Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Доц. Тепавичарова, "Александровска" (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1258)

kikito_ns 3rd April 2006 22:43

Доц. Тепавичарова, "Александровска"
 
има ли някои които да е опериран при доц.Тепавичарова? И може ли да ми каже мнението си и ако някой знае сайт със снимки да видя ако може? мерси предварително

SweetShark 4th April 2006 08:05

Re: доц.Тепавичарова
 
Цитирай:

Първоначално написано от kikito_ns
има ли някои които да е опериран при доц.Тепавичарова? И може ли да ми каже мнението си и ако някой знае сайт със снимки да видя ако може? мерси предварително

Аз ;-).

Ела на срещата на тунингованите в неделя (нямам фотосесии, камо ли по "прелести") за да видиш резултата (е, не че ще ги показвам на голо, ама то и през дрехите доста си личи) - че и да ти дам повече информация за цени, самата операция, възстановителен период и т.н.

kikito_ns 4th April 2006 10:54

ре
 
Благодаря за поканата :) Поласкана съм:) Ако намеря малко сжободно време ще дойда

rm 4th April 2006 14:29

Re: ре
 
имам чувството, че всеки си хвали своя лекар най-много ако е минало всичко ОК. Така, че и аз няма да бъда по-различна :lol: Доц. Тепавичарова май е най-добрия специалист на гърди в България, Вие какво мислите момичета?

sladkatony 4th April 2006 14:31

...

mays 27th May 2006 11:00

дали..
 
Знаете ли нещо по конкретно за Тепавичарова , като специалист по реконструктивна хирургия за нослета. Искам да се консултирам с нея, но не сам чула някой да има направен нос при нея.Но странно защо си я вталпих в главата , че може да даде ценен савет.и защо нямат е-маили тези хора( Евстатиев сащо)?

Djigri 20th June 2006 10:33

Здравейте, във форума намерих кординатите на доц.Тепавичарова, но за съжаление като се обадя и ми се казва, че такъв номер е съществува.Моля, ако някой има някакъв актуален стационарен или мобилен телефон.Искам да се 'тунинговам', но не мога да я открия.

кити 20th June 2006 18:37

Хвани едно такси и се поразходи до Стоматологичен факултет, 12ти етаж, там се помещава, по възможност преди обяд през седмицата.

seoan 22nd June 2006 11:24

Здравейте:)На 28.06 може би ми придстой операция за корекция на бюста поради асиметрия(в зависимост от това дали навреме ще пристигнат имплантите),при доц. Тепавичарова.Ако някой се е оперирал при нея нека сподели доволен ли е ,как е протекла операцията...Ще бъда много благодарна, това ми е първа операция и малко или повече се притеснявам от предстоящото.

AnnaBella 25th June 2006 21:22

На 18.05.06г. ме оперира доц.Тепавичарова. Силиконови инплантанти 245 кубика "Mentor" анатомични.На 12.07.06г. ми предстои ринопластика пак при нея.Мога само да кажа че е голям перфекционист.Много съм доволна че се спрях точно на нея,благодарение и на форума.В началото е малко строга,но след това ще разбереш че е много готина.Ще се изненадаш колко мили и внимателни са всички от персонала,все пак е държавна болница.Стискам палци!!!

seoan 25th June 2006 22:44

Честито за новите цицки надявам се всичко да е наред и много да си ги харесваш.:)И аз за това се спрях на нея, защото много детайлно обърна внимание на проблема ми,при мен случая си е наистина проблемен,и смятам че ми предложи най-доброто решение.Блягодаря за подкрепата ,вдъхна ми доста повече сигурност :) Ти как си след операцията,боли ли те още?Успех с операцията ня нослето ,ще пишеш после как е минала :)

AnnaBella 26th June 2006 09:09

Чувствам се добре след операцията.Неприятно е само първата седмица,но за това е писано много във форума.Първите дни,когато е най тежко ще си в болницата и за теб ще се грижат наистина професионалисти.Страховет са по-големи от това,което ще преживееш.Моите болки бяха в гърба,но вече спя и на страни,така че всичко е много по добре .Харесвам си гърдите,не съм сексбомба,но при мене това беше максимума.В сравнение с преди съм !!!!!!!!!!!!!!

кити 26th June 2006 12:57

Цитирай:

Първоначално написано от AnnaBella
На 18.05.06г. ме оперира доц.Тепавичарова. Силиконови инплантанти 245 кубика "Mentor" ортопедични.На 12.07.06г. ми предстои ринопластика пак при нея.Мога само да кажа че е голям перфекционист.Много съм доволна че се спрях точно на нея,благодарение и на форума.В началото е малко строга,но след това ще разбереш че е много готина.Ще се изненадаш колко мили и внимателни са всички от персонала,все пак е държавна болница.Стискам палци!!!


