Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

yoube 13th October 2015 23:33

Колко нещо се е изписало тук, големи конспирации са разкрити, голямо чудо. Думи от хора които дори не са имали контакт с момичето. Не разбрах само какви пари е събирала от операциите, предлолагам толкова сериозно обвинение има солидни доказателства, а не просто мнението на доктор (Дилбер) с когото тя се скара заради момиче от този форум което искаше да му върнат парите. Просто някак ми стана странно как аз съм единствения човек който досега се е оперирал чрез нея и писа тук, но аз сам се договорих за парите с Ташкин. Но дори да и дава доктора нещо не ме интересува особено, защото аз имах най-евтината от всички засега реоперация в чужбина (трета поред) и резултата беше феноменален, всеки който ми искаше снимки му изпратих. Могат да го потвърдят доста хора оттук които гарантираха че никой в Европа няма да се справи, ами съм за Америка. Отношението и беше много добро, държи се мило, като типична медицинска сестра. Първата вечер спа при мен в стаята, беше и през целия ден там. Понеже на мен ми взимаха и от реброто материал не можех да ходя първите 3 дни, добре че тя беше постоянно с мен. Ходихме доста пъти до болницата-не съм им платил и цент-никога не приемаха парите от мен нито тя нито приятеля и. Това си е самата истина от човек който беше с нея 10 дни, макар че звучи като реклама си е точно така всичко. Резервира ми билет на връщане купи ми лекарства, абе за човек който не знае бъкел английски е супер, защото ти намира хотел и ти помага от-до.. абе какво да не си доволен от всичко това? Да я наречеш измамница и лакома за пари си е леко казано пресилено. Няма как да остана бездеен при това. Има и още двама човека от този форум които тази седмица се оперираха при Ташкин чрез Айше, ще пишат за резултата след махането на лепенките. Аз и писах за всичко това около нея, тя ми каза че наистина не е говорила за мен с Илхан, а само със секретарката му, затова и всичко се объркало. Нещо което вече почти не ме интересува, носа ми е супер и спестих доста пари и време в консултации с хирурзи за които се чака повече от година. Явно Илхан си е променил отношението, още помня Кери и впечатленията му от ,,отзивчивостта,, на митичния доцент писани по-назад във форума. Пожелавам ти успех ДанКем, запознат съм много добре с проблема ти, много време търсихме доктори двамата, дано си открила този когото търсеше. Разбрах че си излязла от упойка, пожелавам ти страхотен резултат и дано проблемите с дишането също се оправят!

DanKem 14th October 2015 00:53

За Айше- предупредих, изпълних молбата на лекаря. Не мисля да влизам в излишни полемики.Нека търсещите хирург да разгледат публикациите й във форума, да помислят и да направят сами своето решение. Само да вметна, че Илхан провери и говори с целия си екип още вчера и за теб държа да подчертая и може да се докаже, че НЕ си имал консултация, не са чували за теб, за нея и за снимките ти. Тази информация за допълнителните пари не идва само от Дилбер, но той може да даде имената на пациентите, от които е разбрал. Има хора от форума, на които също е искала повече пари и са се усетили, но те ще си кажат,ако искат. Няма лошо да взима пари за услугите, които предлага, но не зад гърба на пациента и лекаря. Другото нередно в действията й, е че петни и отблъсква хора от определени лекари, от които няма как да вземе повече пари и насочва към нейните лекари , всичко това е за пари, колкото имда е мила и услужлива след това.
Радвам се, че си добре и ти желая успех! Благодаря ти и за пожеланията, дано при мен се наредят най-сетне нещата. Засега съм добре, нямам никакви синини, хапнах, движа се и стоя със студена маска на лицето против отоци :) Болницата е хубава и условията са много добри, отношението на персонала е повече от прекрасно.

DanKem 14th October 2015 01:23

Симонка, извинявай, забравих да пиша- хубаво е нослето, а много мъничко- за отекъл о
нос е направо екстра! Как се чувстваш иначе? Дишаш ли?

ai6erasimova 14th October 2015 05:53

За: Za estetika
 
Zdr kak moje da mme obvinyavat bez da me poznavat e koya sim nito as va poznavam kak moje da govorim taka Nesim izmamila nikogo i nisto Nesim iskala tolkoz mn pasiyenti ma poznavat pomognala sim mn sis vsi4ko kak moje da vyarvate na horski prokazki moje da pogovorim nemi pre4i i s doktora moga da govora ne lija nikogo i znam nyakoi işiştini i as moga da govora oba4e ne e hubavo ne e taka bez da znaete mn iştini ma obvinyavatobvinyavat e samo te molya nema poznava s da ne pisi s gluposti sspramo na kakvo pisi s ttiya raboti ako më poznavapoznavase nyama se da pispisis taka aşı znam sebesi i koito ma poznavat znayat kakiv 4ovek sim ako iskas moje da se zapoznaem i togava da govorim mila

simona_80 14th October 2015 06:41

DanKem, благодаря ! С нетърпение чакам мнението на всички ви, но се заформи някакъв скандал покрай Айше и много хора не ме отразиха :)
Дишам идеално вече, чувствам се перфектно. Има какво да спада още, но нослето и сега изглежда добре.
Повечето хора веднага забелязват, че има нещо променено в мен, но гадаят на какво се дължи промяната. :D Погледа ми бил различен, усмивката ми била различна ...

Относно скандала с Айше, няма как да взема отношение, тъй като не съм оперирана с нейна помощ. Факт е обаче, че няколко пъти различни съфорумци ме предупредиха, да не я търся, заради въпросните измами ... т.е схемата с взимането на повече пари се знае от по-старите потребители на форума, но предупрежденията бяха на лични.

DanKem 14th October 2015 07:43

Съжалявам Симонка, Илхан ме помоли да предупредя, защото явно не всички знаят.

