Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Любимият ви парфюм ... (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=12046)

Oompa Loompa 3rd July 2011 10:13

Цитирай:

Първоначално написано от babyboo (Публикация 746723)
Аз си ползвам allure chanel и serpentine на cavalli Редувам ги.Майка ми постоянно повтаря че трябвало по леки аромати за моята възраст.сега привършвам allure и може и да я послушам да си взема нещо по лятно,ама се съмнявам да си харесам.Все се лепвам за по специфични или пък тежки аромати :1246:

Веднъж усетила миризмата на Алюр много трудно би свикнала с нова миризма, или поне при мен е така .
От 10 години си карам с него и никаква друга миризма не може да ме съблазни.Тази година си купих Майкъл Корс , който е много хубав , но все така си седи неизползван :2013:

Oksana_ 3rd July 2011 11:12

Мен не успя така да ме омагьоса Allure на Chanel. Имах парфюм и мляко за тяло. Парфюма го изпръсках, сега ми остана малко от млякото. Хубав аромат е, много го харесвам, но чак толкова не ме е запленил, че на този етап да купувам второ шише.
Един друг аромат на Chanel си остава религия за мене - Coco Mademoiselle. :girl_in_love:

Oompa Loompa 3rd July 2011 12:55

Ооо да , всеки има различен вкус но на мен адски мо допада .
Също така не знам дали ти е известно но парфюмите притежават 3 ''нотки'' , докато Алюр е правен по съвсем различна технология и притежава 6 и всеки усеща различни ,според това колко му е силно обонянието :) Лично на мен ми е правило впечатление че при дъжд и кога съм ходила на фризьор мирише по един много различен начин .:)

Oksana_ 4th July 2011 20:03

На мен ми е правило впечатление, че това се случва с всеки един парфюм. Всеки минава през различни фази и се усеща по различен начин. :)
За Allure не знаех за 6-те "нотки", явно мен ме е докоснал до 5-тата някъде, защото не съм абстинентна за ново шишенце :1242:

mishelle1607 6th July 2011 00:33

Аз продължавам да фаворизирам ANGEL-Thierry Mugler-все повече се уверявам,че е МОЯТ ПАРФЮМ!!

RedHot 9th July 2011 20:20

Susan,права си.Вчера ходих уж да си харесам нов аромат,еми душих душих и накрая пак с алюр се прибрах в къщи.Най много ми харесва че аромата се изменя по малко през целия ден и не спирам аз самата да си го усещам както при други аромати,напръскаш се сутринта и малко след това вече не го усещаш.

Oompa Loompa 9th July 2011 20:23

Цитирай:

Първоначално написано от babyboo (Публикация 747680)
Susan,права си.Вчера ходих уж да си харесам нов аромат,еми душих душих и накрая пак с алюр се прибрах в къщи.Най много ми харесва че аромата се изменя по малко през целия ден и не спирам аз самата да си го усещам както при други аромати,напръскаш се сутринта и малко след това вече не го усещаш.

Това е единствения аромат който никога не ми е омръзвал :) Аз на скоро си взех 100мл така че за тази година съм запасена :)

универсален 9th July 2011 21:32

Да попитам за мнение, относно мъжки парфюм - Strellson, D.STRICT.
Има ли някой впечатления от него?

ЛИСКУ 10th July 2011 12:17

Цитирай:

Първоначално написано от универсален (Публикация 747713)
Да попитам за мнение, относно мъжки парфюм - Strellson, D.STRICT.
Има ли някой впечатления от него?

Toва с каква цел? Дали на нас, дамите, ни харесва, или? :-)

Armand 10th July 2011 13:07

аз доста парфюми имам

но когато искам да се почувствам по-така.. се доверявам само на един

дюпон в шишенце, облицовано с кожа.. не зная как му е точно името,

аз така по шишето си го разпознавам :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:09.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.