Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Красота (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=23)
-   -   Пилинг и процедура с ботулинов токсин - мнения и отзиви! (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=14466)

Iveto123 10th March 2015 16:37

Пилинг и процедура с ботулинов токсин - мнения и отзиви!
 
Нвлизам в деликатна възраст и въпреки че днес попаднах на статия, където обясняваха, че истинските жени са най - красиви след 40те, реших да подпомогна този процес. Никога досега не съм се подлагала на такива процедури и ще съм благодарна за всяко мнение и съвет.

Sunny Girl 10th March 2015 17:38

Здравей Ивето123, аз миналата година правих пилинг и останах доволна. При мен проблема беше в цвета на кожата, но повлия и на ситните бръчици. Това е моят опит.

Iveto123 11th March 2015 16:39

То и аз имам промяна на пигментацията на кожата. На места е леко по-тъмна и зачервена, но се интересувам как влияе на мимическите бръчки, то има ли други... имам предвид около устата, очите, челото, май навсякъде :)

JRagina 12th March 2015 15:25

Аз съм затова жените да се възползваме от естетическата дерматология, но при лекари дерматолози, а не в кварталното козметично студио или центрове с оператори минали краткотраен курс на обучение. Лично аз имам филъри на горна устна и си правя пилинг веднъж годишно. За възрастта ми това е достатъчно, но пак казвам обърни се към специалист, който е коректен и съвестен към пациента си и изхожда от това, кое е най - добре за теб, а не колко пари ще вземе. При моята дерматоложка основен професионален принцип е да не личи че е правена манипулация и подчертаване на красивото в собствените ни лица.

Iveto123 17th March 2015 15:06

Цитирай:

Първоначално написано от JRagina (Публикация 803447)
Аз съм затова жените да се възползваме от естетическата дерматология, но при лекари дерматолози, а не в кварталното козметично студио или центрове с оператори минали краткотраен курс на обучение. Лично аз имам филъри на горна устна и си правя пилинг веднъж годишно. За възрастта ми това е достатъчно, но пак казвам обърни се към специалист, който е коректен и съвестен към пациента си и изхожда от това, кое е най - добре за теб, а не колко пари ще вземе. При моята дерматоложка основен професионален принцип е да не личи че е правена манипулация и подчертаване на красивото в собствените ни лица.

Това търся, след манипулациите да изглеждам естествено, не искам да заприличам на мумия. Ако не те притеснява, кажи коя е дерматоложката ти, бих се обърнала към нея за консултация. Благодаря предварително.

JRagina 21st March 2015 11:07

Здравей Ивето, малко се забавих, но не съм влизала тези дни. От няколко години ходя при д-р Петрана Каляшева, бях при нея заради здравословен проблем и по - късно се възползвах от естетичните процедури. Сериозен лекар с индивидуален подход към пациентите си.
Давам ти линк към сайта и.
http://www.drkaliasheva.com/

Iveto123 26th March 2015 16:15

Много благодаря за информацията. Важно ми е наистина лекарят да е сериозен. Ще се свържа с нея за час може би :)

захарен памук 1st April 2015 16:38

Iveto123, ходи ли при лекарката, която JRagina е споменала...? Щеше ми се да заведа майка си при добър специалист за да освежат кожата на лицето и и да повдигна самочувствието и......

Iveto123 7th April 2015 14:10

Цитирай:

Първоначално написано от захарен памук (Публикация 803916)
Iveto123, ходи ли при лекарката, която JRagina е споменала...? Щеше ми се да заведа майка си при добър специалист за да освежат кожата на лицето и и да повдигна самочувствието и......

Прегръдки и благодарности на JRagina, че ме свърза с д-р Каляшева. Изглеждам и се чувствам великолепно. Приятелите ми ме питат дали не съм влюбена, била съм като девойка, но никой не заподозря, че съм правила процедури. Сега разбрах как се поддържат звездите. Заведи майка си без да се притесняваш.

lily.ana 7th April 2015 17:55

Така, както Вие си рекламирате различни продукти и процедурки във всяка нова тема, отворена от потребител Iveto123 или Sunny Girl, така и аз ще продължавам изобличавам това, което вършите.


Моля четящите форума да не обръщат внимание на суперлативи от изброените по-горе потребители!


КЪДЕ СА МОДЕРАТОРИТЕ????? Ако има някой, който наистина следи този форум би следвало такива теми и постове да се заличават!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:40.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.