Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Въпроси към оперираните 3 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13010)

Шоки 25th April 2013 08:47

Вили, аз също питах Стоянов за масажи и той ми каза, миличка не ти трябват масажи и се пошегува, че може на любовните масажи да наблегна. И да ти кажа, моите гърди , ми се струва, че много бавно омекнаха и всъшност истинско омекване постигнах когато си хванах гадже. Той така се влюби в моите цици че постоянно ме масажираше :). Когато се опитвах да се масажирам сама, някакси пипането не ми харесваше, но когато той го правеше - беше много приятно. Така че, миличка, дай на мъжа си да ти ги помачка и ще има ефект ще видиш. :)

ina.ina 25th April 2013 09:09

Не се шашкай, Вили. Пробвай и ти, мъжът ти също да пробва. Колкото повече, толкова повече. :) И аз като Шоки хич не ми беше приятно аз да си правя масажи - май ме беше страх по-скоро, не знам, ама никак не ми беше приятно усещането. Както и другите са писали - мисли позитивно.

lidiya 25th April 2013 12:57

Е те тАва, ако го прочете някой масажист, със сигурност ще включи в списъка с услугите си и "раздвижване на силиконови импланти" ! :2055:

lily.ana 25th April 2013 13:59

Цитирай:

Първоначално написано от lidiya (Публикация 786316)
Е те тАва, ако го прочете някой масажист, със сигурност ще включи в списъка с услугите си и "раздвижване на силиконови импланти" ! :2055:

:girl_haha::girl_haha::girl_haha:

Villi777 25th April 2013 14:34

Той и доктора се пошегува, че сега трябва да си намеря един млад и симпатичен масажист ама...
Настройвам се да мисля позитивно и това е! Тази сутрин мъжа ми ги масажира, аз не успях. Едно , че както и вие писахте не ми е хич приятно, едно , че ме е страх, ами и не мога да ги хвана с ръката си. Хич не са толкова големи, по-скоро ръката ми е твърде малка и не мога да обхвана цялата гърда както трябва с една ръка. Ако до 1-2 седмици няма поне малък напредък, ще питам едната масажистка тук дали ще може да ми ги прави.

Шоки 25th April 2013 15:39

давай на мъжа ти да ги масажира. аз и сега като си ги пипам сама не ми е приятно

lidiya 25th April 2013 16:43

Ох, аз, ако разчитах на съпружеското тяло да ми освободи "напрежението" в СиСите, още щях да си ги нося като камъни. Той ги варди повече от очите си! Простих се с идеята да го обвиня че ги е съсипал и ми дължи нови. По-големи разбира се. :2010:

eliii 25th April 2013 18:00

Вили на мен мъжа ми ми ги прави.Заставаше зад мен и ги масажираше в някаква посока.Силно!Георгиев ми беше казал така,а и наистина тогава ми бяха на врата и се смъкнаха до нормалното си положение.
П.п Ако е знаел,че мачка бомби,предвид на последвалите събития с ПИП...

lidiya 25th April 2013 21:55

Цитирай:

Първоначално написано от eliii (Публикация 786344)
Вили на мен мъжа ми ми ги прави.Заставаше зад мен и ги масажираше в някаква посока.Силно!Георгиев ми беше казал така,а и наистина тогава ми бяха на врата и се смъкнаха до нормалното си положение.
П.п Ако е знаел,че мачка бомби,предвид на последвалите събития с ПИП...

Ели, извини ме, нищо смешно няма в това дето се случи с ПИП-ките, обаче като стигнах до П.П.-то и ме напуши смях.
Твоят мъж си е направо сапьор! :2055:

eliii 26th April 2013 15:10

Абсолютно Лиде,мн смел е!!!По едно време викаше да спи с каска,че не се знае кога ще гръмнат..:girl_haha:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:31.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.