Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Доц. Тепавичарова, "Александровска" (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1258)

блонди 2nd March 2011 18:03

Не мисли таква страхотии :D ,според мен е много трудно това да се случи,а и ти изпълняваш точно препоръките така ,че не ми се вярва да го провокираш :D
Спокойно,какви страшни неща си преживяла.Бързо възстановяване и забрава на всимки негативни емоции ,които си имала с гърдите си :D
Следвреме ,дали ще може да ги преместиш подмускулно,защото това май е по-добрия вариант :roll: Можеби като се възстановят тъканите........
Много ли твоя тъкан е отстранена ,а жлеза?

gwendoline 2nd March 2011 21:22

Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
моят док работи с резорбиращи се конци и съответно сваляне няма да се налага. интресно ми е защо някои доктори все още шият с обикновенни, които се свалят.

:cool: Сигурно има защо :idea: ...едва ли е щото са по-евтини :wink: :lol:

gwendoline 2nd March 2011 21:22

Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
моят док работи с резорбиращи се конци и съответно сваляне няма да се налага. интресно ми е защо някои доктори все още шият с обикновенни, които се свалят.

:cool: Сигурно има защо :idea: ...едва ли е щото са по-евтини :wink: :lol:

Divinemouse 2nd March 2011 21:57

[quote="Nike_13"]Pimci,

направо ми прималя докато го четох.....

Никога повече да нямаш проблеми, само и много да се радваш на новите красоти!

quote]

И от мен всичко най най :2020:

Divinemouse 2nd March 2011 21:57

[quote="Nike_13"]Pimci,

направо ми прималя докато го четох.....

Никога повече да нямаш проблеми, само и много да се радваш на новите красоти!

quote]

И от мен всичко най най :2020:

блонди 3rd March 2011 10:13

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
моят док работи с резорбиращи се конци и съответно сваляне няма да се налага. интресно ми е защо някои доктори все още шият с обикновенни, които се свалят.

:cool: Сигурно има защо :idea: ...едва ли е щото са по-евтини :wink: :lol:

Гуен, Георгиев мен ме ши именно с резорбиращи се конци :idea:
И на мен ми е интересно ,каго са за предпочитане едните пред другите,сигурно има причина и повод понякога да се избират резорбиращи,друг път обикновенни :roll:

блонди 3rd March 2011 10:13

Цитирай:

Първоначално написано от gwendoline
Цитирай:

Първоначално написано от Stunning
моят док работи с резорбиращи се конци и съответно сваляне няма да се налага. интресно ми е защо някои доктори все още шият с обикновенни, които се свалят.

:cool: Сигурно има защо :idea: ...едва ли е щото са по-евтини :wink: :lol:

Гуен, Георгиев мен ме ши именно с резорбиращи се конци :idea:
И на мен ми е интересно ,каго са за предпочитане едните пред другите,сигурно има причина и повод понякога да се избират резорбиращи,друг път обикновенни :roll:

te_dda 3rd March 2011 11:26

вижте...тва са някакви дребни подробности,в които излишно задълбавате.....предимствот на резорбиращите е, че спестява свалянето.....предимството на нерезорбируемите конци, които се свалят, е че можеш да ги свалиш КОГАТО искаш, а дотогава - да държат здраво раната затворена.... когато отгоре тежи голям имплант, когато тъканите са проблемни, винаги е за предпочитане такъв постоянен конец, с другия резорбцията на места може да започне по-рано, отколкото ти се иска.....и тн и тн..хирургични подробности, за които вие не трябва да мислите, а хирургът ви !!!

te_dda 3rd March 2011 11:26

вижте...тва са някакви дребни подробности,в които излишно задълбавате.....предимствот на резорбиращите е, че спестява свалянето.....предимството на нерезорбируемите конци, които се свалят, е че можеш да ги свалиш КОГАТО искаш, а дотогава - да държат здраво раната затворена.... когато отгоре тежи голям имплант, когато тъканите са проблемни, винаги е за предпочитане такъв постоянен конец, с другия резорбцията на места може да започне по-рано, отколкото ти се иска.....и тн и тн..хирургични подробности, за които вие не трябва да мислите, а хирургът ви !!!

блонди 3rd March 2011 12:38

Точна и ясна както винаги Теда :D Мерси за разяснението :2015:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:57.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.