Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Доц. Тепавичарова, "Александровска" (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1258)

emiko 22nd February 2011 12:29

Цитирай:

Първоначално написано от blackberry11
Прочетох темата,повечето обсъждате гърди,а мен ме интересува корекцията на нос.

Има цял раздел за носове:

:arrow: Ринопластика

леля мичИ 22nd February 2011 20:02

Цитирай:

Първоначално написано от pimcidinci
Успешно и бързо въстановяване и за Миссссс 077 .... Най-суетната и лъчезарна съквартирантка. :connie: :girl_dance:

Много смях ,много нещо....

Хаххаха, пак ме налегна лигоча като се сетих :girl_haha:

Стига Ма, болят ме циците от смях с теб. Последния ден, наш` как ми липсваше ! :girl_kiss2:

Е, чак пък суетна, 6 пижами и 3 чифта обици, кво са :lol: може би лакирането в 6 сабахлян леко наклони към суета :lol:


П.П. циците на Пимки са два пъти колкот` моЙте :twisted: :lol:

леля мичИ 22nd February 2011 20:04

Благодаря ви момичета, Ани, Теда, Еми, Гуен :2020:

Още няма много за разправяне, 335сс Макган, 410 МФ, софт тъч.
Не съм си ги видяла както трябва, щото са ми облепени с разни марли и лепенки :twisted: Като ми махнат конците се надявам да съм доволна и щастлива от гледката ! През сутиена си харесвам формата.

В болницата беше забавно, стоях 5 дни, не ме боля кой знае колко с изключение на ужасното сковаване на гърба ми когато спя :twisted:
Цял ден се хилех и по цяла нощ ми се ревеше. :roll:
Доцентката каза, че се борила с доста масивен мускул, а аз мислех, че почти нямам :roll:

Анестезиоложката е много готина и явно е професионалист, защото от упойката нямам никакви оплаквания или странични действия.

Сестрите също са много мили, до една. Има и двама готини доктори :1252:

Остава само да си видя циците в окончателен вид и да се харесам и ставам най-върлата фенка на Тепавичарова и екипа и :wink:

te_dda 22nd February 2011 20:22

Цитирай:

Остава само да си видя циците в окончателен вид и да се харесам и ставам най-върлата фенка на Тепавичарова и екипа и Wink
в това не се и съмнявам !!!! Честито и добре дошла в отбора !!!!! :2024: :2020:

Шоки 22nd February 2011 20:36

Миссс много се радвам за теб. Пожелавам ти безаварийно носене на новите придобивки. :2020: а колко ти струваше удоволствието. Извинявам се ако този въпрос е неуместен, но събирам упорито пари и точно Тепавичарова за сега най-ми харесва.

леля мичИ 22nd February 2011 21:14

Цитирай:

Първоначално написано от markova2007
Миссс много се радвам за теб. Пожелавам ти безаварийно носене на новите придобивки. :2020: а колко ти струваше удоволствието. Извинявам се ако този въпрос е неуместен, но събирам упорито пари и точно Тепавичарова за сега най-ми харесва.

Точни цифри не мога да кажа, но с анатомични е около 8000 лв. Все пак зависи от изследвания, упойка и др.

леля мичИ 22nd February 2011 21:14

Опс, забравих :2015:

Шоки 22nd February 2011 21:23

Много ти благодаря. :2017:

i_ani 22nd February 2011 22:31

Честито , миссссс 077 !!! :wellcome: :naked: :1203: :D :2020:

emiko 23rd February 2011 10:27

Цитирай:

Първоначално написано от миссссс 077
Остава само да си видя циците в окончателен вид и да се харесам

Пожелавам ти го от все сърце :2003: :2046:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:55.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.