Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Elly Stefanov 19th June 2013 22:03

1Прикачено(и)
И в профил пускам, не ми ги прикача в едно съобщение двете.. Аз се приемам напълно нормално, доволна съм, не съм в еуфория, защото знам, че това не е крайния резултат, но съм щастлива от това, което виждам и съм сигурна, че носа ще стане супер :)

Нелка 19th June 2013 22:10

Цитирай:

Първоначално написано от ai6erasimova (Публикация 789260)
Ste ka4a snimki na priyatelki koito se operiraha pri nego

И аз те помня, ако си същата! Като се събудих чух теб първо на български : "Дишай!" :)))
Русичка, със сини очи и много хубава?

Нелка 19th June 2013 22:12

Ели, шзглежда много добре! Връхчето много ще спада - моето беше два пъти колкото твоето! Но ще стане перфектен - личи си от сега! Браво на Дилбер! :)

Elly Stefanov 19th June 2013 22:14

Да, това е Айше, на мен ми се стори като ангел и очите и много ме впечатлиха. Тя като се представи в операционната я питах дали тя е писала във форума, и като каза да, и казах да влезе пак, че има много питащи за операции и за др. Дилбер. Той ръкмо беше влязъл в операционната и Айше му преведе това и доктора започна да се смее - това е последното, което помня :)

Pufpaf 19th June 2013 22:38

Много добре ми се струва формата Ели, не знам как ти е бил преди, но този ще стане много хубав, дано да нямаш никакви калцирания и такива !

Вие хубаво си пишете, но тези работи, където ги говорите за руси синеоки ангели и красоти, на мен нали знаете как ми действат разсейващо :mrgreen:
Колко и да се правя на скала, винаги се пропуквам от такива красоти :1228:

Elly Stefanov 19th June 2013 22:44

Ще помоля доктора за снимките от кабинета преди операцията, да видите лаква фрапантна разлика имам със сега :)

Нелка 19th June 2013 23:11

Аз пък не искам Дилбер да ми публикува снимките "преди"!!! Като ми ге показа на контролния, щях да почина! ;)

Elly Stefanov 19th June 2013 23:48

Цитирай:

Първоначално написано от Нелка (Публикация 789273)
Аз пък не искам Дилбер да ми публикува снимките "преди"!!! Като ми ге показа на контролния, щях да почина! ;)

Нели, и аз днес като си ги гледах се усмихвах и вътрешно се радвах, че вече не в така. Като се усмихнех преди почти можех да си целуна колумелата, толкова надолу падаше... Аз показах на доктора снимка от детството ми, преди да се пречукам и мисля, че ми е върнал старата дължина на носа, която ки е по рождение :2013:

geri 89 20th June 2013 11:49

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 789197)
Гери на теб първа операция ли ще ти бъде

Не rimi трета операция ще ми е.

rimi 20th June 2013 13:45

Eли много ми харесва това което виждам на снимките ще стане просто уникален а и като се има предвид че ти е и първа операция напълно е възможно да стане като онзи нос който беше качила по рано Гери кой те подреди предните два пъти и къде е проблема най вече


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:13.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.