Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Доц. Тепавичарова, "Александровска" (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1258)

titi1 16th April 2014 19:01

Би ли разказала малко повече за прегледа?
Че и аз към нея съм се ориентирала...или поне е една от малкото в листата ми.
Тя каза ли ти, че ще те оперира, защото разбрах че отказвала понякога, просто си подбирала пациентите.

Nabella 16th April 2014 20:49

Цитирай:

Първоначално написано от titi1 (Публикация 798598)
Би ли разказала малко повече за прегледа?
Че и аз към нея съм се ориентирала...или поне е една от малкото в листата ми.
Тя каза ли ти, че ще те оперира, защото разбрах че отказвала понякога, просто си подбирала пациентите.

Ами жената се държа професионално, без да фамилиарничи. Делова е, но отговаря на всички въпроси, стига да се сетиш да си ги зададеш. Повече ми обясни техническата част, аз съм за повдигане, т.е. какви разрези ще направи, къде трябва да ми е зърното и т.н. Пропуснах да попитам за снимки обаче, не знам дали има практика да показва. Обсъждахме и кой месец да бъде операцията, не ми е отказвала, но не се учудвам, ако го е правила, когато желанието на пациента противоречи на нейните принципи или е опасно за здравето примерно. Ако повече лекари го правеха, нямаше да се разхождат такива чудовища в БГ.

MirraBella 16th April 2014 22:33

NaBella, кога ти беше часът?

Nabella 17th April 2014 15:21

Цитирай:

Първоначално написано от MirraBella (Публикация 798607)
NaBella, кога ти беше часът?

Вторник. Да не сме се засекли?

MirraBella 19th April 2014 18:25

Не, аз ще идвам другата седмица

wonders 19th April 2014 21:15

Здравейте,дали бихте споделили някакви ориентировъчни цени?Защото рових къде ли не,но не намерих .

LeQuack 6th May 2014 20:27

Някъде във форума бях мернала сумата 6600 лева, но мнението беше отпреди 2-3 години. Сигурно се е увеличила сумата. :)

Иначе имам малко тъп въпрос: решила съм да ходя при нея, но чета, че смята да се пенсионира. Гледам скорошни мнения, че още работи, но дали някой има представа колко време ще е това? Планирам операцията за есента, защото не ми достигат малко парички и се притеснявам да не я "изпусна".

Nabella 6th May 2014 20:36

Цитирай:

Първоначално написано от LeQuack (Публикация 798941)
Някъде във форума бях мернала сумата 6600 лева, но мнението беше отпреди 2-3 години. Сигурно се е увеличила сумата. :)

Иначе имам малко тъп въпрос: решила съм да ходя при нея, но чета, че смята да се пенсионира. Гледам скорошни мнения, че още работи, но дали някой има представа колко време ще е това? Планирам операцията за есента, защото не ми достигат малко парички и се притеснявам да не я "изпусна".

Не мисля, че скоро ще се пенсионира, защото на моята консултация обсъждахме евентуална операция през октомври /септември може да не е в страната/ и тя не възрази.

LeQuack 6th May 2014 21:12

Супер, благодаря! :)

MirraBella 26th June 2014 20:09

Здравейте! Аз вече мога да се похваля с почти готова гърда :) Минах 4 пълнения на експандера и със сутиен гърдите ми вече са еднакви :) Аз също се надявам доц. Тепавичарова да ме оперира есента.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:13.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.