Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Нелка 16th June 2013 17:30

Много ми е умилно днес! :) Като чета и гледам щастливи и красиви хора.
Между другото и на мен ми липсва преживяването. Като се сетя, че може пак след месеци, не ми става терсене, а ми се повдига духа! Кажете, болен човек ли съм?? :dizzy:

Ели, аз нямах такива топки! :) Но пък аз и не се подух много.

Цитирай:

Към Нелка, няма ли един ден да ни зарадваш с някоя нова новина, че някои се е държал добре с теб, това твойто вече не знам дали е просто лош късмет или нещо друго, но вътрешно съм убеден, че с новият ти нос нещата ще си дойдат на мястото !
Пуф, принципно се държат много добре хората с мен, мисля, че умея да ги респектирам. ;)
Но ако ми се случи да не съм доволна от отношението, дълго го помня и на всякъде го разправям и се оплаквам. Даже съм налитала на бой! И то на мъж! И то на ММА боец някакъв измислен.. Такава гордост имам, направо болестно е моето...
Снощи един сервитьор, докато ни сервираше на масата , няколко пъти ме загърби и аз полудях! Счупи ми настроението! Като се сетя за вечерта се сещам за сервитьора и ми нахлува кръв в главата!

Но това е много офф топик.

В общи линии съм изключително доволна от отношението на Дилбер - много възпитан, мил, отзивчив и ведър човек! Но персонала в болницата ме разочарова. Пожелавам на доктора скоро да си отвори частна клиника и сам да си избере персонала! :)

want 16th June 2013 18:13

Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 789042)
Да ви покажа въпросните ръкавици със лед, навсичко отгоре и окачени на една дъла марля.

Не виждам какво толкова те очудва :) Не си мисли, че само там се практикува ръкавица пълна с лед :) Където и да отидеш все ръкавица с лед ще ти дадат ;)

rimi 16th June 2013 19:32

Леле Раби какво малко остро връхче се е заформило вярвай ми ако те бях видяла със стария нос и после с новото носле защото то е прекрасно носле щях да си помисля че не си един и същи човек

rimi 16th June 2013 20:07

Ако Авшар ме натири отивам направо при Илхан

Elly Stefanov 16th June 2013 20:10

Раби, аз ти го казах вече, наистина смятам, че си сред най-сполучливите операции на Илхан!

Уант, аз нямам опит с операциите и не очаквах да ми дадат лед, казах на доктора, че имам в къщи син гел, ама той каза по-добре ръкавици и като се замисля е прав, защото синия гел ти покрива цялото лице, а носа ти не трябва да е покрит. Но ми се сториха много смешни, отначало едни твърди, после омекнали и някак си... Празни :)

linda_44 16th June 2013 20:34

Много сте хубави Раби !

Rabiosa 17th June 2013 01:02

Много благодаря на всички!!! Пожелавам ви на всички да сте много доволни, защото аз се шегувам, че ми липсват емоциите, но само от последната операция. Все още като се сетя за гаража на Емил Георгиев и ми се преобръща всичко. Наскоро минах транзит оттам и ми нахлу целият кошмар в главата.
Да ви кажа за леда- МНОГО Е ВАЖЕН!!! След операцията в болницата ми дадоха една маска, която се слага на лицето, включва се в някакъв апарат и непрекъснато поддържа ледено студена температура. Обаче на мен нали ми беше лошо и реших, че тази маска не е толкова важна и я сложих точно за 2 мин. В следствие на което след 1-2 дена посинях и се подух аааадски много. Направо се изплаших, моята приятелка също. Писах на лекаря и той ми каза, че голяма грешка съм направила, че не съм се държала маската. След третия ден отоците започнаха да спадат, но преди това мислих, че ще ми се пръсне главата. Едно момиче в кабинета обясняваше, че отоците зависят от типа кожа и това, колко ти е пипан носа.
ПС: Нелка, сервитьорът ти обръщаше гръб, защото беше един метър ТОЧНО!!! и при твоята висока и стройна фигура се е чувствал като тапишон. Сори за офтопика, но нямаше как да не го отбележа.

Elly Stefanov 17th June 2013 09:51

1Прикачено(и)
Хора, пускам снимка от вчера сутринта, т.е. Първата сутрин след операцията. Тука вече съм подута и със синини, нода ви кажа честно очаквах да е по-зле. После през деня се подух още малко,а синините станаха лилави, нотази сутрин вече всичко си идва на мястото и съм доволна. Продължавам да си слагам лед, въпреки че доктора май каза само след операцията и първия ден да слагам. Как мислите, да продължавам ли, докато съвсем ми се махнат отоците?

Мариса 17th June 2013 11:24

Ели,много се радвамммм.Прави каквото е казал док ;)

Elly Stefanov 17th June 2013 11:28

Май си права, ще спра да си слагам лед и ще продължа с арниката. Използвам нова тактика- държа гела от арника в хладилника като крем за очи и си го слагам студен. Преди час се мазах и отокка спадна видимо, приятеля ми направо ахна от разликата :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:19.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.