Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

rimi 23rd July 2013 00:03

Уонт, изобщо не съм се обидила а напротив, сега съм много доволна с добре оформени вежди а не с две чертички. Те и вкъщи ми говориха че съм останала без вежди ама аз не им обръщах внимание. Е сега след три месеца отглеждане станаха страхотни, а аз си мислих че не могат да се възстановяват. Дилиана аз не го обвинявам Авшар но срещу тази цена която платих 9400 евро, това е висока цена дори и за Америка, а и той дори не спомена че има вероятност да не се получи бях подготвена направо за идеален резултат. Даде ми гаранции на 100 процента че ще го оправи. Дори след операцията като дойде да ме види каза че всичко е наред и сега хилуронова горе на костта. Просто ме е яд

keery 23rd July 2013 04:49

@ Rimi - Отговора на Авшар е политически, казал ти е просто да чакаш. Но ако нещата още сега са видими, не знам как със спадането на отоците ще се подобри . Определено за тази цена би трябвало да си коригира проблема без пари, друг е въпроса дали ти му се доверяваш ...

diliana_mihaylov 23rd July 2013 06:51

Рими и аз не оспорвам, че имаш право да си ядосана и разочарована. Но преди да се разбере каква е причината, защо два пъти се получава така и дали проблемът не е някъде другаде не е хубаво да се напада лекаря. Същото важи и за прехвалването, нека да оставим суперлативите и да препоръчваме с две ръце само лекар, от който сме доволни и след 3 години.
Рими, знаеш ли защо му имам доверие на доктора? Преди бях казала, че имам твърдо топче, там където носа се слива с веждата. Толкова твърдо, че бях сигурна, че е кост. На консултацията той ми каза, че до една година е изчезнало. Естествено не му повярвах, защото си беше твърдо като камък и няма начин да е оток. Казах си... този пък какво ме баламосва, да ми каже кост и толкова.
Снощи...заклевам се, това чудо го нямаше. Изведнъж, без да намалява постепенно. Както си го търся да го масажирам само се усети нещо като леко скръцване и изчезна. Същото важи и за твърдата подутина, там където е правена остеотомията. Просто си изчезна. Всеки изминал ден нещата се променят.
Искрено се надявам и при теб да има положителна промяна. Да не би да не може да ти се възстановява костта... не знам, трябва да има медицинско обяснение. Едва ли Авшар не се е постарал. Знаеш го, той прави хиляди носове. Винаги се чака за консултация, защото оперира до вечерта. Моята операция, макар и първа му отне 3.5 часа. Прецизен е според мен. Настоявай да ти даде логичен отговор и да търсиш решение точно по проблема.

ai6erasimova 23rd July 2013 10:00

Unikalno izglejdas as vidyah i predi operasiya

ai6erasimova 23rd July 2013 10:01

Golyama razlika s predisniya vid

Pufpaf 23rd July 2013 14:54

За мен този доктор е постъпил некоректно, аз въобще не бих си позволил да коментирам неговите професионални умения, според мен си е добър хирург, може да си е добър и в ревизиите, но в случая на rimi той постъпва много некоректно.

Може би и rimi е трябвало да е по настойчива и по остро да си изкаже претенциите, но аз я разбирам, защото тя си е от тези добричките, тихички и отстъпчиви хора и точно тях най много ги мачкат, то това си е закон.

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 790342)
Отидох за вдлъбването отгоре и познайте какво ми сложиха пак хилоронова питах го, ще се налага ли друга операция той каза че не е необходимо и че едва ли не така щял вече да остане носа завинаги.



То вече е минало, но според мен е трябвало на консултацията да го питаш директно, това може ли да се оправи с още една операция и да му намекнеш за голямата сума и неговите гаранции за 100% успех, защото ако си го питала точно това - "ще се наложи ли друга операция" е доста по различно !

Лошото е, че и двете страни са допуснали грешка, защото тези неща трябва да се уточняват още преди операцията и директно да се пита ако не се получи, това, което сме се разбрали, ще направи ли още една операция за негова сметка, ако случая разбира се е такъв, че може да се коригира недостатъка с още една операция.

Доктора има и той вина, защото ако знае, че няма гаранция на 100% защо не го казва на пациента на консултацията, хем после няма да има проблем с оплакване от пациенти. Той обаче подвежда по този начин клиентите и после след операцията, защо не казва ако знае, дали това вдлъбване може ли да се оправи с операция или не. Той не е казал дори - нека изчакаме още време, да видим как ще се възтанови носа и тогава ще видим дали може.

Айде, че стана много дълго мнението ми, но определено и двете страни имат вина, но на доктора е по голяма по отношение на коректността, той според мен се опитва да си спести нова операция, дори и да знае, че може да оправи проблема !

rimi 23rd July 2013 19:17

Eй сега, ще се снимам и ако успея до вечерта да кача снимки ще е супер. Сега в момента носа с хиaлуроновата е супер, изглежда идеален .Аз сега го харесвам много.Преди да ми бие филъра имаше вдлъбване отгоре на костта Но ме притеснява ако се абсорбира този пълнител какво става. ако носа наистина остане в този вид, какъвто е сега добре, но иначе какво се случва Уонт, аз ще кача снимките тук, защото с тези лични нещо не мога да се справя. Hяма проблем за мен аз приемам всякакви мнения и не мога да се обиждам на никого все пак сме различни хора, всеки си има собствен характер и мнение.

rimi 23rd July 2013 19:26

https://www.facebook.com/messages/100001397653808

rimi 23rd July 2013 19:36

5Прикачено(и)
Прикачен файл 768

Прикачен файл 769

Прикачен файл 770

Прикачен файл 771

Прикачен файл 772

rimi 23rd July 2013 19:39

1Прикачено(и)
Прикачен файл 773


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:51.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.