Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Доц. Тепавичарова, "Александровска" (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1258)

pimcidinci 2nd March 2011 16:41

Мерси на всички ....Много сте мили... :2024: :2015:

Дано всичко ми е наред и нямам повече проблеми с новите ми придобивки...Не изпускам момент да мина покрай голямото огледалото... :D

А от Мисссито се научих да си имам и едно в леглото.... :girl_in_love: :girl_dance:

Мария Василева 2nd March 2011 16:54

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Прегръщам те и ти желая леко възстановяване и удовлетвореност от операцията - милата изстрадала душица...заслужаваш го! :2020:

и от мен!

Мария Василева 2nd March 2011 16:54

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Прегръщам те и ти желая леко възстановяване и удовлетвореност от операцията - милата изстрадала душица...заслужаваш го! :2020:

и от мен!

Piny 2nd March 2011 16:59

и аз ти пожелавам бързо възстановяване и се радвам за теб че си се отървала от този гел.

Преди 10-15 години смятал ли е някой хидрогела за опасен? Работело ли се е тогава и със силиконови имплантати или само със солен разтвор?
След още 15 години може би ще се използват съвсем ново поколение имплантати и сегашните силиконови може би ще са също толкова опасни

Piny 2nd March 2011 16:59

и аз ти пожелавам бързо възстановяване и се радвам за теб че си се отървала от този гел.

Преди 10-15 години смятал ли е някой хидрогела за опасен? Работело ли се е тогава и със силиконови имплантати или само със солен разтвор?
След още 15 години може би ще се използват съвсем ново поколение имплантати и сегашните силиконови може би ще са също толкова опасни

Stunning 2nd March 2011 17:06

най-вероятно си права... за съжаление.

Stunning 2nd March 2011 17:06

най-вероятно си права... за съжаление.

pimcidinci 2nd March 2011 17:07

Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
моят док работи с резорбиращи се конци и съответно сваляне няма да се налага. интресно ми е защо някои доктори все още шият с обикновенни, които се свалят.


Аз не съм компетентна и медицина не съм учила.Но само зная че при една мамопастика разрезът е около 3-4 см ако е под гърдата,ако греша ме поправете.При мен е изцяло под гърдата,от лепенките не мога да го видя все още,но Доцентката ме беше предупредила ,че ще е дълъг и ще обхваща цялата ми гърда отдолу,не мога да си го премеря в момента но май е около 8-10 см.Не съм сигурна.Конците обикновенно се махат около 10 ден,но при мене тя реши да изчака още няколко дни тъй като при отсраняването на гела е отсранена и много моя тъкън и кожата ми е прекалено тънка.Изглежда затова съм с такива конци (незная но ще я попитам )за да може да контрулира когато тя реши да ги отсрани.За да не натежи инпланта и да изпадне.В интернет гледах снимки на момичета с показали се инплантани поради изпадане.По различни причини.Ох дано при мене всичко е наред...

pimcidinci 2nd March 2011 17:07

Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
моят док работи с резорбиращи се конци и съответно сваляне няма да се налага. интресно ми е защо някои доктори все още шият с обикновенни, които се свалят.


Аз не съм компетентна и медицина не съм учила.Но само зная че при една мамопастика разрезът е около 3-4 см ако е под гърдата,ако греша ме поправете.При мен е изцяло под гърдата,от лепенките не мога да го видя все още,но Доцентката ме беше предупредила ,че ще е дълъг и ще обхваща цялата ми гърда отдолу,не мога да си го премеря в момента но май е около 8-10 см.Не съм сигурна.Конците обикновенно се махат около 10 ден,но при мене тя реши да изчака още няколко дни тъй като при отсраняването на гела е отсранена и много моя тъкън и кожата ми е прекалено тънка.Изглежда затова съм с такива конци (незная но ще я попитам )за да може да контрулира когато тя реши да ги отсрани.За да не натежи инпланта и да изпадне.В интернет гледах снимки на момичета с показали се инплантани поради изпадане.По различни причини.Ох дано при мене всичко е наред...

блонди 2nd March 2011 18:03

Не мисли таква страхотии :D ,според мен е много трудно това да се случи,а и ти изпълняваш точно препоръките така ,че не ми се вярва да го провокираш :D
Спокойно,какви страшни неща си преживяла.Бързо възстановяване и забрава на всимки негативни емоции ,които си имала с гърдите си :D
Следвреме ,дали ще може да ги преместиш подмускулно,защото това май е по-добрия вариант :roll: Можеби като се възстановят тъканите........
Много ли твоя тъкан е отстранена ,а жлеза?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:35.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.