Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

rimi 28th May 2013 12:57

Нелка, аз много се харесвам с новия нос даже и хората като ме видят направо са удивени от резултата, защото цялата махала знае за моите перипетии как няма да знаят като преди като ме виждаха направо се потрисаха аз ходих с превръзки върху носа си половин година. Енчев няма да види скоро пациентка от Стрелбище. Само това лекичко вдлъбване от едната страна ме притесняваше надявам се доктора с тази преса както той се изрази, че ще ми прави да е оправил всичко сега е много по добре.

rimi 28th May 2013 13:06

Между другото върха ми го е направил невероятен аз за там даже нямах надежди с този увиснал хрущял от едната страна с голяма асиметрия на ноздрите и с този белег малко по нагоре смятах че там нищо не може да се оправи но там всичко е супер много се е постарал а и върхове се правят най трудно Ако все пак се наложи нещо да се дооправя то ще е супер дребно горе по гърба на носа

Нелка 28th May 2013 18:21

Цитирай:

Първоначално написано от titi1 (Публикация 788005)
Защо да няма начин?

Тити, ако ти се чете, чети:
http://www.revisionrhinoplasty.net/
http://www.revisionrhinoplasty.net/risks.htm
http://www.yourplasticsurgeryguide.c...hinoplasty.htm
http://www.healthcentre.org.uk/cosme...sty-risks.html

Никога не сме обсъждали рисковете на ревизията, просто защото по презумция смятах, че всеки от нас еднолично си е направил рисърча. Общо взето, е в пъти по-сложна от първичната ринопластика и трябва да се извършва от хирурзи, които имат опит в ревизиите. Рисковете също - всички рискове на първичната плюс още един тон нови. И историята знае доста случай, в които положението е ставало по-зле..
Аз за това се опитвам да разубеждавам някои хора, които нямат фрапантни проблеми, да се подлагат на ревиизи. Подлагайте се само и единствено ако носът е ужасен и е много малко веротно да може да стане по-зле. Ако дори малко си го харесвате, просто си стойте на д-то. Защото е нож с 2 остриета!
Моля, запознатите да ме подкрепят, защото е съвсем вероатно да има четящи хора, които си мислят, че е ревизиите са ясни като бял ден.. Когато по-скоро са Тъмна Индия! Дори при много добри хирурзи.


Искам да ви кажа, че аз ако имах тънка кожа на носа, никога нямаше да имам възможността да стигна до 4 операции! Най-вероятно щеше да е поддала на втората.
.....

Нелка 28th May 2013 18:23

Защо ми се стори, че имаше едно мнооогооо дълго мнение на Пуфпаф преди моето, което изчезна? Наистина ли се е активирал някой модератор, или какво?

Pufpaf 28th May 2013 18:43

Хахахах това вече е ЕПИК, момче или момиче не знам кой си ти, но повярвай ставаш за смях пред всички ! Този път си записах поста на компа, за всеки случай и явно е имало защо. Аз вчера, когато бях афектира, дори писах на имейла на сайта, да ми обяснят защо се случва това. Нямам отговор, а дори не се знае кой ги чете тези имейли :lol_crazy:

Pufpaf 28th May 2013 18:50

Я сега да видим колко бързо ще го изтриеш !

След последните постове на rimi вече има позитивизъм, а това беше едно от нещата, за които писах вчера и след това поста ми изчезна, но това вече е минало (ЕДИТ: оппс явно не е :-D). Когато прочетох за това
Цитирай:

"честно ви казвам вече ми писна непрекъснато да има някакви проблеми с моя нос"
реших да напиша нещо по темата с позитивното мислене, знам, че колко е трудно обаче, след всички тези несполуки да мислиш по този начин и да си казваш - този път всичко ще се получи с успех и да го вярваш това.
Не знам при вас, но аз лично съм установил, а по други хора, че настроението ни оказва голямо влияние за нещата, които ни се случват.

Сега разбира се може някой да ме контрира със това, че когато са били толкова положително настроени и са вярвали, че всичко ще се получи на първата ринопластика, но въпреки това резултата е плачевен. Това изглежда логичен контра аргумент, но не е съвсем правилен.
Логичен е и въпроса, как може само с мислите си да повлияем на нещо, което реално не зависи от нас, както при операциите. Има много логични въпроси, на които е трудно да се отговори, но пък и фактите говорят сами по себе си.