Тепавичарова как е на носове? Виждала ли си снимки при нея?

AnnaBella 27th June 2006 18:58

Лежах в болницата с момиче на което Тепавичарова е правила ринопластика преди 2год.Сега и сложи силикон.Момичето беше много доволна от носа си.Изглеждаше много естествен,не личи че е правена пластика.Обясни ми всичко,за това как ще изглеждам след операцията.За това се реших.Иначе видях 2 момичета правени при други лекари в същата болница,които изглеждаха меко казано страшно със шини на носа и огромни синини под очите.Тепавичарова ме увери че тя работи със други шини,които приличат на лепенка на носа и работи през ноздрите,а разбрах от други,но не съм 100% сигурна,че другите лекари режат под горната устна и от там стигат до носа.

кити 5th July 2006 09:50

Ами според мен изобщо не е важно как изглеждаш непосредствено след операцията, да, и аз така изглеждах, но това отдавна премина. Сега се чувствам и изглеждам добре. По-добре е човек да разбере, че това са сериозни интервенции, особено като се чупят кости и в зависимост от метода, може и да се получат страшни синини и подутини, от които после не остава и следа и да подходи по стоически. Важното е да изглежда добре, което при мен е така. И нищо не ми е рязано под горната устна

seoan 14th July 2006 22:10

AnnaBella май вече трябва да ти е минала операцията на нослето.Когато можеш пиши как си, как е минала...разкажи за новото носле :)

AnnaBella 23rd July 2006 23:47

Здравейте отново! Операцията на носа ми мина успешно.Имам сладко, леко чипо носле. За сега единственния му недостатък е, че е малко широк точно между веждите и малко по-надолу,но това е отток,който не ме притеснява,защото моят нос си беше тънък.Операцията ми се състоеше в изпиляване на гърбица и леко повдигане на върха.Пълна упойка.Няма никаква болка,2 дни се стои с тампони в носа,на 3 ден те изписват със специална шина,която не е грозна,но е хваната към лицето ти с доста лепенки.Личи си ,че си със счупен нос.Синини имах по клепачите,но като ми махнаха шината на 10 ден вече нямах нищо.Странното е,че никой не ме забелязва,че съм си правила носа,освен хората,които знаеха.Казват ми,че изглеждам много добре,но не виждат,че е от носа.Единственният лош спомен от операцията ми е при излизането от упойката.Уплаших се, че ще се задавя от кръвта,която се стичаше в гърлото ми,нали се диша само през устата,та се наложи няколко пъти да аспирират кръвта от гърлото ми,докато разбера,че съм все още на изкуственно дишане и просто трябва да се успокоя.От всичко това ме боля гърлото цяла седмица.Съвета ми към всички,които искат да си правят ринопластика е да разпитат анестезиолога подробно какво става след излизането от упойката,за да не изпадат както мене в стрес.Иначе самата операция за мене беше лека,в сравнение с инплантантите.Доволна съм,и се чувствам нов човек.Когато човек обича себе си,обича по-вече и другите-извод,до който стигнах слид двете ми операции.

seoan 24th July 2006 01:12

AnnaBella много се радвам,че си доволна от резултата и на тази операция :) И на мен най-мъчителният ми спомен беше излизането ми от упойката,но сега вече лошото е забравено и се радвам на промяната :)

bimbi 24th July 2006 07:40

Честито ново носле, AnnaBella :)

Cleopatra 24th July 2006 09:46

Честито и от мен и благодаря за информацията, която си дала...звучи страшно, но целта оправдава средствата все пак :lol:

dani_d 24th July 2006 11:35

Честито и от мен :) ! Радвам се, че всичко е минало ок. А познатите ти, които не знаят и не забелязват промяната, то е защото са те харесвали и преди, и не са забелязвали този "недостатък" :wink:

AnnaBella 24th July 2006 23:57

Благодаря на всички за пожеланията.dani_d напълно си права за "недостатъците".

TARA_ 11th September 2006 16:55

Здравейте, аз съм нова във форум.Вече изчетох всичко за пластичната хирургия тук.Искам да си увелича бюста.Избрала съм доц. Тепавичарова. Моля някой от момичетата, които са се оперирали при нея да ми дадат информация за цена и различна ли е за различните видове инпланти.

