Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   дабъл бабъл?????що е то? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5802)

merilin13 19th February 2013 09:45

Цитирай:

Първоначално написано от simona_80 (Публикация 782822)
Ще настояваш да ти смени имплантите ли ? С какви ? Дали ще помогне това в случая ?

От всичко, което прочетох предпочитам този вариант, а не да ме "кърпи и наставя" спрямо зле направените от него джобове! Кофти ми е, че му се доверих изцяло за импланта и начина на поставяне, за да нямам проблеми, а то какво стана.... :(

merilin13 19th February 2013 09:52

Нарочно поставих информацията за дабъл бабъл в различни цветове, както и първоначалното отричане на липофилинг от Тонев и вредите от това! Интересно как може да е против това, а да го прилага?!?!?

simona_80 19th February 2013 09:57

merilin13, пиши какво е станало след като говориш с Тонев.
Операцията за твоя сметки ли ще бъде, след като явно не си е свършил работата ?

merilin13 19th February 2013 10:23

Цитирай:

Първоначално написано от simona_80 (Публикация 782839)
merilin13, пиши какво е станало след като говориш с Тонев.
Операцията за твоя сметки ли ще бъде, след като явно не си е свършил работата ?

Защо да е за моя сметка??? 1ст повече няма да дам, нямам никаква вина, че той не си е свършил добре работата!

simona_80 19th February 2013 11:57

Не би трябвало да е за твоя сметка !

hera 19th February 2013 12:04

Посъветвай се с поне още един д-р

merilin13 19th February 2013 17:43

Тонев каза, че поради малкият ми начален старт се е получил дабъл бабъл, че джобовете ми са перфектно направени и дори и друг лекар да ми беше сложил импланти пак щяло да е така. Ядоса се като му казах, че съм прочела, че дабъл бабъл е вследствие на лекарска грешка - не добре направен джоб или неправилно подбран имплант и ми каза да отида на консултация при Тепавичарова, за да се убедя в това. Моля ако някой е имал същия проблем или е запознат с темата да ми пише! :-(

simona_80 19th February 2013 18:16

Цитирай:

Първоначално написано от merilin13 (Публикация 782867)
Тонев каза, че поради малкият ми начален старт се е получил дабъл бабъл, че джобовете ми са перфектно направени и дори и друг лекар да ми беше сложил импланти пак щяло да е така. :-(

А предложи ли ти някакво решение изобщо ?
И според мен е добре да се консултираш и с друг доктор.

merilin13 19th February 2013 18:27

Цитирай:

Първоначално написано от simona_80 (Публикация 782870)
А предложи ли ти някакво решение изобщо ?
И според мен е добре да се консултираш и с друг доктор.

Да, липофилинг ми предложи или повдигане на кожата, ама кво да ми повдига като бях с 2см кожа под ареолата и по начина, по който ми говори си е за моя сметка!

ina.ina 19th February 2013 20:01

Мерилин, когато докторът не си признава грешката е много кофти (ама това говори лошо и за него). И все пак кога ти е била направена операцията - колко скоро? Иначе не съм чела много за тоз проблем, но не ми се връзва (при положение, че почти си нямала жлеза) това да е очакващ се резултат при операцията. Пък и ако е бил почти сигурен, че ще се получи тоз проблем, би трябвало да ти го каже предварително, за да го знаеш този риск.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:46.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.