Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

ai6erasimova 14th July 2013 22:30

As moga da pomogna s koto moga poznabam mn hirurziiii

Pufpaf 15th July 2013 15:53

Не мога да се съглася с klarisina, няма как заради един лекар да се говори, като цяло за слаби турски специалисти. Този определено и на мен е ми харесва, като отношение и не го очаквах, най малкото, защото работи на толкова високи цени и няма право ако е можело да се поправи, той да не го направи или може би смята, че не може да се справи.

В Турция ходят пациенти от цял свят и то за ревизии, така, че не може да се говори, че турските специалисти са били зле. И за пореден път ще повторя, това е ревизия, а при тях не може да се говори за 100% сигурност, то и за първа не може, та какво остава за следващи.

Тоя Аршав не знам, защо и той така говори и обещава 100% ще стане и такива неща, при други турски специалисти не е така и те си казват реално какви са шансовете според случая. Тоя ми прилича малко, като нашите хирурзи с тези обещания и 10 минутни прегледи, явно парите са го заслепили сериозно !

Nose 15th July 2013 17:56

Не съм влизала отдавна да чета,понеже го закъсах с кръста и хич не ми беше до носове... но сега на какво попаднах? :-?

Рими,наистина ли толкова много си недоволна?Удобно ли е да пуснеш снимка,за да видим къде е проблема? Иначе си си в пълното право,направо съм шокирана - една камара пари(много пари!!) + обещание на 100% за успешна корекция,и накрая.....

Раби,прекрасно носле,страхотно е,ти също! :2003:

кукумицинка 15th July 2013 18:14

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 790441)

Тоя Аршав не знам, защо и той така говори и обещава 100% ще стане и такива неща, при други турски специалисти не е така и те си казват реално какви са шансовете според случая. Тоя ми прилича малко, като нашите хирурзи с тези обещания и 10 минутни прегледи, явно парите са го заслепили сериозно !

Не е Аршав, а ти лично при колко от турските специалисти ходи на консултация, че така убедено се съгласяваш или не се съгласяваш за качествата на даден хирург? Хайде да не правим подобни изказвания, защото като нищо може да се подведе някой от четящите. Все още са много малко резултатите от турските специалисти тук във форума. Постепенно ще се увеличат новите нослета. За момента всякакви обобщения за качествата на даден хирург на базата на един единствен нос биха били пресилени, ако не изцяло неверни.

want 15th July 2013 18:46

Цитирай:

Първоначално написано от klarisina (Публикация 790405)
От вчера, като прочетох как се развиват нещата при Рими съм бясна, но нямах възможност да пиша!!!
Виждам, че някои правят неуместни опити да я утешават, но истината е, че трябва да е непримирима и да настоява да се удовлетворят исканията и! Имам огромни резерви за възможностите на турските "специалисти" въпреки преекспонирането им тук и не я съветвам да ходи при други турски лекари! От това, което съм видяла от направеното не мисля, че са способни в решаването на деликатни и сложни проблеми !
Съгласна съм с Кери, че за тези пари можеше наистина да получи, желаното носле и дори да бяха възникнали проблеми, клиниките на запад са добре обвързани със застрахователни компании и обещетенията и ревизиите са много добре отработени!!!

Имаш ли изобщо някаква представа за нивото на медицината, обслужването и болничната база в Турция ? Ако в Бг беше поне на половина толкова добро, колкото е там щяхме да сме повече от добре ;)
Операцията е била ревизия и в крайна сметка, всеки хирург има несполучливи операции и лошото е когато се случи на нас самите. Когато е ревизия с всяка следваща операция, шансовете за добър резултат намалят драстично! Днес гледах една операция ( 4 поред) и доктора каза, че това е последната и никога няма да стане по добре! Пластичните хирурзи не са магьосници...и ако можеше да се купува с пари всички щеше да е много добре, но за жалост дори и милиони не могат да ти гарантират добър резултат ;)

Pufpaf 15th July 2013 18:52

Ако не е този доктор, защо по рано някой не ме е поправил до този момент и преди съм го споменавал, точно за случая на rimi. Значи няма как да заблудя някой, които е мислещ човек, защото всеки такъв човек ще разбере, че това което казвам е лично мнение, такива са и абсолютно всички други мнения. Аз защо не мога да се заблуда, защото първо знам, че мненията са лични и няма как да се хвана само за едно.

По същата логика ако аз мога да заблудя някой с позитивно лично мнение, то и някой който има негативно такова е също заблуждаващо !
Ами умните хора, първо няма да се хванат за едно мнение на един човек, те ще потърсят много други за да си направят някакво заключение.

Аз не е нужно да съм ходил дори при нито един на консултация, за да имам някакво мнение, мисля че тук хората споделят подробно как е преминала консултацията при тях и резултати от операции. Аз от както съм тук и със всичката информация, която съм прегледал съм стигнал до извода, което е лично мое мнение, че българските хирурзи за ринопластиката са много по слаби от турските.

Аз за мен съм взел решение да не се оперирам при български специалист и тва решение съм си го взел не на базата на един коментар, а на стотици от различни хора !

want 15th July 2013 19:01

Само за сведение , в Англия имаше един случай на момиче- модел обезобразено с киселина, та познай къде и правиха реконструкция на лицето? ;) в момента момичето работи като водеща на едно предаване и изглежда повече от добре ;) смятай за какво ниво на медицина става дума след като предпочита да се оперира в Турция, а не в Англия .

кукумицинка 15th July 2013 21:18

Ми, не знам защо никой не те е поправил, че не се казва Аршав.
Аз все пак се надявам, че носът на Рими обективно не е толкова зле или поне да има физическата възможност да бъде подобрен.

Pufpaf 15th July 2013 21:33

Е добре де, защо не ме поправи още от първия път, нито от втория дори, толкова ли не можа да кажеш, че съм му сбъркал името и да напишеш правилното, което е Aшвар,а не Авшар, аз преди съм го писал правилно и сега от недоглеждане, просто съм объркал и аз се чудя, кой доктор, като тука сме писали само за трима.
Знам, че не ти е приятно много от моето присъствие във форума, но нищо не ти пречеше да ме поправиш, като съм сбъркал името !

Мечта 15th July 2013 21:52

Нямам ринопластика към момента, твърдо реших да не се оперирам в България - между грешките на Хирурга и несъвършенствата на Природата по лесно бих живяла с вторите - харесвам много работата на турските хирурзи, от това, което са показали момичетата. Но това, което съм видяла до момента не е достатъчно за да вярвам на турските хирурзите безрезервно, просто доверието ми към тях е по-голямо.
Допускам, че на тях също им правят ревизии. Допускам също, че нещата никога не са на 100 процента предвидими и колкото и да си почтен в обещанията и прецизен в работата винаги съществува риск пациентът да остане недоволен. Не визирам никого конкретно.
Рими, не си позволявам да ти давам съвет, защото не съм извървяла и една стъпка от твоите, но носа ти ми харесва/ някъде назад го бях видяла/.
Обаче докато ви чета си мисля колко смелост/т.е.лудост/ ще ми трябва да отида в чужда страна и да легна под ножа. Ако нещо се обърка, не по вина на хирурга, но това за Бога е организъм, тогава какво се случва? Мина ли ви през главата този страх, момичета? Как се справихте с него?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:27.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.