Ilona 12th September 2006 10:38

На мен оперцията при нея ми струваше 2800 евро.Моите импланти са 300 кубика на Евросиликон,анатомични.

кити 12th September 2006 21:13

AnnaBella,каква беше цената на оперцията ти? на носа...как изглежда сега...

Olimpia 13th September 2006 07:48

Да, АннаБелла - качи ако обичаш някакви снимки преди/след операциите ти (нослето и гърдите или поне само нослето). Мерси :)

elinor 13th September 2006 11:22

:lol:Здравеите.Аз сьм нова тук но затова пьк сьм прочела всичките ви разговори и много ми харесаха темите вьв форума специално за пластичната хирургия.Разбирам че повечето от вас имате убеличаване на бюста и затова искам да се посьветвам с вас за нещата околко и след операцията.ще се радвам ако ми отговорите.аз сьм от Димитровград но 2 година уча в София.Много искам да си увелича бюста.не сьм раждала но не мисля че това е проблем.чувам добри отзиви за Тепавичарова и наи-хубавото което е че ги слага под мускула.Наистина ли когато са под жлезата увисват и толкова ли е по -силна болката когато е под мускула? :P

elinor 13th September 2006 12:05

КОлко струва операцията при Тепавичарова?казаха ми 4е около 3100Е

Yansi 13th September 2006 12:15

Цитирай:

Първоначално написано от elinor
КОлко струва операцията при Тепавичарова?казаха ми 4е около 3100Е

Ilona е написала ,че и е струвало 2800 евро с анатомични импланти на Евросиликон.

silni 13th September 2006 14:02

Моля Ви кажете и цената на ринопластиката при Тепавичарова

TARA_ 13th September 2006 23:30

Ilona с грапава повърхност ли са инплантите ти.Искам да те попитам също правиха ли ти тестове за алергии,защото аз имам много и в повечето случаи само инжекции ми помагат.Лошото при мен е ,че имам и към упойки,а ми казаха преди години,че по време на операция може да ми се смени алергията и да се задуша.

Olimpia 19th September 2006 11:02

ПОМОЩ: не мога да намеря тази докторка, а бих искала да знам поне кога са и часовете за консултации... някои знае ли нещо??? и заедно ли е с Др. Ефремов? според вас кой е по-добър в ринопластиката????

мерси

Chujdata 19th September 2006 11:45

http://www.alexandrovska-hospital.or...info.php?doc=7

Emmalfy 19th September 2006 11:59

Тепавичарова още е в отпуск.Като бях в болницата ,където работи с Евстатиев със сестрите се заговорухме и те така казаха.А иначе тя била специалист по бюстовете,носовете повече ги прави Евстатиев.Но сигурно и тя е добра :)

Olimpia 19th September 2006 13:43

ее, намерих го Евстатиев, по-точно тел. в кабинета.. !!!

AnnaBella 19th September 2006 22:48

"MENTOR"-грапави,капковидни-3200Е. Ринопластика-750Е.Момичета нямам снимки след ринопластиката ,но обещавам ,че ще си направя и ще ви ги покажа.И двете операции са при доц.Тепавичарова.

elinor 20th September 2006 08:33

При кои лекар си слага цици?пиша го пак защото ме предупредиха 4е ще ми изтрият сьобщенията ако не са на кирилица :lol:

junglegirl 20th September 2006 10:36

Здравейте,искам да ви кажа,че всички лекари(не пласт.хир.),които питах за мнение-"Кой пласт.хир.работи наистина добре,ми отговориха на първо място-Тепавичарова)"Не че останалите не работят добре,но все пак....странно съвпадение.. :lol:
П.П.Забравих да кажа,че ми я препоръчаха специално за мамопластика.
ВЗИМАМ СИ ДУМИТЕ-ОБРАТНО!!!!!

elinor 20th September 2006 15:19

На мен сьщо ми казаха за Тепавичарова че е перфектна на цици.Казаха и за Н.Георгиев но тя в момента била номер 1 .единственото нещо което ме притеснява е че ще трябва да седя в болницата (кьдето казаха че не е много уютно) и че има дренажи.Но пьк си заслужава после да изскочиш с яки цици нали?

elinor 20th September 2006 15:22

Между другото ще си слагам 1 кубик хиларонова киселина (Метрадекс) в джуките в понеделник.Някои има ли впечатления от този материал?Аз сьм си слагала ведньж но ми казаха 4е количеството е малко и затова се е махнал бьрзо.Пишете :) :P


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:20.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.