Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Доц. Тепавичарова, "Александровска" (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=1258)

Цвета С 21st November 2006 09:22

звучи доста кофти :( :shock:

Stil 21st November 2006 09:41

Цитирай:

Първоначално написано от junglegirl
Моята консултация,ако може така да се нарече,протече по абсолютно същия начин.Спокойно мога да кажа,че това не е само грубо поведение,а безочие,което граничи с комичност.Излязох от кабинета заливайки се от смях,защото на това отношение човек дори не може да се обиди...?!
След 5-те мин.,които прекарах в кабинета й ми беше казано,че ще ми се препоръча обем на имплантите само ако донеса парите за тях...Не се учудвам,че жените,които се оперират при нея не знаят нито марката,нито профила,да не говорим за други "подробности" на имплантите си.
Това е отношението й преди да си е получила парите,какво ли ще е след??? :lol: :lol:

Явно има доооооооста голямо самочувствие ,и е под нивото й да се обяснява със някакви си там невежи женки,като нас ,които искат да си правят цици :lol: :lol:

The Shadow 21st November 2006 11:18

Момичета, наистина е груба, но е мн. добър специалист! Гаранция, а що се отнася до очебийно грубия й подход: Хе,хе! Аз ходих при нея на консултация и естествено си я знаех от преди това че е адски серт.Обаче, Като влязох започнах аз разговора със иронично прям тон и с усмивка.казах :Добър ден, идвам за консултация, за която искрено се надявам, че парите които ще платя за нея независимо колко са няма да е от порядъка на 5-10 мин. Нали все пак консултацията е тази от която ще реша дали вие ще сте Моя хирург нищо че отзвите за Вас като специалист са скромно казано отлични! :D усмивка. Последва мълчание придружено с втренчен поглед, след което беше направо неествено любезна за природата си и ми разясни подробно всичко което я питах!
Така че май трябва ако попаднем сред вълци да вием по вълчи иначе няма да се получи. :wink:
Успех на всички! :wink:

junglegirl 21st November 2006 11:23

Хихи-ти си я разбила :lol:

DeSIKOS 21st November 2006 12:40

Е Shadow, наистина си се справила чудесно, понякога е добре с такива хора с голямо самочувствие ти да демонстрираш още по-голямо иначе няма да ти обърнат внимание. Тя и моята докторка е много наперена и не и липсва самочувствие, то май всички доктори страдат от мания за величие, обаче аз бях толкова стресната от операцията на която бях решила да се подложа, та тя все пак се отнесе със разбиране и подхода и беше подбран така, че да ме убеди, че няма страшно, ако легна под нейния нож, не знам какво бих направила, ако бях случила на такава като Тепавичарова, сигурно щях да избягам и още да си седя без цицонки! :lol:

Aset 21st November 2006 21:22

Цитирай:

Първоначално написано от junglegirl
След 5-те мин.,които прекарах в кабинета й ми беше казано,че ще ми се препоръча обем на имплантите само ако донеса парите за тях... :lol: :lol:

Това от още един неин колега съм го чувала - д-р Емил Георгиев.

The Shadow 22nd November 2006 12:59

Не, не съм си правила все още никакъв тунинг, но все пак ако се престраша за цицунки ще е при нея, нищо че е дзвер, ама е професионалист дзвер :wink: Иначе наистина май има нещо в отношението й към такива с връзки и такива без.......което не е хубаво :? Е аз отидох ей така без никакви там препоръки, въпреки че можех, но все пак ходих на консултация :wink:
Общо взето характера й е гадничък, но пък е наистина голям специалист! :wink:

