Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Доц. Тепавичарова, "Александровска" (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1258)

tanita 7th June 2012 22:29

Здравейте, момичета, днес бях на консулт при Тепавичарова, аз съм с поувиснал бюст, както и постопен след двете бременности. Преди бях 75Б, сега ми хлопат Б-чашките :/ Разбрахме се да се опитаме само с импланти първо, все ще се повдигне донякъде, макар и не колкото трябва, но засега няма да режем около ареаолата, че ме е страх да не загубя чувствителност, това ми е важно. Има ли момичета тук, които имат увисване, но са сложили само импланти, да споделят какъв е резултата от операцията? Доста се притеснявам от операцията, дали ще бъда удовлетворена достатъчно, дали си струва? С нея не обсъдихме нищо за височина на профила на импланта, това не е ли странно? Аз искам да имам обем горе, но все пак да не ми се качи ръба на импланта на врата :) Ще съм благодарна да сподели някой с подобен казус.

Нелка 8th June 2012 01:25

Цитирай:

Първоначално написано от tanita (Публикация 775350)
... но засега няма да режем около ареаолата, че ме е страх да не загубя чувствителност, това ми е важно...

И на мен ми беше важно. :)
1 месец съм след повдигане с Т-образен белег, едва наскоро се престраших да правя секс с участието на гърдите - Усещанията са същите като преди оп. Но тук е мястото да вмъкна, че ерогенните зони на гърдите не са ареолите!!! Както много хора си мислят. Намират се около ареолите и в основата на гърдата. Имаше една много добре направена диаграма в нета, но не мога да я намеря за сега.
Иначе ареолите са ми безчувствени за сега, едната повече от другата, но по мои наблюдения чувствителността бавно се завръща. На нервните окончания са необходими мин 6 месеца да се възстановят.
Това не бива да те притеснява.

Зависи от степента на птозата ти, дали ще имаш нужда от повдигане. Дори размера на импланта няма значение - колкото и голям да е, ако ареолите сочат пода, няма начин имплант да ги повдигне.
но като цяло ,оя съвет е да не се страхуваш от лифтинга - естетическия завършек ще е в пъти по-добър!
Успех!

qna_T 8th June 2012 09:43

Аз бях с увисване след две кърмения. Птоза около 1.5см. Оперирах се при Тепавичарова миналата година. Само импланти, като се разбрахме да направи и обиране след време, ако има нужда. Доволна съм от резултата. Ако те интересува още нещо-питай.

ЛИСКУ 8th June 2012 14:59

Танита, мисля че не ти е толкова голяма птозата и ще се получи само с импланти, но трябва внимателно да се подберат. Кажи на Тепавичарова какъв визуален ефект искаш. Мисля, че ако са с по-малка височина и по-широки ще се коригира добре и ще се налеят в долната част. При мен се получи. Параметрите на имплантите са ми: широчина 13 см, височина 11.5, проекция - 5.5. Но зависи и от гръдния ти кош. Моята подгръдна е 69 и тази широчина ми дойде идеална.

eliii 8th June 2012 17:22

lucky къде ги побра?!? аз съм с 75 и са ми 12 см широки .по-натам няма накъде. прати снимки ще ти пратя и аз ако искаш

Dessislava 8th June 2012 17:29

Цитирай:

Първоначално написано от eliii (Публикация 775371)
luky къде ги побра?!?

Лъки,и аз това се чудех...Разкрий тайната...:naked:

ina.ina 8th June 2012 18:08

Цитирай:

Първоначално написано от desislavaangelova9910 (Публикация 775372)
Лъки,и аз това се чудех...Разкрий тайната...:naked:

Наистина, Лъки, много си финна - 69 подгръдна ... (бързо да се разпишеш в темата с Теглилките!) Трябва или да си без разстояние между гърдите или да ти излизат отстрани ...

eliii 8th June 2012 18:10

Цитирай:

Първоначално написано от ina.ina (Публикация 775376)
Наистина, Лъки, много си финна - 69 подгръдна ... (бързо да се разпишеш в темата с Теглилките!) Трябва или да си без разстояние между гърдите или да ти излизат отстрани ...

ахам....

ЛИСКУ 8th June 2012 19:10

Заемат ми цялата предница..почти нямам разстояние :lol:
Сигурно затова едвам дишах няколко дни след операцията..:-)

Dessislava 8th June 2012 22:22

Лъки,първоначално на твоите си гърди колко им беше основата?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:12.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.