Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Kameliq1912 17th July 2014 23:40

Момичета много ви моля спешно ми пишете на пощатата да ми обесните как става записването и всичко пощата ми е kamkamkam@mail.bg davam 10 000lv podarak na momicheto koeto doide s men v turcia i mi prevejda vsichko na moi raznoski i otdelno 10 000 lv za pomoshta!

Мечта 18th July 2014 09:45

aleksant, пратих ти тел. на Зюлейха на лични.

Kameliq1912, свържи се със Зюлейха. Намери приятел или близък, който да те придружи само за ден-два, после можеш и сама. Зюлейха ще ти помогне за останалото.

Pufpaf 18th July 2014 11:08

WOW Ками ти ми изненада, рядко се срещат толкова щедри хора ! Аз съм чувал, че Зюлейха е помагала на много българи за ринопластика в Труция, аз не я познавам лично, но от споделянето на хората разбирам, че тази жена има много добро сърце, както и семейството и. Сега с тази обява може да те потърсят доста хора да ти помогнат ако са прочели поста ти, но според мен Зюлейха е точният човек за теб и тя заслужава и твоята щедрост, защото е помогнала на много хора и го прави със сърце.

Турция все пак не е като някоя западна страна и в нейният дом ще се чувстваш много по добре от колкото ако си в хотел. Тази жена сигурно ще и е трудно да приеме една по щедра отплата, но тя го заслужава. Дано и ти да получиш един хубав нос и после да ни се похвалиш ! :2003:

kiki85 18th July 2014 14:50

Боже Ками това е доста примамлива оферта, но е повече от съмнителна. Та кой дава толкова пари на непознат като с тях пре спокойно можеш да си наемеш цяла преводаческа агенция и личен екскурзовод. Пък и дай шанс на момчетата. Доказано е, че те са доста по-добри в езиците и ориентацията ;)

aleksant 23rd July 2014 13:03

Usmivka как мина операцията? пиши като можеш да ни кажеш как се чувстваш и дали всичко е наред.
поздрави и успешно възстановяване

aleksant 25th July 2014 10:56

Здравейте на всички,
вчера бях на консултация при Дилбер и каза, че няма да може да ме оперира. Общо взето нищо повече от това не можело да се направи, само щяло да става по-зле, при всяка нова операция. Въпреки, че знаех, че има много голяма вероятност да не се навие да ме оперира, се надявах все пак мъничко, че ще имам така мечтаното носле. Както и да е, благодарна съм му, че поне не ме прие за операция за да се пробва и той върху мен, а ми каза чисто и просто, че няма да стане, поне да не се мъча и да не си хвърлям парите на вятъра. Бих искала да потвърдя това, което се говори за него, че е много човечен и земен и много мил човек, така че тези, които са решили да се оперират при него, могат да бъдат спокойни, че са в добри ръце. А що се отнася до мен, явно вече трябва да се примиря, че ще си остана така и да се приема такава, каквато съм, а и да се конццентрирам върху важните неща от живота. На всички пожелавам успех

surita 79 25th July 2014 11:11

Цитирай:

Първоначално написано от aleksant (Публикация 800414)
Здравейте на всички,
вчера бях на консултация при Дилбер и каза, че няма да може да ме оперира. Общо взето нищо повече от това не можело да се направи, само щяло да става по-зле, при всяка нова операция. Въпреки, че знаех, че има много голяма вероятност да не се навие да ме оперира, се надявах все пак мъничко, че ще имам така мечтаното носле. Както и да е, благодарна съм му, че поне не ме прие за операция за да се пробва и той върху мен, а ми каза чисто и просто, че няма да стане, поне да не се мъча и да не си хвърлям парите на вятъра. Бих искала да потвърдя това, което се говори за него, че е много човечен и земен и много мил човек, така че тези, които са решили да се оперират при него, могат да бъдат спокойни, че са в добри ръце. А що се отнася до мен, явно вече трябва да се примиря, че ще си остана така и да се приема такава, каквато съм, а и да се конццентрирам върху важните неща от живота. На всички пожелавам успех

Здравей aleksant ,не се отчайвай:)Едно не може да му се отрече на др.Дилбер че е много честен,.Защо не видиш в Щатите за някой доктор,там доста добре се справят с подобни на твоя случай

Pufpaf 25th July 2014 11:38

Това е една от големите разлики между добрите професионалисти и не добрите, едните ти казват реално какво може да очакваш и дали е възможно да се направи нещо, а другите ще те превърнат във опитно зайче и хем да трупат опит, хем да ти вземат парите.

Грешка е обаче да си мислиш, че щом Дилбер не се е наел, този нос е непоправим.
На света има хирурзи, които имат много опит точно с такива сложни случаи, аз лично съм виждал снимки в нета на обезобразени носове, най-вероятно от катастрофи и травми и които носове са били реконструирани до един много добър и нормален вид.

Дори и Дилбер трудно ще ти каже аз не мога да се справя с носа ти, потърси някой друг. По скоро ще ти каже това което ти е казал, че нищо не може да се направи. При теб може да се наложи и повече от една операция за възстановяване, може би ще трябва да се присажда хрущял.

Мечта 25th July 2014 16:22

aleksant, трудно ми е да приема това, което си написала.
Принципно да - можеш да направиш консултации и с други хирурзи, но помисли дали резултатът оправдава рисковете. Ако разликите са минимални, а усилията и жертвите огромни, хубаво премисли нещата.

Това му харесвам на Дилбер, че добре познава границите и успява да не ги прекрачи.

Иначе момиче, когато ти изглежда, че един проблем няма решение, да знаеш, че има поне още два начина, които не си видяла.

kiki85 26th July 2014 21:55

aleksant в твоя случай може би ще ти помогне Д-р Дарина Кръстинова.
http://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7139
Знам, че макар и рядко дава консултации в Токуда, но основно оперира във Франция


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:15.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.