Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   дабъл бабъл?????що е то? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5802)

lily.ana 22nd February 2013 14:13

Мерилин, я дай снимки моля. Възможно е все още да имаш отоци, които да ти приличат на дабъл бабъл. :1231:

merilin13 22nd February 2013 15:23

Благодаря ви за подкрепата, момичета! :2024:
А изобщо имаме ли някакви права????

lily.ana 22nd February 2013 15:36

Да, на едната много си личи. Имай предвид, че в началото докато си още пресна мускула притиска импланта и жлезата седи отгоре неестествено (като желе), защото тъканите не са се отпуснали. Според мен може би има проблем, но е много рано да се каже дали наистина е проблем или ще се заличи.


Масажи биха помогнали за по-бързото отпускане на тъканите. Имаш отоци и в горната част на гърдите, отиващи към мишниците. Това ще се промени с времето.


Отиди и на консултация при друг хирург за твое спокойствие, но според мен е много рано да се каже точно какъв е реалния проблем при теб.

merilin13 22nd February 2013 15:43

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 783006)
Да, на едната много си личи. Имай предвид, че в началото докато си още пресна мускула притиска импланта и жлезата седи отгоре неестествено (като желе), защото тъканите не са се отпуснали. Според мен може би има проблем, но е много рано да се каже дали наистина е проблем или ще се заличи.


Масажи биха помогнали за по-бързото отпускане на тъканите. Имаш отоци и в горната част на гърдите, отиващи към мишниците. Това ще се промени с времето.


Отиди и на консултация при друг хирург за твое спокойствие, но според мен е много рано да се каже точно какъв е реалния проблем при теб.

Благодаря ти, мила! Дано, но Тонев след като разбра, че съм наясно какво е дабъл бабъл ми каза да не чета повече и си каза, че наистина е дабъл бабъл :(

lily.ana 22nd February 2013 15:47

Добре де. В такъв случай би трябвало по-висок профил ли? За да изпъне жлезата...

merilin13 22nd February 2013 15:55

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 783008)
Добре де. В такъв случай би трябвало по-висок профил ли? За да изпъне жлезата...

Това му казах и аз и той ми се ядоса, че много чета и не му вярвам.
С Inspira Allergan TSM405 405 13.25 4.4 съм

simona_80 22nd February 2013 16:07

Allergan TSM405 405 13.25 4.4 ?
Нисък профил ли е това ? Че не ми се търси сега таблицата ?

lily.ana 22nd February 2013 16:10

Аз така или иначе не си падам по този метод за поставяне през мишниците. Хирургът няма добра видимост за направа на джоба. При теб е много странно, защото като позициониране на импланта поне ми се струва, че е симетрично на зърната, но най-добре е да отидеш на консултация и при друг (че ние и без тва тук сме едни разбирачки всички)

lily.ana 22nd February 2013 16:10

Цитирай:

Първоначално написано от simona_80 (Публикация 783011)
Allergan TSM405 405 13.25 4.4 ?
Нисък профил ли е това ? Че не ми се търси сега таблицата ?

среден би трябвало да е

lidiya 22nd February 2013 16:22

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 783012)
Аз така или иначе не си падам по този метод за поставяне през мишниците. Хирургът няма добра видимост за направа на джоба. При теб е много странно, защото като позициониране на импланта поне ми се струва, че е симетрично на зърната, но най-добре е да отидеш на консултация и при друг (че ние и без тва тук сме едни разбирачки всички)

Лилян си е разбирач, нищо, че скромничи! :wink:
За мен си е дабъл бабъл. Даже като спаднат отоците ще стане още по-изразен според мен...
Отиди на друго място, да видиш, какво ще ти кажат. Аз на твое място отдавна да съм го сторила.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:24.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.