Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   дабъл бабъл?????що е то? (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=5802)

Dessislava 22nd February 2013 22:51

merilin13,може ли снимки на ЛС,че ги изпуснах?!:chating:

merilin13 23rd February 2013 02:27

Момичета, далеч съм от мисълта да ме съжалявате, за себе си мога да го разреша проблема и да отида при друг /пиша го за тези, които ми писаха на лични/! А тези, които са теглили кредити какво да направят??? Да се оставим да сме парче месо??? Не се мисля за богопомазана, а и не се знае утре близките ни дали няма да имат същия проблем! Мисля, че за парите, които сме дали поне заслужаваме нужното успокоение и разрешаване на проблема! Мъжът ми не ме е виждал да плача 20години и като го каза, Тонев му отговори: Ами като си луд да я търпиш! Това нормално ли е? Или е лиготия от моя страна след като видяхте снимките? Докога да се оставяме да ни тъпчат???

Silikonka1980 23rd February 2013 11:00

Не познавам този "доктор", но според мен е направо циничен! За ъжаление некадърници в медицината дал Господ!

hera 23rd February 2013 12:24

merilin13,може ли снимки на ЛС

lidiya 23rd February 2013 12:40

Тук не говорим за некадърност! И най-добрите пластични хирурзи имат лоши дни. Гаранция няма, че някоя от нас няма да уцели един такъв ден, НО, признат грях е половин грях! Реакцията, думите и действията на Тонев са меко казано отвратителни! Така ще загуби много повече пациентки, отколкото, ако си беше признал за грешката!

simona_80 26th February 2013 16:51

Цитирай:

Първоначално написано от lidiya (Публикация 783042)
Тук не говорим за некадърност! И най-добрите пластични хирурзи имат лоши дни. Гаранция няма, че някоя от нас няма да уцели един такъв ден, НО, признат грях е половин грях! Реакцията, думите и действията на Тонев са меко казано отвратителни! Така ще загуби много повече пациентки, отколкото, ако си беше признал за грешката!

Да! Точно така е. Първата, която окончателно се отказа да се оперира при него, след като чу разказа на мерилин, бях аз !

Шоки 26th February 2013 16:59

Уффф много неприятно. Мерилин като направиш консултация с друг хирург пиши какво ти е казал. Хубаво е да се появяват и оплакващи се от хирурзите, за да може човек да си направи преценката добре. Аз също се бях насочила към друг хирург в началото. Малко преди консултацията ми при него се появиха няколко оплакали се, не една а няколко. И аз се отказах от него и отидох при Стоянов. Все още съм много благодарна на тези момичета. Дано и при тях вече всичко да е наред.

merilin13 27th February 2013 02:10

Няма много информация за дабъл бабъл, но от това, което намерих си е лекарска грешка. Някой да знае дали винаги е лекарска грешка? Определено поведението му ме кара да си търся правата! Въпреки, че осъден лекар няма....... :( Писах с друг известен хирург, но все ми отклонява въпроса за това дали дабъл бабъл е лекарска грешка!!! Всички хирурзи са уникални, когато няма проблем, появи ли се - вече си просто "парче месо"! Скоро ще си направя консултация.

lidiya 27th February 2013 02:21

Не съм особено компетентна по въпроса, но, ако си спазвала стрикно всички препоръки, които ти е казал доктора след операцията, не виждам на кого другиго би била грешката, освен на хирурга...

merilin13 27th February 2013 02:28

Цитирай:

Първоначално написано от Шоки (Публикация 783133)
Уффф много неприятно. Мерилин като направиш консултация с друг хирург пиши какво ти е казал. Хубаво е да се появяват и оплакващи се от хирурзите, за да може човек да си направи преценката добре. Аз също се бях насочила към друг хирург в началото. Малко преди консултацията ми при него се появиха няколко оплакали се, не една а няколко. И аз се отказах от него и отидох при Стоянов. Все още съм много благодарна на тези момичета. Дано и при тях вече всичко да е наред.

Хубаво е да не се прикриват проблемите, за да се намали броя на пострадалите! А също и ние трябва да сме половин доктори, а не да ни омайват! Аз също бях много доволна веднага след операцията, като не знаех за този проблем - сама си го видях преди първата превръзка и го попитах!!! Прекалено добра и наивна съм и за пореден път това ми изигра лоша шега :(
Още като отидох в болницата в неделя, за да преспя нямаше кой да ме посрещне и си обикалях 1 час да търся на кой етаж и в коя стая ще съм! Нямаше никой! Звъннах на сестрата да попитам, тя ми каза охраната ще те опъти/един доста възрастен човек, който си нямаше и идея за какво му говоря/. Случайно докато обикалях етажите се появи една сестра, но от УНГ и се опита да ми помогне. На втория етаж имаше бележка на вратата на една от стаите - " Пациентка на д-р Тонев". Само аз си знам как си преспах с парите под възглавницата, защото както аз си обикалях, така всеки може да влезне!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:05.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.