Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Диети (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   Когато има желание има и начин (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=7147)

Honeyed 17th August 2008 11:50

Когато има желание има и начин
 
Срам ме е до какви килограми съм стигнала , колебаех се дали да пусна темата .
Правя го с две цели - да помогна на себе си и защо не на още някой , който тепърва се мъчи да се вземе в ръце .

Цял живот съм била пълна до някакви нормални граници/+10 кг примерно / .
Ако кажа , че съм се притеснявала ще излъжа - килограмите нито ми пречеха на социалния живот , нито на самочувствието .
:1242:
До един момент в който започнах да пълнея стремглаво .
Хората около мен все по притеснено ми обръщаха внимание на този факт .
Аз вдигах рамене и с присъщото ми чувство за хумор иронизирах ситуацията . :girl_haha:
Докато не достигнах стресиращите 125 кг и наистина вече не приличах на нищо .
Разгледах едни снимки от една сватба и те доста ми отвориха очите . :girl_cry:

Ядосана обявих война на превземащата ме лой и казах , че рано или късно предишното ми аз ще излезе на свобода , дори се надявам да е по добра версия . :D

След няколко не особенно стриктни месеца на намаляване на количествата и повече движение съм вече 112.6 кг / тази сутрин / .
Бих казала по добре от нищо и още по добре от 125 - нали ?



Аз не спазвам определена диета , това не е за моята порода .
Лакома , изключителен инат , вероятността да спазвам нещо написано винаги се обрича на провал .

За мен не е нито Пиер Дюкан , нито зелевата супа , нито една от диетите изписани из интернет пространството .

Предпочитам да броя калории ,да наблягам на здравословни храни и да спортувам .
Всичко да става мирно и кротко , за да е за постоянно .

Ето аз се престраших и обявих страшните цифри .
:wellcome:
Желаещи да се топят заедно с мен ?

alica 17th August 2008 22:06

години? и минал опит с диети?

dazzling_girl 17th August 2008 22:36

Защо не опиташ диетата на Пиер Дюкан?Защо не ти харесва?Все пак с нея се свалят доста килограми.Поне според това,което съм чела,слушала...

Бонбонка 18th August 2008 13:20

Диетата на Пиер Дюкан е изключително крайна в първата си фаза и според мен не е за всеки :roll:
Honeyad, поздравления за това, че си решила да се вземеш в ръце и да влезеш във форма! :D
Щом не ти се пази стриктна диета, можеш поне да си направиш нещо като списък с добри храни и да го спазваш. Може да заформиш леко НВД примерно и бавно, но славно (и здравословно) ще имаш резултати.
Успех! :D

Shona 18th August 2008 13:27

Поздравление за решението да споделиш, както и за това, че по някакъв начин си наясно със себе си, че свалянето на килограми не е едномесечен процес, изисква много време и инат, който каза, че имаш.
Постигнала си чудесни резултати, давай все така.
Аз лично бих ти препоръчала "Зоната", но тъй като си е в голяма степен робуване на грамове, носене на храна на работа, многократно ядене... може би в крайна сметка няма да е по твоя вкус.
Както и да е. Споделяй успехите, споделяй неуспехите - аз вярвам във взаимната подкрепа в подобни начинания.
Успех!

PeCinCe 18th August 2008 19:45

Поздравления за куража и упоритистта Honeyed:)
Може ли да споделиш в основни линии с какво се храниш? И как се справяш с всички изкушения, на които те подлагат недиетуващите?

Scarlett 19th August 2008 13:49

Всичко е въпрос на психика :!:

Solver 19th August 2008 13:50

Да сигурно, няма гени и наследствени фактори, няма болести, достатъчно е да си кажеш "аз ще отслабна" и хоп готово ...

pogo 19th August 2008 20:35

Поздравления Honeyed! Продължавай все така , не се предавай и със сигурност ще имаш резултат. Не бързай, за да избегнеш йо-йо ефекта , а и да не увиснеш от всякъде :)
За колко месеца успя да свалиш тези килограми?

Мария Василева 22nd August 2008 17:55

Re: Когато има желание има и начин
 
Цитирай:

Първоначално написано от Honeyed
Аз не спазвам определена диета , това не е за моята порода .
. . . . . .
Желаещи да се топят заедно с мен ?

Много свежарско заявление, Honeyed, :lol: поздравления! :2020:

Интересно ще ни е да разкажеш за тези няколко месеца, в които си започнала "да се топиш" :) на мен за движението специално ми е по-интересно.

:wellcome: във форума.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:52.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.