Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Доц. Тепавичарова, "Александровска" (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1258)

junglegirl 17th March 2008 12:48

Цитирай:

Първоначално написано от diastemma
... С подобна морално неостаряла апаратура работи засега само д-р Николай Георгиев:)

Прословутите инструменти на Георгиев/дето режели и изгаряли малките кръвоносни съдове едновременно/не са ли обикновени,стандартни инструменти? :roll:

diastemma 17th March 2008 13:17

Не, радионожът е много хай-тек:)
Използват се в чернодробната хирургия (един орган, който страшно много кърви при рязане). Н. Георгиев може да ти разкаже, че с цялата кръв при поставяне на двата импланта може да се намокрят само две средно големи марлички (срещу 20-30 нормално).

sibi 17th March 2008 14:06

Цитирай:

Първоначално написано от diastemma
Не, радионожът е много хай-тек:)
Използват се в чернодробната хирургия (един орган, който страшно много кърви при рязане). Н. Георгиев може да ти разкаже, че с цялата кръв при поставяне на двата импланта може да се намокрят само две средно големи марлички (срещу 20-30 нормално).

Уау! Наистина впечатляващо!

junglegirl 17th March 2008 14:16

Цитирай:

Първоначално написано от diastemma
Не, радионожът е много хай-тек:)

Значи не ме е излъгал?! :roll: Невероятно... :)

Lady Blue 19th March 2008 14:24

някой има ли мейл на Доц. Терапивчанова?

а каква е цената за консултация?/извинявам се ако пише някъде из форума/

ENIRA 20th March 2008 11:26

Прегледа при доцентката е 45лв, официална държавна такса, но не очаквай да получиш документ за тях

Много ми е интересно, че сега след операцията се изпотявам между двете гърди хем те не са прилепнали, а има разстояние между тях. Споделям го защото аз по принцип не се потя и това е ново за мен

Вчера бях на работа с една блузка с изрязано деколте и да знаете как ми завиждаха колежките, то просто е страшно. Това завистта е много лошо качество. Гърдите ми са хубави и ако не ме познаваха отпреди и да сравнят по обема просто нямаше как да разберат, но сега ми се промени обиколката и вече сутиена ми е 70 С без всякакви подплънки и банели

ENIRA 20th March 2008 14:32

В последния брой на списанието пълна промяна пише подробно/е не много де/ за всички операции на бюста. Аз бях останала с впечетление, че имплантите се срастват след третия месец и няма опастност да се движат, а в списанието пишеше, че те могат да се движат, което е страшно, защото моите са капковидни/анатомични/ и смятах, че притеснението ми да се преместят ще отпадне. Моля някой с повече стаж в тунинга да сподели.

SweetShark 20th March 2008 16:31

По въпросите на Енира:

1. Потя се точно като теб, между гърдите, след операцията :P така че вероятно е някакъв страничен ефект :-), ама няма лошо, по-лесно се попива с хартиена кърпичка.

2. Не се връзвай на списанието, гърдите не шават вътре в джобовете, а мърдат като цяло, аналогично на естествените гърди. Поне при мене е така, предполагам и при всички други подмукулни с грапава повърхност.

ENIRA 21st March 2008 17:04

БЛАГОДАРЯ, за отговорите.
Аз не намерих течен витамин Е, за да мога да си мажа белезите. От аптеката ми казаха, че не се произвежда отдавна.

The Shadow 22nd March 2008 16:46

Цитирай:

Първоначално написано от ENIRA
БЛАГОДАРЯ, за отговорите.
Аз не намерих течен витамин Е, за да мога да си мажа белезите. От аптеката ми казаха, че не се произвежда отдавна.

Е тва с вит. Е си е класика за белези, ама наистина в аптеките нямаааааа ни на паста, унгвент или нещо за мазане.... :arrow: или поне аз не намирам...


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:15.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.