което е хомеопатично и дори се продава в аптеките и в някои онлайн магазини са бабините зъби. Посъветвай се с лекар дали можеш да ги пиеш, по колко и за колко време. Но наистина се заисли... дали искаш да увеличиш нивата на ХОРМОН за едната брада ;) Успех и хубав ден!

PetyaIvanova1 6th August 2019 14:12

Мъжът ми пие трибулус заради проблемът му с еректилната дисфункция :2043: Гарантирам, че има ефект! Поръчвам му трибулуса на булгарикус, наистина е много качествен https://www.bulgaricus.bg/tribulus-60-kapsuli.html

PetyaIvanova1 6th August 2019 14:19

Приятелят ми вземаше някоко месеца трибулус на капсули, за стимулиране на производството на тестостерон. Доколкото ми е споделял, беше доволен. Последно беше поръчал Трибулус на марката Булгарикус и сподели, че има ефект. :2043:

Bat_Spas 15th May 2020 12:03

Пълноценното хранене, качественият сът, тренировките, излизането на слънце, както и избягването на алкохола и вредните храни помагат за подобряването на нивата на тесостерон в тялото.
Има много храни, които можем да приемаме, за да повишим нивата си на тестостерон натурално. Ето тук може да се намери доста информация за тесостерона и как да го повишим: https://www.bav.bg/testosteron-kak-da-go-povishim

emmklise31 17th October 2020 19:27

Продуктите от растението Трибулус Терестрис са наистина чудесни, когато човек иска да увеличи нивото си на тестостерон по естествен път - https://www.iherb.com

DNP 4th December 2020 13:59

А нужно ли е наистина да се пие нещо?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:51.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.