Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Rabiosa 9th April 2013 21:17

Имаш предвид турски лири нали?

keery 10th April 2013 07:04

Цитирай:

Първоначално написано от klarisina (Публикация 785446)
Кери, една ревизия и общо три консултации на седмица ли, вижда ми се прекалено малко, какво ли прави през останалото време?!
(от любопитство се поразтърсих из турската преса за него и не знам защо, но на мен Илхан ми стои, като Енчев)

Не клари, ако не съм бил ясен имах предвид , че в седмицата си планира по една ревизия, останалите дни прави първични . И тази ревизия е единствената за деня, показа ми графика си и той беше направен по този модел - в седмица 1 ревизия за целия ден и нищо друго, останалите дни имаше най-много по 2 първични ринопластики. Дните с пърбични бяха ако не се лъжа около 3/4 на седмица.
А относно консултациите имах предвид , че преди да оперира пациент, прави с него 3 консултации за да се уточни абсолютно всичко и да е ясно и за двамата - пациент - хирург какво трябва да се постигне. И иска пациента 3 дни преди операцията да е в Истанбул за консултации и след операцията се носи 7 дни шина . И затова в крайна сметка иска пациента да остане за около 11 дни в Истанбул.

keery 10th April 2013 07:04

Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 785447)
Имаш предвид турски лири нали?

Да Раби

keery 10th April 2013 18:20

Цитирай:

Първоначално написано от Rabiosa (Публикация 785443)
10 000ТЛ? А на мен ми каза за първа операция- 6800-7000ТЛ, втора- 12000ТЛ, трета- 13000ТЛ и т.н. Допускам, че за болницата може да не съм разбрала, но цените, които е написал са до мен на един лист?!Да не би да не и разбрал нещо...

Мисля Рабиоса че няма грешка, тъй-като при теб е 2-ра ревизия т.е. 3-та операция и цената както и аз казах за твоя случай е 12К. За първа ревизия или за 2-ра операция какъвто е моя случай цената е 10К . От там идват разликите. Колкото повече операции са ти правили преди толкова по-скъпа е ревизията :(

Rabiosa 10th April 2013 21:49

Е, да, де. За втора говоря и аз, че е 12 000 ТЛ. Мойта ще е трета и е 13000ТЛ. Обясни ми ,че всяка следваща се увеличава с 1000ТЛ. Както и да е...може нещо да не съм разбрала...то да дойде, пък ще се разбере

Elly Stefanov 10th April 2013 23:42

Тази вечер говорих с др. Дилбер, като се обадихме говорихме с жена, която ни каза, че доктора има пациент и ще ми се обади след час и наистина лекаря сам ни позвъни. Обясни какво смята да прави с носа ми, отговори ми честно на въпросите ми, свързани с нарушените функции на носа ми и каза, че има потенциал да стане много красив :). По отношение на цената - 6000 ТЛ в най-евтината болница включват операцията и една нощувка. Отделно на място се плащат 100$ за изследвания, а по желание срещу 150$ могат да осигурят и БГ преводач за вечерта. Има опция за нощувка вболницата, но е 300 евро или ТЛ на вечер - не помня, но е много неизгодно.

Каза също, че мога да си запиша час за консултация и на място да прецени дали може да ме оперира същия ден или н следващия - както искам :)

След операцията трябва да седя 7 - 8 дена в Истанбул - на 4-тия маха силиконовитя тампони, на 7-мия - някаква пластмасова пластина, не разбрахме каква точно. Др-а каза, че няма да изпитвам болка след операцията, до 10-тия ден ще ми се махнат синините и оттоците и до 2-рия месец носа ще се оформи. Окончателната форма придобивал до 8 - 12 месеца след операцията, но при мен смята, че ще е по-рано!

Keery, ти на квартира ли спа или в хотел, как си го намери? Аз търся опция за квартира, която да ми дойде по-евтино от хотел

keery 11th April 2013 05:12

Елена , аз си намерих квартира от https://www.airbnb.com/ , там има както стаи, така и цели жилища . Сайта важи за цял свят и е на английски, което значи че и домакините знаят английски. Има опция да търсиш жилище около зададен адрес, така че да намериш най-близкото място . Цената може и по-малко да ти излезе от хотел, но аз намирах и хотели за подобни цени. Самите домакини много ми помогнаха с упътване и съвети за каквито въпроси имах. Това е по-ценното в сравнение с хотела.

Elly Stefanov 11th April 2013 14:56

И аз днес получих този сайт от познати на познати, намерих едностаен апартамент на добри пари между болницата и летището и писах на наемодателя, че целия юни е зает за почти всички квартири, които гледах!!! И аз си мислех, че избързвам с резервация за спане...

rimi 12th April 2013 17:42

Готини момичета и момчета оперираха ме още на 10 04 бях първи ден в цикъл но не обърнаха особено внимание на това Операцията е траела около 3 часа др Авшар е много фин и прекрасен човек Преди операцията дойде да ме види когато ми взимаха кръв за изследванията каза ми какво ще правим точно и ми направи страхотен подарък моя нос от гипс стария както изглежда и новия както той ще ми го направи много е хубав новия нос а доктора нали е и скулптор Между другото доктора знае много добре английски и добре че беше моята приятелка те я пуснаха с мен в болницата и тя остана там докато ме упоят и основно тя говореше с док и ми превеждаше Сутринта преди операцията дойдоха и ни взеха с микробус от хотела и ни придружаваше асистентката на доктора тя междудругото остана два дни с мен в болницата и през цялото време ме наглеждаше Болницата Ачибадем Маслак е направо като петзвезден хотел втория ден моята приятелка беше дошла много рано и остана докато ме изпишат носиха храна и за нея като мой придружител Толкова неща имам да ви пиша че незнам от къде да започна а относно носа още от сега мога да ви кажа че е прекрасен изобщо нямах отоци и синини почти си виждам носа защото отгоре е с две лепенки и това което виждам е направо страхотно Доктора мина след операцията да ме види и каза че всичко е оправил и че носа е станал много красив направо го обичам този доктор

Elly Stefanov 12th April 2013 18:14

Рими, това е чудесно, поздравления!!! И на мен доктор Дилбер ми каза, че до 10-тия ден няма да имам синини и отоци, но изглежда твоя организъм се справя по-добре! В сравнение с операцията ти тук в БГ как се чувстваше след излизането от упойката и изобщо всичко :)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:38.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.