VanVel 23rd November 2006 23:45

Здравейте, аз съм нова и искам да споделя моите впечетления по темата .Изчетох всичко най-обстойно. Това което споделяте за д-р Тепавичарова е точно така. По рождение съм с малък бюст, а след раждането съвсем изчезна, затова реших, че заради моето самочувствие задължително ще си направя уголемяване. Бях чувала за д-р Тепавичарова и отидох в приемния и ден. Говоря ви за преди 3 години. Но явно тя не се е променила , а напротив. Не искам да ви опиша какво изживях през тези 5 минути, които тя благоволи да ми отдели и които се водят за консултация, за което разбира се накрая не забрави да си поиска хонорара. Още като ме погледна/бюста ми/ ми каза погледни на какво приличаш и ред други унизителни реплики. Подхвърли ми на бюрото си два модела импланти и ми каза : Това е избирай. Ама това да ти обясни , кое какво и ,да прецени колко грама ще са подходящи за теб ..не , всичко се преценяваше на око. Само каза цената и да я донеса ако искам веднага да се оперирам и готово. Толкова груба и арогантна жена. По-унизена не съм се чувствала никога. Излязох от кабинета и не можех да повярвам, че това е лекар. Дълго врреме не ми минаваше мисъл да продължа да търся други възможности. Докато в началото на тази година, моя позната не ми препоръча д-р Ефремов. Записах си час по телефона за консултация. Не мога да Ви опиша какъв невероятен човек и лекар профисионалист е той. Прегледа беше спокоен и достатъчно дълъг за да можем да уточним всички подробности. Той дълго време преценява, обмисля кой вариант е най-добър за моя бюст от всяка гледна точка. накрая се спряхме на най-хубавите импланти, които съществуват в момента/ разбира се и най-скъпи/, но с това компромис не може да се прави. Марката е Макган 375 гр. Това е "Мерцедеса" при инплантите. Не съм си и помисляла да ходя при друг лекар. Той за мен е най-добрия пластичен хирург в България. Клиника "Малинов" е прекрасна. Условията са прекрасни, като в 5 звезден хотел. Упойките с които работи д-р Ефремов са изключително добри. Всичко мина перфектно. Възстанових се много бързо и да чукам на дърво без никакви усложнение, за които с ужас чета тук във форума, че са се случили с много момичета. Това е от мен.

леля мичИ 24th November 2006 00:24

Цитирай:

Първоначално написано от VanVel
......

Е, като изчете всичко не разбра ли, че "най- добър хирург" няма.... :?:
...А сега и с "Мерцедес"-а на имплантите направо онемях :2005:

Yansi 24th November 2006 00:59

Аз "не" съм изненадана от сравнението, все пак става въпрос за тунинг :lol: коли ,импланти все тая :wink:
мойте са ламборджини диабло :girl_haha:

Aset 24th November 2006 07:57

Цитирай:

Първоначално написано от VanVel
Марката е Макган . Това е "Мерцедеса" при инплантите.

И на мен така ми бяха сравнявани, вече не помня от кого. Ама не приемам сравнението вече, Мерцедес падна бая в класацията на добрите автомобили :lol:

junglegirl 24th November 2006 08:06

Цитирай:

Първоначално написано от VanVel
Здравейте, аз съм ...... д-р Ефремов

Хихи.... :lachen: :lachen: :lachen:

П.П.А за Мерцедеса,хем нямало значение,кои ще си избера
(м/у Макган,Евросиликон и Инамед,само Ментор им били конкуренция),хем Евросиликон струват около 700EURO,a МcGhan-1600(това са примерни цени,които на мен са ми искали,а те са завишени) :shock: E kak става така?! :lol: :lol:

DeSIKOS 24th November 2006 12:37

Цитирай:

Първоначално написано от VanVel
По рождение съм с малък бюст, а след раждането съвсем изчезна, затова реших, че заради моето самочувствие задължително ще си направя уголемяване.

