Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

simona_80 15th May 2014 20:56

Споделяйте информацията и тук. Може да е полезна и за други, иначе се получава едно безкрайно питане на едни и същи неща.

kiki85 17th May 2014 11:54

Цитирай:

Първоначално написано от simona_80 (Публикация 799110)
Споделяйте информацията и тук. Може да е полезна и за други, иначе се получава едно безкрайно питане на едни и същи неща.

Да и аз съм на това мнение. Напълно подкрепям:2043:

Flora* 18th May 2014 21:42

Благодаря :) Аз вече се прибрах в БГ, но още съм с конците, а и с червена очна линия и разноцветни сенки под очите, та ще ви спестя снимки за сега ;)
Искам да попитам вече оперираните - кога мога да мокря нослето и най-вече да изпълня съкровеното си желание да се издухам ☺

Martin_N 18th May 2014 23:25

На мен докторът ми каза, че мога да го мокря още след свалянето на лонгентата - т.е. както е с лепенки. Трябва да е с хладка вода.
Аз лично поне 3-4 седмици се мих със студена.... :smile:
Духането не помня кога го почнах, но като ми махна тампоните бях толкова отпушен както никога.
Иначе като пръскаш със солен разтвор те сополите изтичат...
Все пак ако толкова искаш да се духаш просто запуши едната ноздра и духни, аз така правех първите седмици.

Nose 19th May 2014 09:10

Здравейте на всички!
При мен минаха 2 месеца от операцията при Дилбер.Вече мога да кажа ,че съм много доволна от резултата,нослето става перфектно,отоците спаднаха доста и се харесвам. За дишането да не говорим,супер съм!

Ако някой иска да пита нещо,или снимки,на среща съм,понеже тук не знам как да кача снимки...

surita 79 19th May 2014 10:46

Цитирай:

Първоначално написано от Flora* (Публикация 799153)
Благодаря :) Аз вече се прибрах в БГ, но още съм с конците, а и с червена очна линия и разноцветни сенки под очите, та ще ви спестя снимки за сега ;)
Искам да попитам вече оперираните - кога мога да мокря нослето и най-вече да изпълня съкровеното си желание да се издухам ☺

Мокри си го на воля :)колкото до духането изчакай още малко.Секретите можеш да почистваш леко с клечки за уши и Стеримар :)

Martin_N 19th May 2014 15:44

Цитирай:

Първоначално написано от Nose (Публикация 799155)
Здравейте на всички!
При мен минаха 2 месеца от операцията при Дилбер.Вече мога да кажа ,че съм много доволна от резултата,нослето става перфектно,отоците спаднаха доста и се харесвам. За дишането да не говорим,супер съм!

Ако някой иска да пита нещо,или снимки,на среща съм,понеже тук не знам как да кача снимки...

Браво, Това да се чува... :)
Снимки могат да се качват докато пишеш отговор. Горе има Шрифтове, Размер...там на кламерчето цъкаш и прикачаш. :p

Nose 19th May 2014 22:11

4Прикачено(и)
Благодаря,Мартин!
Мисля ,че се справих.
Снимките са отпреди 3 седмици,т.е 40дена след операцията .Сега в момента дори е още по-спаднал,особено върха... Последната снимка е носът,който ми сътвори Емилчо Георгиев..
Не знам,но аз съм безкрайно благодарна на Дилбер за това,което направи за мен,златен човек е!

surita 79 20th May 2014 07:31

Цитирай:

Първоначално написано от Nose (Публикация 799166)
Благодаря,Мартин!
Мисля ,че се справих.
Снимките са отпреди 3 седмици,т.е 40дена след операцията .Сега в момента дори е още по-спаднал,особено върха... Последната снимка е носът,който ми сътвори Емилчо Георгиев..
Не знам,но аз съм безкрайно благодарна на Дилбер за това,което направи за мен,златен човек е!

страхотно носле:)виждам че всички притеснения са ти били напразни :)

lucky89 21st May 2014 19:26

Много си красива, супер се е получило. Имаш ли снимки от преди?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:52.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.