На мен нослето много ми харесва и както казах впечатление прави колко е прибрано и малко толкова скоро. Доколкото знам един нос има лимити колко да се намали спрямо оригиналния и докторът се е справил много добре. Това че дишаш е страхотно също! Аз след първата до вчера не можех. И сега не смея да се зарадвам, защото съм с тампони, но е факт, че с дори с тампоните дишам! С носа на Асенов не успях :)

Айше, не виждам защо да се запознаваме, аз нямам нужда от услуги, операцията ми мина а и за мен истината е ясна. Аз предавам думи на лекаря, както и какво се проведе пред очите ми като разговори с Дилбер и Ташкин. Оттам нататък всеки потребител може да си прецени/ провери/ пита/ обади и реши дали да се възползва от твоето гостоприемство.

misss_fixxx 14th October 2015 12:16

Здравейте, :) Какви са цените ориентирвачно при Илхан? Виждам че на сайта им има опция да си пратиш снимка за фото анализ, някой пращал ли е така? Понеже имам нужда и от септопластика дали Илхан би бил правилния избор? Първоначално исках български лекар но сега клоня повече към турските специалисти. Всякаква информация ще е от полза. Благодаря ви

DanKem 14th October 2015 13:13

Илхан в момента взима 15 000 за ревизия (по сегашния курс под 9000лв), за първична не знам - може да питате асистентката му. Фотоанализи се правят да, аз четох в realself.com - най-големия сайт за пластични операции- ревюта на Илхан и имаше една американка, която си беше правила фотоанализ.
Илхан и Дилбер са УНГ, за Авшар не знам, но предполагам, че и той ще ти оправи проблема. Илхан със сигурност е добър избор. Днес дойде да ме види и ми каза, че не е предполагал какво ще види в носа ми - нямала съм и грам странични хрущяли (затова не съм дишала), костта ми е била твърде изрязана между очите и отстрани и са започнали да ме подготвят за взимане на хрущял от реброто.До последно не се е знаело дали ще им стигне да изградят носа ми наново с наличния хрущял в септума. Според него е бил много много труден нос, който е напълно изграден наново. В момента съм с тампони и ДИШАМ, а след първата операция не можех.
за Дилбер също съм чувала, че е отоворен и добър специалист, особено държи на функционалността и здравето.

Пчеличка, Илхан прави две операции на ден - сутрин след 10 е първата, втората към 13 часа. Траят около два часа, но те чакат да се събудиш в операционната и после те качват. Носят вода, храна, всичко необходимо, минават често, а и с едно копче ги викаш, когато имаш нужда. Условията са като на хотел, леглото е удобно, с механизъм за повдигане. Слагат ти охлаждаща маска против отоци и те раздвижват почти веднага.
Синини няма, докторът работи с ултразвуков инструмент, който не уврежда мускули и меки тъкани и много прецизно разбива костта където трябва. Мога да пратя снимка в доказателство, че нямам нито червено, нито синьо, а след Асенов бях като пребита и с кървясали очи и клепачи. Илхан каза, че подуване ще се появи на 2-3 ден и почва да изчезва на 4-5, но аз още нямам.
Нощува се в болницата, правят постоянно промивки и чистят носа, а сутринта изписват след 10 часа, като дойде Илхан да те види. В самостоятелна стая си - голяма - към нея има баня и друа стая с тоалетна за придружител (носят храна и на придружителя).
Болки нямам, замаяност също, но аз от упойки си драйфам - вчера повърнах няколко пъти без да ми е лошо - просто усетих, че трябва и отидох до тоалетната. Вляха ми някакво лекарство против гадене и сигурно затова не ми беше лошо.

simona_80 14th October 2015 13:46

Авшар е пластичен хирург. Не е УНГ, но се справи много добре с моята септо-ринопластика. Имах много сериозно изкривена носна преграда /освен гърбицата/ и почти не дишах с едната ноздра. Справил се е перфектно. Нослето ми в момента е абсолютно право и дишам перфектно, въпреки че нямам още 2 седмици от операцията.
Снимки в анфас от преди мога да пратя на лични на който иска, тъй като наистина ме е срам да ги сложа тук, толкова беше крив носа.

Chocolate9 14th October 2015 14:29

Здравейте. Съжалявам, че отново повдигам темата с Айше, за мен също не е приятна, но мисля, че в нашите ситуации е крайно наложително да избегнем такива измами. Първо, защото много от нас вече са си изпатили от некадърни лекари и второ, никой лев не ни е излишен, за да го даваме за измислени услуги. С DanKem в никакъв случай не целим да петним нечие име без основателни причини, опитваме се да предпазим бъдещите пациенти, най-малкото, защото сме минали през това и знаем какво коства на всички! За тези, които все още не ни вярват, мога да представя доказателства, защото тя се опита да измами и мен! Когато открих форума миналата година и все още се колебаех кого да избера - Дилбер или Илхан, реших да пиша имейли и на двамата и да попитам за цена на ревизия. Реших да пиша и на Айше за повече подробности. Дилбер ми отговори първи, цената беше 5000 евро. Айше ми заяви цена от 5500 евро. 1000 лева отгоре не мисля, че са малко за когото и да е от нас!
Yoube, наистина се радвам, че всичко при теб е минало добре, с теб сме си писали преди и сме си пращали снимки. Не искам да те настройвам срещу никого, но държа истината да излезе наяве. Айше не е говорила с никого от персонала на Илхан, абсолютно никой от неговия екип не е чувал за теб! Радвам се, че ти е помогнала толкова много, но всичко е започнало по нечестен начин! Илхан много държи да се свърже с теб и да разнищи цялата тази история. Не е честно името му да се петни по такъв начин.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:25.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.