Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Хранителни добавки и препарати (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=15)
-   -   L-CARNITINE (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=634)

epx 8th August 2005 23:44

L-CARNITINE
 
Добър вечер нямам информация и затова ще питам, днеска си взех
L-CARNITINE на Biogame и там пише 1 час преди лягане да го ползвам аз съм 1.87 висок и тежа 86 кг което ще рече ако следя опаковката трябва да пия по 4 капсули преди лягане.
Не ми дава особенно голямо доверие, та искам да питам кога да го пия и в какви пропорции и също дали е вреден че преди бях гледал по discovery chanel за нещо подобно със страшни странични ефекти.
Благодаря предварително :P

flameon 9th August 2005 08:21

мчи то и аз тей ама мене ме съмнява че вечер е наи удачно и аз да питам вапреки че пише така не е ли по добре да се пие преди тренировка 30-40 мин ти трябва да пиеш по 4 капсули сако си си зел по 250мг капсули аз сам 88 кг и взимам по 2 но от 500мг вечер преди лягане пак е на биогеим но няма сериозен ефект дали ще е по добре да се пие преди тренировка

epx 9th August 2005 08:32

Да по 250 мерси за това :) е тва все пак не са хапчета за отслабване без нищо да правиш, но все пак чак мнението на някои който ги разбира та за да сподели как е правилно :wink:

D3BEP 9th August 2005 13:21

4 до 6 капсули - 30 - 40 мин., преди кардиотенировка, както ти казаха.
В нетренировъчен ден - 2 до 4, сутрин.
Дозата с иизбери сам; твърди се че малко по - голяма е малко по - добре до определен момент; зависи и от финанси и други суплементи; за твоите кила 1 гр. можеш спокойно да надхвърлиш.
по-здрави!

ELI 9th August 2005 15:39

ели
 
Пих Ел - карнитин 15 - 16 дни и съм много доволна. Ефекта в комбинация с трниривки е доста добър. Въпросът ми е след колко време пауза може да се пие отново...доколкото разбрах организма привиква и се губи ефекта след 15 - 20 дни прием... Благодариа Ви предварително.

epx 9th August 2005 17:19

Незнам за ефекта но попитах в аптеката и те ми казаха че след 2 месеца пиене се спира почивам и пак. Значи да го пия и когато нетринирам, хм мислих си че се пие само през дните в които тренирам... Наистина блаогадаря за информацията тоя форум е златен :lol:
поздрави

serval 6th September 2005 14:24

Аз ползвам този препарат. Купих го от аптеката.В упътването му пише че се взема от 1000 до 5ооо милиграма на ден , като максималната доза е за активни спортисти. взема се 1 час преди тренировка. Друго не пише относно дозата и приемането. :roll:

rokoko 15th May 2009 12:52

На всички опаковки пише това за Вечер преди лягане или преди хранене, защо? на мен също мие интересно да узная.

MoRpHyEyS 4th June 2009 16:10

Трениорка по лека атлетика ми каза, че е доста вреден l - carnetine и за сърце и за всичко както сам на 15 години, но други ми казват, че не е вредно други че сам малак за това не е хубаво да пия а аз сам 80 кг бях качил много бързо и много наще не са дебели преди бях слаб и не знам дали да си купя да пия l - carnetine искам да сваля корем да го стегна и да направя преса след това ако мога както и краката да ги сваля и да ги направя релефни? Е как да бъда сигурен дали е вреден или не е...
Трениорката ми каза амино киселини, че мога да си пия 5 преди тренировка и 3 след тренировка и се сваляли пак мазнини от амино киселините... и не било вредно, но не знам??? :?: :!: :idea:

Solver 4th June 2009 17:52

Абе купувай бе, човек, милиони хора пият, пък не са умряли. Няма безвредни неща, но това е цената, която плащаш, за да отслабнеш. Аминокиселините са нужни на тялото, все ще се използва. Писна ми във всеки раздел да чета за л-карнитина ти - купувай си и отслабвай, в противен случай ще чакаш по-дълго време и пак ще отслбнеш, твой избор.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:28.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.