Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Доц. Тепавичарова, "Александровска" (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1258)

Colour Parrot 26th March 2012 06:49

Цитирай:

Първоначално написано от Nells (Публикация 770399)
Ееее, скучно е без теб! Кога се завръщаш със статус "Онлайн"?



Това Тепавичарова ли ти го каза??
Аман от тея дренажи! :2040:

Да, когато я попитах колко ще трябва да остана в болницата, тя отговори - докато извадя дренажите. Но аз като прегледах темата, която синтезира операциите и снимките, забелязах, че и другите хирурзи използват дренажи, Стоянов например. Знам, че Енчев не слага.

ЛИСКУ 26th March 2012 07:54

Nelka, ще дойда, ама още малко няма да ме има ;-) И аз те обичам!:2048:

Parrot, само Тепавичарова ги слага за повече от 24 часа ;-)
Това с цел наистина да изтече всичко мръсно, така че да не ти се подува после нищо, да нямаш синки и още куп други неща...По-добре потърпи малко неудобство, но ще ти е от голяма полза откъм здравето ;-)

Нелка 26th March 2012 11:19

Цитирай:

Първоначално написано от LUCKY* (Публикация 770411)
Nelka, ще дойда, ама още малко няма да ме има ;-) И аз те обичам!:2048:

:Love_you:
И те чакам!

Цитирай:

Да, когато я попитах колко ще трябва да остана в болницата, тя отговори - докато извадя дренажите. Но аз като прегледах темата, която синтезира операциите и снимките, забелязах, че и другите хирурзи използват дренажи, Стоянов например. Знам, че Енчев не слага.
И аз знам, че слагат, но при импланти. И аз бях с дренажи.. Но ми се искаше за повдигането да ми се разминат... Ама каквото-такова.. Важндото е да е добър резултата! :)

миссссс 335 26th March 2012 14:09

Цитирай:

Първоначално написано от Шоки (Публикация 770363)
Приемат те в деня на самата операция, изписват те на другия ден. .

Хохохоо, Шоке, не заблуждавай колежката:1224: Това при Тепавичарова, никогаШ не мое да стане ;)
Тя държи да постъпиш предишния ден. Ако си от София може да си занесеш изследванията предният ден за да ги прегледа анестезиологът и те пускат, вечерта отиваш да ти сложат компреса и пак може да се прибереш, но това са задължителни неща, не може без тях. Ако не си от София най-добре да си стоиш там.
На моята приятелка искаха да и преместят операцията в понеделник (а беше за вторник) и и казаха, че трябва да постъпи в петък, щото тогава анестезиоложката била на работа :2005: Но тя отказа...и много ясно- от къв зор да си зареже децата и да прекара уикенда в няква болница ?!

Неле, тя слага дренажи (накакви мини дренове), дори при обиране на ареоли, което се прави с местна упойка.

Шоки 26th March 2012 14:43

Цитирай:

Първоначално написано от миссссс 335 (Публикация 770455)
Хохохоо, Шоке, не заблуждавай колежката:1224: Това при Тепавичарова, никогаШ не мое да стане ;)
Тя държи да постъпиш предишния ден. Ако си от София може да си занесеш изследванията предният ден за да ги прегледа анестезиологът и те пускат, вечерта отиваш да ти сложат компреса и пак може да се прибереш, но това са задължителни неща, не може без тях. Ако не си от София най-добре да си стоиш там.
На моята приятелка искаха да и преместят операцията в понеделник (а беше за вторник) и и казаха, че трябва да постъпи в петък, щото тогава анестезиоложката била на работа :2005: Но тя отказа...и много ясно- от къв зор да си зареже децата и да прекара уикенда в няква болница ?!

Неле, тя слага дренажи (накакви мини дренове), дори при обиране на ареоли, което се прави с местна упойка.

Миссс, нямам представа как е при Тепавичарова. Аз и за това поясних, че съм била при Стоянов. Ама вие , Тепавичарките изчезнахте нещо от форума та реших да се опитам да помогна на момичето. Добре, че се появихте иначе наистина ще си я подведа.

Ballerina 26th March 2012 16:38

На мен дранажите ми бяха най-неприятното усещане от всичко, след операцията. Не мога да си представя да стоя в болница толкова дни, пък и с дренажи, заради цици, това ми изглежда средновековно мъчение. Вярно, че оттоците си отиват по-бързо, но това е супер висока цена.. Моите бяха по-малко от 24 часа. Отток имах под една седмица, и то само циците + коремче. Но пък аз ходя на масажи и пия супер много вода, това определено помага.

Colour Parrot 26th March 2012 21:57

Мерси за коментарите момичета. Аз си знам, че при Тепавичарова се стои повече и още се чудя как ще го организирам. Точно за това се чудя ако операцията е в понеделник, кога ще ме вика. Не съм от София и никак не ми е стои излишно. Разбира се ще я попитам, но исках да разбера и вашия опит.

Нелка 26th March 2012 22:31

Цитирай:

Първоначално написано от миссссс 335 (Публикация 770455)

Неле, тя слага дренажи (накакви мини дренове), дори при обиране на ареоли, което се прави с местна упойка.

:2009::2009::2009:

etooo 30th April 2012 17:17

Да попитам колко горе долу излиза ринопластиката при Тепавичарова ? Мерси предварително :)

Rabiosa 30th April 2012 18:45

http://www.tialoto.bg/forum/showthre...t=11508&page=2


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:57.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.