Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

ai6erasimova 26th September 2013 18:31

4akame vi jelaestite da zapovyadat

Pufpaf 26th September 2013 18:46

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 792804)
Здравейте, отново от мен.Имах проблеми с интернета,цял месец бях бях без връзка и не можех да ви чета, Сега вече съм на линия отново дори ми липсвахте. Моя нос има страхотно подобрение, май доктора ще се окаже прав че нямам причини за притеснения. Много четох и стигнах до заключението, че на това място точно кожата е загубила съединителната си тъкан отдолу заради голямата дупка с която бях цяла година след Енчев. Скоро ще пусна и снимки. Честито на всички с новите нослета, другите по старите всички са станали страхотни да живеят нашите турски доктори

Хей аз ли виждам усмивка или така ми се струва, да усмивка си беше, няма как да се заблудя :D Това е което най много съм ти го пожелавал, да видя щастие на лицето ти :2003: ! Много го изстрада този нос и ние покрай теб и сега много ни зарадва с тези новини, много се радвам за теб, винаги съм ти симпатизирал и не го крия, защото съм видял колко голямо и добро сърце имаш ! :2043:

Nose дано скоро да се оправиш и всичко да мине благополучно, Айшето е номер 1, заслужава подаръци и един ден ще ги получи ;-)

rimi 26th September 2013 22:51

Пуф паф благодаря ти за милите думи Ти винаги си бил много мил и галантен

rimi 26th September 2013 22:53

Носе какво се случва с теб дано да не е нещо сериозно За кога ти отложиха операцията

Elly Stefanov 27th September 2013 23:36

Рими, ей сега си мислих за теб. Много се радвам, че носа ти се подобрява, няма по-хубава новина тука от това :) с нетърпение очаквам снимките ти.

Аз не знам дали няма да се повторя, но съм много щастлива, носа ми става точно както си мечтаех да бъде и не мога да му се нагледам, хаха!

Pufpaf 28th September 2013 13:23

Want знам, че си голям естет и си имаш собствена визия за красота и пропорции и си казваш директно, кое ти харесва и кое не. Но точно това ти е грешката, че не се замисляш, как ще бъдат възприети думите ти. Ти хем не го казваш това с цел да обидиш някой, но начина ти на изразяване е такъв, че хората чувстват точно това !

Казваш, че го правиш за тяхно добро, като по този начин им посочваш грешките, но ти така се изразяваш, че хората се засягат от думите ти и в крайна смета се получава обратният ефект и те няма да приемат думите ти, като приятелски съвет, а по скоро, като обида и заяждане. Вярвам на хората, които са ми казали хубави неща за теб, но и те самите недоумяват от това, колко добър човек си в реалния живот и как се държиш във виртуалното пространство.

Много се надявам другият път, като коментираш някой човек, да не стане пак така, да се трият снимки, а снимките са много ценни и като се има в на предвид, колко малко хора се осмеляват да си покажат резултатите от корекциите. :2043:

rimi 28th September 2013 22:11

Аз не мога да разбера момичета защо се обиждате и приемате нещата толкова дълбоко. Може би някои са по- чувствителни и за тях това е сериозна обида, всички сме различни и всеки реагира по различен начин, казвам го съвсем чистосърдечно без да влагам грам критика към никого. Но откакто присъствам в този форум и съм изчела хиляди страници поне се опитах да опозная до някаква степен хората в него. Уонт е малко по пряма и рязка в изказванията си но аз забелязвам че това си е неин стил,но пък в никакъв случай аз специално не бих се разсърдила. Дори съм и благодарна защото заради едно нейно мнение си пуснах вежди и сега в интерес на истината изглеждам много по-добре. Така, че давайте го по- спокойно не се впрягайте за дребни неща кой какво мислил кой какво написал. Важно е алъш вериша да върви и да даваме информация за другите след нас.

geri 89 29th September 2013 22:37

Цитирай:

Първоначално написано от want (Публикация 792906)
Хайде сега чуствителни :) От какво ? от хора които дори не знаеш дали съществуват, че чак да се засягаш от мнението им ? На мен би ми пукало от хора, които познавам а някакви си никове изобщо не могат да ме трогнат, особено пък ако съм сигурна в външния си вид ;)

А каква е тогава целта на изказванията ти?Нима не целиш само да обиждаш хората?

rimi 29th September 2013 23:20

Гери как е носа доволна ли си Колко мина от операцията

geri 89 30th September 2013 00:50

Цитирай:

Първоначално написано от want (Публикация 792910)
Носа и е повече от перфектен, но сега търси хирург, който да и присади вежди ;)

Ти откога ми стана секретарка?Мисля че въпроса беше отправен към мен.Веждите са си мои и ще си ги правя както искам.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:01.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.