Тук държа да отбележа, че това което казвам, въобще не е конкретно насочено към случая на rimi, а просто като цяло за позитивното мислене. Разбира се с позитивно мислене може и да не е достатъчно да постигнем всичките си мечти, но със сигурност е много по добре от негативното мислене, как не ни върви и само ни се случват лоши неща и ние постоянно, като го мислим това, то наистина имаме все несполуки.

След последните постове вече по ми харесва, има позитивизъм и така трябва. Хич не е добре още, когато носовете ви се възстановяват и има доста време докато придобият окончателната си форма, вие да се хващате за най малкото и да си казвате и този път май не се получи, а това е негативно мислене.

Това също искам да го коментирам -
Цитирай:

непрекъснато намирам някакви кусури не знам къде ще му излезе края на това
Ето това ако може да пребориш, тогава всичко си идва на мястото.
А всичко, което ти трябва за да пребориш този проблем, на свръх перфекционизма и неудовлетворението се крие тези твои думи -
Цитирай:

даже и хората като ме видят направо са удивени от резултата
Нека сме честни, нали най вече за това се подлагаме на тези промени, точно, за да изглеждаме добре пред другите. Ако те са искрени и има харесва това, което виждат, какво повече ни трябва ?
Имаш причини да си много по щастлив човек от доста нас тук, само като прочетох, че имаш 3 деца и дори малко се замечтах, защото не е нужно да съм го изпитал лично, за да знам, че пълна къща с деца е пълна къща със щастие. Не може някаква си неравност на носа да ти отнеме цялото това щастие. Ако трябва да съм честен, лично аз бих си заменил сегашният нос и със много по грозен, за едно такова семейство със много деца и това е най малката жертва, която бих направил. :2003:

Pufpaf 28th May 2013 19:04

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 778552)
Ама хайде моля да спреш да си рекламираш сайта!

Ехооооооооооооооооооо модераторката????? Къде се скри бе момиче? По едно време триеше мнения, които не пречат на никого, а непрекъснатия спам с реклами на различни сайтове не се трие.... що така?

От 12 окт. 2012г. има нещо, което ние не знаем, но искам да кажа на el1nor, че ние тук не сме деца на по 15 години, ако има нещо, което ти пречи, то нека разговаряме, като зрели хора и всичко да се изясни.
Не съм заслужил с нищо това отношение, виждал съм в други форуми много по напред от този, как се работи професионално, където когато се трие дадено мнение се оставя съобщение - "изтрито поради еди каква си причина" !

кукумицинка 28th May 2013 19:11

Ох, чакам с нетърпение Катя да се появи лично да разкаже как е минало всичко (тя си знае защо, но се чувствам леко отговорна).

P.S. Може да ги трият някои мнения на Пуфпаф, защото освен за самоопиянението му от собственото му писано слово, не носят кой знае колко полезна информация нито за вече оперираните, нито за тези, на които им предстои да се оперират.

Pufpaf 28th May 2013 19:23

Имаш ли си на представа, когато го пишеш това, че половината менения по тази логика трябва да бъдат изтрити, това дали го осъзнаваш ? Колко мнения има само, за поздравления и от този сорт и естествено, че за хората, които са странични наблюдатели, дадено мнение няма да има стойност, но когато е насочено към определени хора, то е важно за тях каква стойност има и как ще се почувстват !
Прекрасно съм запознат как дългите постови винаги дразнят определени хора, поради причини, които аз няма как да разбера, какво усещат тези хора ! По същата логика и твоето мнение, което написа, няма абсолютно никаква стойност, но то въобще не е безсмислено !

Нелка 28th May 2013 19:33

Цитирай:

Първоначално написано от кукумицинка (Публикация 788023)

P.S. Може да ги трият някои мнения на Пуфпаф, защото освен за самоопиянението му от собственото му писано слово, не носят кой знае колко полезна информация нито за вече оперираните, нито за тези, на които им предстои да се оперират.

Може би е по-добре да се пусне една тема за психологичната страна на нещата, от колкото да спамим тук. Не ме разбирайте погрешно - психиката и очакванията от пластичната хирургия са от изключително значение, но в тази тема влизат хора с ясната цел да намерят информация по темата , трябва да изчетат стотина страници, от които положината не са по темата, а тя е все пак за турските хирурзи.

И се почват едни базови въпрси от хора, на които не им се чете.

И аз чакам Катя с нетърпение!!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:47.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.