Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Въпроси към оперираните 2 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=11193)

Мариса 7th October 2010 20:01

предполагам сега при мен след втората мамопластика пак ще има скованост,твърдост,тежест.. .сигурно ще станат меки и ще ги чувствам след няколко месеца:(

Divinemouse 8th October 2010 08:43

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
предполагам сега при мен след втората мамопластика пак ще има скованост,твърдост,тежест.. .сигурно ще станат меки и ще ги чувствам след няколко месеца:(

не ,общо взето почти веднага си придобиват окончателната форма и твърдос:lol:

i_ani 8th October 2010 08:53

Вторият път няма нищо общо с първия :idea: ...Почти веднага ще започнеш да ги чувстваш като свои :P :)

Roxane 8th October 2010 11:59

Пак аз :oops:

Като цяло се чувствам много по-добре, в момента само шевовете ме понаболяват и съм като с мускулна треска.
Имам обаче странно усещане в едната гърда. При навеждане и други по необичайни движения усещам как импланта се движи :? Всеедно го стискаш или не знам и аз как да го опиша. В другата гърда нямам подобно усещане...не е болезнено и не е постоянно. Когато съм в покои, вървя го няма това чувство ...
Ходих до доктора, опипа ми гърдите и каза, че всичко е наред, меки са, еднакви, няма нищо притеснително...

марисабела, дано наистина възстановяването ти е много по-бързо и леко втория път :)

Мариса 8th October 2010 16:58

Цитирай:

Първоначално написано от Thomi
Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
предполагам сега при мен след втората мамопластика пак ще има скованост,твърдост,тежест.. .сигурно ще станат меки и ще ги чувствам след няколко месеца:(

не ,общо взето почти веднага си придобиват окончателната форма и твърдос:lol:

Защо твърдост,нали са софт тъч :roll:

Divinemouse 8th October 2010 18:12

Нали не си представяш софт тъч като тесто за баница :?

Мариса 8th October 2010 19:28

Цитирай:

Първоначално написано от Thomi
Нали не си представяш софт тъч като тесто за баница :?

оо не,питах те,защото една потребителка ми писа,че това са адски твърди импланти,което ме озадачи.Защо Стоянов да ме лъже,като 3 пъти съм го питала дали това е модела софт тъч,които не са от най-твърдите импланти.
Макган и Натрел едно и също име ли са?

Divinemouse 8th October 2010 21:07

Моите не са твърди но в никакъв случай не са прекалено меки или пихтиести.Маг Ган-Соф тъч са най меките импланти ,поне така ги водят..На мен Стоянов ми показа какво представляват и имах шанса да пипна :lol: Не знам твоето понятие за мекота какво е :?
Намерих някакви снимки дай мейл да ти пусна ..

i_ani 8th October 2010 21:11

Цитирай:

Макган и Натрел едно и също име ли са?
Да

McGhan :arrow: Allergan :arrow: Natrelle

Мариса 9th October 2010 04:21

[quote="Thomi"]Не знам твоето понятие за мекота какво е :? [/quote

сегашните пипки мога да ги стисна от пръст до пръст-цялата...адски меки са,но не и разшлякани като мекици :lol:

Дано и макгана го докарват толкова меки:)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:21.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.