Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Kotioo 29th June 2013 18:06

Супер Ели!!!

Kotioo 29th June 2013 18:22

:)

Нелка 29th June 2013 20:54

Гери, в чужбина съм в момента и немога да ти отговоря на личното съобщение. Не знам защо. В понеделник ще ти пиша за каквото ме пита. Но не се притеснявай - моята позната ще оправи работата. Ели беше при нея и е много доволна. :)

keery 2nd July 2013 19:00

Аз само ще Ви дам информация от моята последна консултация с Илхан. Имах дата за 29.07 , но не му хареса кожата ми и датата отпадна . Така че пак съм в изходна позиция. Ще чакам есента за лазерни процедури на кожата пък да видим дали ще има промяна. Писна ми от това чакане и надяване, но явно нещата са сериозни и поне виждам , че не иска да ми вземе парите. Неговата м/у народна асистентка преди това е работила при Авшар и общо взето комуникацията с чужденците се е подобрила драстично .

Нелка 2nd July 2013 19:25

Еее, стига де! Аз бих се фрустрирала!
Какво ти препоръча да правиш за кожата?

keery 3rd July 2013 05:29

Ами стана ми неприятно с това отлагане , нищо не ми каза. Да си я оправям - това си е моята задача :) Ти как си иначе Нелка ? Става ли финно нослето ?

ai6erasimova 3rd July 2013 08:23

Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 789763)
Ето и малко снимки от днес - 13-ти ден след операцията. Носа ми е все още подут и с вирнат връх, на снимките съм без фон дьо тен и коректор за тъмни кръгове под очите (за което се извинявам). Дишането е добре, продължавам с морската вода да правя промивки.

Цитирай:

Първоначално написано от ai6erasimova (Публикация 789362)
Mmm pri kogo mislite da se operirate sled treta operasiya

Цитирай:

Първоначално написано от keery (Публикация 789929)
Аз само ще Ви дам информация от моята последна консултация с Илхан. Имах дата за 29.07 , но не му хареса кожата ми и датата отпадна . Така че пак съм в изходна позиция. Ще чакам есента за лазерни процедури на кожата пък да видим дали ще има промяна. Писна ми от това чакане и надяване, но явно нещата са сериозни и поне виждам , че не иска да ми вземе парите. Неговата м/у народна асистентка преди това е работила при Авшар и общо взето комуникацията с чужденците се е подобрила драстично .

Ako nevise 4aka moje da potirsite nyskoy drug
Da otidite na pregled i toy da vidite ko ste vi kaje

Нелка 3rd July 2013 09:44

Цитирай:

Първоначално написано от keery (Публикация 789939)
Ами стана ми неприятно с това отлагане , нищо не ми каза. Да си я оправям - това си е моята задача :) Ти как си иначе Нелка ? Става ли финно нослето ?

Да, става финно. :) Бавно, но определено има промяна и то огромна. Явно кожата наистина си е много важна, защото при дебелите, като моята, спадането става доста по-бавно.
Кийри, имаш ЛС!

want 3rd July 2013 11:05

Цитирай:

Първоначално написано от keery (Публикация 789939)
Ами стана ми неприятно с това отлагане , нищо не ми каза. Да си я оправям - това си е моята задача :) Ти как си иначе Нелка ? Става ли финно нослето ?

Kакво ти има на кожата ? Ако е с пъпки или възпалена, съвсем нормално е да отложи операцията.

кукумицинка 3rd July 2013 15:01

Elly Stefanov, много добре ти е станало нослето, честито! Не мисля обаче, че счупването, за което си писала, е главният виновник за формата на носа ти преди операцията. По-скоро си е ген това висване.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:04.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.