Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Доц. Тепавичарова, "Александровска" (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1258)

kikito_ns 3rd April 2006 22:43

Доц. Тепавичарова, "Александровска"
 
има ли някои които да е опериран при доц.Тепавичарова? И може ли да ми каже мнението си и ако някой знае сайт със снимки да видя ако може? мерси предварително

SweetShark 4th April 2006 08:05

Re: доц.Тепавичарова
 
Цитирай:

Първоначално написано от kikito_ns
има ли някои които да е опериран при доц.Тепавичарова? И може ли да ми каже мнението си и ако някой знае сайт със снимки да видя ако може? мерси предварително

Аз ;-).

Ела на срещата на тунингованите в неделя (нямам фотосесии, камо ли по "прелести") за да видиш резултата (е, не че ще ги показвам на голо, ама то и през дрехите доста си личи) - че и да ти дам повече информация за цени, самата операция, възстановителен период и т.н.

kikito_ns 4th April 2006 10:54

ре
 
Благодаря за поканата :) Поласкана съм:) Ако намеря малко сжободно време ще дойда

rm 4th April 2006 14:29

Re: ре
 
имам чувството, че всеки си хвали своя лекар най-много ако е минало всичко ОК. Така, че и аз няма да бъда по-различна :lol: Доц. Тепавичарова май е най-добрия специалист на гърди в България, Вие какво мислите момичета?

sladkatony 4th April 2006 14:31

...

mays 27th May 2006 11:00

дали..
 
Знаете ли нещо по конкретно за Тепавичарова , като специалист по реконструктивна хирургия за нослета. Искам да се консултирам с нея, но не сам чула някой да има направен нос при нея.Но странно защо си я вталпих в главата , че може да даде ценен савет.и защо нямат е-маили тези хора( Евстатиев сащо)?

Djigri 20th June 2006 10:33

Здравейте, във форума намерих кординатите на доц.Тепавичарова, но за съжаление като се обадя и ми се казва, че такъв номер е съществува.Моля, ако някой има някакъв актуален стационарен или мобилен телефон.Искам да се 'тунинговам', но не мога да я открия.

кити 20th June 2006 18:37

Хвани едно такси и се поразходи до Стоматологичен факултет, 12ти етаж, там се помещава, по възможност преди обяд през седмицата.

seoan 22nd June 2006 11:24

Здравейте:)На 28.06 може би ми придстой операция за корекция на бюста поради асиметрия(в зависимост от това дали навреме ще пристигнат имплантите),при доц. Тепавичарова.Ако някой се е оперирал при нея нека сподели доволен ли е ,как е протекла операцията...Ще бъда много благодарна, това ми е първа операция и малко или повече се притеснявам от предстоящото.

AnnaBella 25th June 2006 21:22

На 18.05.06г. ме оперира доц.Тепавичарова. Силиконови инплантанти 245 кубика "Mentor" анатомични.На 12.07.06г. ми предстои ринопластика пак при нея.Мога само да кажа че е голям перфекционист.Много съм доволна че се спрях точно на нея,благодарение и на форума.В началото е малко строга,но след това ще разбереш че е много готина.Ще се изненадаш колко мили и внимателни са всички от персонала,все пак е държавна болница.Стискам палци!!!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:56.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.