VanVel, радвам се че си доволна от доктора си, нека всички се чувстваме така след операцията. Преди колко време си сложи силикон и къде ти препоръча д-р Ефремов да ти сложи силикона под или над мускулно? Аз също почти нямах бюст, а си сложих 350кк, които ми се видяха твърде много, как ти се отразиха твоите 370кк, колко време се възстановява след това? Извинявай, че те залях с въпроси... :lol:

lubov2 26th November 2006 14:20

Момичета днес се прибрах от операция при нея.З наете ли,че е малко да се каже ,че съм очарована от нея.Просто,когато те приемат...всичко се променя.Жената е невероятен специалист,има невероятно отношение към пациентите си,а да не говоримче след като отворих очи на 21.11 до момента аз нямам никаква силна болка.Само ме опъват бинтовете.Аз мога да кажа ,че е невероятна,а някои от момичетата тук знаят,че не знаех нищо за моята операция :D :D :D ,защото и аз имах такива консултации с нея :D :D Но сега мога да кажа,че не съжалявам.Даваите смело :D :D

bimbi 26th November 2006 14:25

първо Честито :) и второ - разправяй всичко кое как... :)

lubov2 26th November 2006 14:36

мерси...значи,приеха ме в понеделник-всичко точно :D в вторни сутрента ме оперираха,от 08.30 до 12.30.Обиране на кожа около ареолата и поставяне на имплант-350к,пълно подмускулно.Събудиха ме и пак ме приспаха и към 17.00часа същия ден се събудих без болки,станах,хванах дренажите и трягнах да бръмча из коридорите :D :D Това е.А доцентката е страшна :D :D Мисля ,че в момента в които влезнеш там,тя се променя :D :D и не само към мен,а и към другите...Все пак имаше много неини пациентки с мен,и отношението беше невероятно-стига да и се довериш

apoklistika 26th November 2006 15:02

Честити цици :1203: ,да им се радваш и да си ги носиш със гордост
Много време,4 часа :shock: ,това заради обирането на кожата ли?
Пусни снимки като ти махнат бинтовете

lubov2 26th November 2006 15:09

разбира се,че ще пусна снимка :D :D беше 4 часа,защото има и обиране а и тя работи много бавно,изпипва всичко внимателно

VanVel 26th November 2006 18:35

DeSikos отговорих ти на лични на всички въпроси. Пиши ми и ти при Ефремоф ли се оперира, кога и как се чувстваш.

lubov2 27th November 2006 17:06

кажи и че искаш всичко на веднъж...и че след евентуално раждане,ще ги доуправите

sweet_dreams 14th December 2006 13:28

Вярно ли е, че доц. Тепавичарова приема само в понеделник преди обяд? Или всеки ден? ...

Astreia 14th December 2006 13:53

С предварителна уговорка всеки ден

sweet_dreams 14th December 2006 14:28

Мерси :) Ще последва предварителна уговорка

Astreia 14th December 2006 14:50

Ако не ми е стара информацията де
При всички случаи е добре да има предварителна уговорка :wink:

sweet_dreams 14th December 2006 15:15

Обадих й се... Каза, че ще може да ме приеме чак на 5-ти януари, защото си била счупила крака и била в отпуска :( Предния път, като й се обадих, беше някъде август-септември и пак беше в отпуска... Голям съм карък :?

eva7 17th December 2006 17:47

Здравейте!
Искам да увелича гърдите се , но се лутам къде , какви и колко. Искам съвет

Excel 17th December 2006 17:59

Прочети форума , разглеждай списания с реклами на клиники , влез в сайтовете на хирурзите и вече ще имаш определено мнение . Тогава ще можем да се включим и ние .

демили 20th December 2006 20:56

Ако помните Елена Ромеле от Биг Брадър2, тя си е правила циците при Тепавичарова и вярвайте ми хич не са хубави. Не че я плюя тази докторка, но ми доста странна. Има доста добри постижения , но има и такива, които са пълен провал. Пак тя е правила носа на Ромеле - много сполучлив,направо перфектен, оперирала е носа на първата ми братовчетка- провал, ужас. Правила е на сестра ми повдигане на бюста- пак грозна работа. Знам, че е много добра при реконструкция на бюст /мамопластика/, върху това и е била дипломната работа.
Аз съм фенка на Стоян Михайлов от ВМА. Првил е циците на Юлияна Кънчева, също така на мис април 2004г на Плейбой - Деси Илиева/ не корицата, а момичето на месеца/.

