Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

veronika.stoqnova.33 17th August 2016 21:21

Здравейте, бях ви писала за моя по-сложен случай, и мислех да се оперирам или при Илхан или при Дилбер но тъй като с тях кореспонденцията мис е оказа по-сложна, мисля да избера от други двама, който се заинтересуваха повече от моя случай. Някой има ли повече информация за Nazim Cerkez, и за Onur Erol (освен че е оперирал залятата с киселина англичанка). И двамата ми се струват много добри специалисти, по автобиографиите им, но лични мнения не мога да намеря. Някой може ли да каже малко информация за такситата в Истанбул и сайт с евтини хотели там. Можете ли да ми кажете в кой район живее Зюлейха, за да проверя на картата дали е близо до някой от тях.

yoube 18th August 2016 00:39

Тоя първия го изключи, ако си написала името му грешно де, защото трябва май да е с ş отзад не z. Знам че няма толкова много работа колкото останалите, лесно е да се уредиш на операция с него, защото няма толкова много желаещи. Което естествено не го прави лош хирург, не ме разбирай грешно, но трябва да има причина след толкова години практика да не е така известен. Не съм на 100 процента сигурен но в един от форумите мисля точно от него не бяха доволни. На теб ти предстои избор, препоръчвам ти да прочетеш всичко за него, едва ли е толкова много. Пиши тук ако съм бил прав, че съм над 80 процента сигурен.

bubka81 18th August 2016 02:09

Цитирай:

Първоначално написано от mitkui (Публикация 809745)
Първите 5-7 дни се спи облегнат на високи възглавници , общо взето си сгънат под 45 градуса .
Ето схема - \__ . :)

Ужасен ужас :2009: ,а дали ще може да се спи поне на една страна дори и леко обърната,никак не мога да спя на гръб :2045:

Ellia 18th August 2016 11:43

Здравейте, вчера беше моята операция при Дилбер. Всичко мина много добре, нямам болки, само малко синини и отоци. При Зюлейха съм. Страшно добър човек, ако не беше тя, не знам как щях да се оправя. Като майка ни е. Резултата ще е видим по натам. Желая успех на всички останали :)

aliona 18th August 2016 12:06

Цитирай:

Първоначално написано от Ellia (Публикация 809767)
Здравейте, вчера беше моята операция при Дилбер. Всичко мина много добре, нямам болки, само малко синини и отоци. При Зюлейха съм. Страшно добър човек, ако не беше тя, не знам как щях да се оправя. Като майка ни е. Резултата ще е видим по натам. Желая успех на всички останали :)

Честито:good_luck:,бързо оздравяване и да си много доволна от резултата ;)

Ellia 18th August 2016 12:27

Цитирай:

Първоначално написано от veronika.stoqnova.33 (Публикация 809758)
Здравейте, бях ви писала за моя по-сложен случай, и мислех да се оперирам или при Илхан или при Дилбер но тъй като с тях кореспонденцията мис е оказа по-сложна, мисля да избера от други двама, който се заинтересуваха повече от моя случай. Някой има ли повече информация за Nazim Cerkez, и за Onur Erol (освен че е оперирал залятата с киселина англичанка). И двамата ми се струват много добри специалисти, по автобиографиите им, но лични мнения не мога да намеря. Някой може ли да каже малко информация за такситата в Истанбул и сайт с евтини хотели там. Можете ли да ми кажете в кой район живее Зюлейха, за да проверя на картата дали е близо до някой от тях.

Зюлейха се намира в Avcilar

Ellia 18th August 2016 12:30

Цитирай:

Първоначално написано от aliona (Публикация 809768)
Честито:good_luck:,бързо оздравяване и да си много доволна от резултата ;)

Благодаря :)
При теб какво стана? Срещна ли се с доктора?

aliona 19th August 2016 00:32

Цитирай:

Първоначално написано от Ellia (Публикация 809770)
Благодаря :)
При теб какво стана? Срещна ли се с доктора?

В петък пътувам за преглед :)

impossible is 0 19th August 2016 18:33

[QUOTE=mitkui;809743]impossible is 0 , нормално е да те хваща страх , все пак е операция . Болничният престой е кратък , само една нощ . При мен персоналът не говореше никакви чужди езици , но успявахме да се разберем , с жестове , с преводачи / google и т.н. / . Катетър не се слага , болки няма , или поне не
големи , дават ти и обезболяващи / които аз почти не съм пил / . Най-кофти от цялата операция са отоците , т.е. дискомфорта , който те предизвикват , както и спането под ъгъл . Ай , няма се пУашиш "копеУе" . :)))

Благодаря за куража!Нужен ми е!
Благодаря на всички които пишат тук!Рядко се среща такава добронамерена среда.

mitkui 19th August 2016 18:55

Цитирай:

Първоначално написано от bubka81 (Публикация 809760)
Ужасен ужас :2009: ,а дали ще може да се спи поне на една страна дори и леко обърната,никак не мога да спя на гръб :2045:

Амиии , не е желателно , а и не знам дали ще можеш , тъй като има опасност да се
удавиш в собствен "сос" . Имам предвид , че първите дни тече кръв и т.н. , освен това
всяка друга позиция ще я усещаш с носа си . Не е чак толкова страшно , просто се схващаш , аз успях да поледна изпънат на 6-7 ден .


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:07.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.