Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Доц. Тепавичарова, "Александровска" (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1258)

qna_T 11th May 2011 11:52

Лъки моите още днес бяха само с 5-10мл. повече. А като гледам вече не тече почти нищо та затова се надявам. Мисси нищо не е пипала само сложихме имплантите.
Тя ми каза, че ако пипне сега не ми дава никаква гаранция за резултата. Затова реших да изчакам и ако има нужда след няколко мес. ще коригираме каквото трябва.
ПС Мерси за поздравленията

pimcidinci 11th May 2011 18:40

Яна честито и от мене.Безпроблемнно да си ги носиш и много да им се радваш...

mishelle1607 11th May 2011 18:45

Янче,честитка и от мен!!Само щастие и радости с новия бюст!!Никакви проблеми!!:dirty_dance:

qna_T 11th May 2011 18:48

Благодаря ти, и връщам тези пожелания към всички мацки с импланти

gwendoline 12th May 2011 08:08

Цитирай:

Първоначално написано от qna_T (Публикация 738631)
Благодаря ти, и връщам тези пожелания към всички мацки с импланти

Честито и от мен!:1231:

pimcidinci 25th May 2011 06:53

Мацки да ви се похваля доцентката ми разреши от днес и сутиенчета с банелки,очертава ми се ден за шопинг.Това беше добрата новина а лошата е ,че все пак корекция при мене ще има на лявата гърда,но след още три месеца.
Миссси при тебе има ли подобрения или и ти клониш към корекция?

qna_T 25th May 2011 09:15

Цитирай:

Първоначално написано от pimcidinci (Публикация 740948)
Мацки да ви се похваля доцентката ми разреши от днес и сутиенчета с банелки,очертава ми се ден за шопинг.Това беше добрата новина а лошата е ,че все пак корекция при мене ще има на лявата гърда,но след още три месеца

Честито за сутиенчетата:) и аз го чакам с нетърпение този момент.
А защо корекция? На снимките изглеждат доста добре. Надявам се не е останало още от гела.

pimcidinci 25th May 2011 11:03

100% гела неможе да бъде изчистен.Но слава богу ненапипвам нито една ,дори и миниатюрна бучица.Както и преди ми беше казала,може да се наложи повторна корекция и леко повдигане.Мислех,че ще ми се размине защото спадането и на двете беше едномевременно.Но от средата на вторият месец лявата стана по удължена от тежеста на инпланнтанта отдолу.Както и да е не е фрапиращо но аз си го забелязвам.
А сега идва и най-интересното,всеки втори от старите ми сутиенчета ми става,въпреки ,че никога не съм слагала преди подплънки.

леля мичИ 26th May 2011 21:40

Цитирай:

Първоначално написано от pimcidinci (Публикация 740948)
Миссси при тебе има ли подобрения или и ти клониш към корекция?

Пимче, аз корекцията за обиране си я знам още отпреди, че може да я има.
Да, вероятно ще си я правя, но това се решава най-малко 6 мес. след операцията.
Не ме притеснява тя, а дали имплантите с времето ше застанат или ше се отпуснат (и аз не знам) еднакво, засега стоят различно и то не от позицията на ареолите.

Като ги гледам са на едно ниво и отдолу и отгоре, обаче десният ми стои сякаш му е тясно в джоба, по-напрегнат и отгоре е леко "къдрав", а левият е добре :2045:

ЛИСКУ 26th May 2011 21:49

Мисс, каква е тази къдравост при теб? За пръв път чувам...Риплинг ли имаш?
Какво значи "стоят различно, но не от позцията на ареолите"? Нещо не разбрах..


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:35.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.