The Shadow 21st December 2006 12:10

Демили,
Не искам да оспорвам мнението ти за Доцентката, но мисля, че си съвсем на ясно, че НЯМА пл. хирург на който всички операции да са му сполучливи? Всеки си предценява при кой да отиде и на кой да се довери, но все пак си мисля, че опрделящ фактор за избор е % на сполучливите операции в кариерата на лекаря. То и мн. добри и кадърни адвокати има за които също има мнения за загубени дела, но това не ги прави по-малко добри и кадърни в професията си.
Това е мое мнение и не задължавам никого дс него. :wink:

lubov2 21st December 2006 18:48

естествено,че няма максимално 100 процента доволни от даден хирург...Колкото и да е добър винаги има изключения...Аз съм оперирана от доцентката и за сега съм много доволна

voyager 4th January 2007 16:50

Някой правил ли си е устни при нея?

toso 6th January 2007 23:45

Някой знае ли колко струва ринопластиката при нея и при другите лекари в Александровска болница ?

Excel 7th January 2007 09:04

Струва ми се , че д-р Тепавичарова се е специализирала в реконструкция на гърди .

toso 7th January 2007 10:50

а по принцип някой може ли да каже цените за ринопластика в Александровска болница , примерно за премахване на гърбица и леко повдигане

sweet_dreams 10th January 2007 15:57

Някой знае ли Тепавичарова дали работи в събота? Предполагам, че не, ама все пак да питам ... :?

The Shadow 12th January 2007 11:18

Цитирай:

Първоначално написано от toso
а по принцип някой може ли да каже цените за ринопластика в Александровска болница , примерно за премахване на гърбица и леко повдигане

Виж тук:
http://plasticsurgery.a.bg/index.htm :wink:

Akasha 24th January 2007 10:48

Здравейте , прочетох всичко за Тепавичарова. Аз съм имала една консултация преди 2 години и наистина е малко сопната , но четейки за възможните усложнения и некоректно отношение на някои лекари , мисля , че не е важно само как те приемат и самото отношение , а най-вече резултата .
Понеже съм доста далече от София искам да питам колко време се чака за операция , дали има начин всичко да стане в рамките на 10 дни . Имам малко дете и не мога да отсъствам много време . Ще съм благодарна ако ми дадете актуални цени на имплантите и операцията.
Преди капковидните бяха 2000Е , а самата операция около 500 лв с обикновена упойка .
Благодаря предварително .

sweet_dreams 24th January 2007 11:33

 
 
Здравей, Akasha!
Ще ти кажа как станаха нещата при мен. На първата консултация при доц. Тепавичарова тя ми обясни някои основни неща, аз й зададох няколко въпроса, които си бях написала на едно листче. Каза ми цените на различните видове импланти и каза следващия път да й нося парите. Малко странно се получава, защото отиваш на консултацията да избираш импланти, а трябва и да си носиш пари, за да ги платиш и да ги поръча.. Ти няма как да знаеш предварително кои ще избереш, съответно колко пари да носиш, но ... :roll: За цените: най-евтините бяха 1900 euro - кръгли на Eurosilicone, а най-скъпите - 3200 euro - анатомични на McGhan, аз избрах последните. Операцията се заплаща след това - при мен цената е 1362лв. с обикновена упойка.
В твоя случай... ако си решила твърдо да се оперираш при нея, отиваш на консултация, избираш импланти и ги плащаш. След това тя ги поръчва, като пристигат някъде за 10-тина дни. През това време можеш да се прибереш и да дойдеш пак, като пристигнат. Нататък не мога да кажа какво става, защото и аз още съм на този етап :) Предстои ми операция на 5-ти февруари.. после ще мога да кажа повече.

Denilini 24th January 2007 14:47

Егати процедурата :shock: :shock: .А иначе обясни ли ти всичко както трябва?Вярно ли е че не поставя големи размери на имплантите,твоите колко ще са? и колко ще ти излезе цялата операция над 7500 лв?? :shock:

Beauty 24th January 2007 14:51

8)


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:19.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.