Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Въпроси към оперираните 3 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13010)

ina.ina 16th June 2013 14:04

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 789035)
А за хора като нея, които явно са били големи купонджии, като млади и все още са пълни с енергия и жизненост и трябвали заради един брак със или без деца, да си седят вкъщи и да плетат гоблени (образно казано) защото вече им било минало времето.

Пуфпаф, не знам как уцели (или по-точно уцели обратното), но точно когато съм ходила активно по дискотечки, тогава уших и един доста голям гоблен - просто като няма семейство човек и има повече време ... доста повече време. :)

lidiya 16th June 2013 21:59

Цитирай:

Първоначално написано от ina.ina (Публикация 789020)
Аз съм, аз ... :D. Надявам се, че не съм била нахална. :D

Какво говориш! Много се радвам даже!
:kiss_me:
А по въпроса с "градинката" ... Проблема ми е, че подходих много смело за начинаеща, защото си мислех, че садя, поливам и после само си бера и хапвам чисти зеленчуци. Да, ама не! :1242:В момента се боря с отглеждането на картофи, тикви, тиквички, боб, домати, краставици, патладжани, лук 4 вида, чушки, цвекло, броколи, брюкселско зеле, зеле, моркови, дини, пъпеши, рукола, бамя, целина и всевъзможни мерудии. Но пък имам много симпатични възрастни съседки, които черпя с кафенце и им нося разни "градски неща", а те ми връщат жеста с баници, бивлско кисело мляко, яйца, сиренце....Една такава идилия. Като сложим настрана физическата ми умора, на душичката ми и е едно хубаво.

Темата е друга, затова в заключение да кажа, че въпреки цялото това натоварване, СиСите ме слушат и нямам никакви проблеми с тях. Тихичко почуквам на дърво и казвам УРА! :1203:

Dessislava 16th June 2013 22:20

Цитирай:

Първоначално написано от lidiya (Публикация 789054)

Темата е друга, затова в заключение да кажа, че въпреки цялото това натоварване, СиСите ме слушат и нямам никакви проблеми с тях. Тихичко почуквам на дърво и казвам УРА! :1203:

Лиде,това ме радва много!!!Иначе и аз подкрепям собственото ти "зеленчукопроизводство":1203: .Също като теб с години не съм яла месо,единственото ми "изкушение" са кренвиршите и ролцата от раци.Казвам го с ясната идея,че всички ще ме обявят за луда,че ям най-големите боклуци,но просто месо не обичам и това е.:|

Pufpaf 16th June 2013 22:27

Цитирай:

Първоначално написано от lidiya (Публикация 789054)
В момента се боря с отглеждането на картофи, тикви, тиквички, боб, домати, краставици, патладжани, лук 4 вида, чушки, цвекло, броколи, брюкселско зеле, зеле, моркови, дини, пъпеши, рукола, бамя, целина и всевъзможни мерудии.

Абсолютен респект и доста ти завиждам, дано да стане добра реколтата :2003:

Цитирай:

Темата е друга, затова в заключение да кажа, че въпреки цялото това натоварване, СиСите ме слушат и нямам никакви проблеми с тях. Тихичко почуквам на дърво и казвам УРА! :1203:
Тва да се чува, това обаче ще е доста рядко явление, жена с тунинговани сиСи, да се занимава с домашна зеленчукова градина и то с толкова много култури ! Ся ако кажеш, че и готвиш добре, направо влизаш в категорията - перфектната съпруга ! :2043:
Голям късметлия е твоят приятел/съпруг, ударил е джакпота с теб ! :2004:

lidiya 17th June 2013 00:01

Деси, :girl_in_love:надявам се и при теб всичко да е наред! Както и с всички останали. Имаше тук момичета с проблеми, които ми се ще да пишат и да кажат, как вървят нещата при тях?

Pufpaf, хич не е късметлия моят мъж! Заради щурите ми идеи и той върти мотиката сега като луд! :2023:

Наесен, щом всички се оказахме фенове на био зеленчуците, вместо да си правим срещи по кафетата, да вземем да се съберем около казана с лютеница? И да се снимаме съответно! Снимката "Силиконки правят лютеница" ще е по-хитова и от протестите, които текат в момента! :lachen:

Dessislava 17th June 2013 08:40

Да,Лиде,всичко е о.к.,надявам се...
Напоследък имам много лични проблеми и не ми остава време да отида на мамолог,но се успокоявам,че щом не ме боли значи е добре/да чукна на дърво/
И тайно се надявам и на моята улица да изгрее слънце...някой ден...Нали казват,че след всяко зло идва добро...След всичкото зло,което ми се стовари очаквам едно гоооооляяяяяямооооо добро :1301:

ina.ina 18th June 2013 09:32

Цитирай:

Първоначално написано от lidiya (Публикация 789059)
Наесен, щом всички се оказахме фенове за био зеленчуците, вместо да си правим срещи по кафетата, да вземем да се съберем около казана с лютеница! И да се снимаме съответно! Снимката "Силиконки правят лютеница" ще е по-хитова и от протестите, които текат в момента! :lachen:

Лиде, зареди ме пак с настроение ... голям смях, ама и доста вярно между другото. :D Иначе той моя мъж отдавна врънка да сме си направили сами лютеница, а аз понеже съм правила на село като дете (че и по-голяма), та знам какво е ... не ме притеснява работата, а бъркането, че как се опушва човек и му омръзва ... не е истина. :) Иначе сега има машинки, дето ще ти направят доматите на сок и ще ти смелят чушките, така че ще стане малко по-бързо. Ох, Лиде ... обаче не е истина с колко култури си се захванала. Успех!

ina.ina 18th June 2013 09:35

Цитирай:

Първоначално написано от Dessislava (Публикация 789061)
Да,Лиде,всичко е о.к.,надявам се...
Напоследък имам много лични проблеми и не ми остава време да отида на мамолог,но се успокоявам,че щом не ме боли значи е добре/да чукна на дърво/
И тайно се надявам и на моята улица да изгрее слънце...някой ден...Нали казват,че след всяко зло идва добро...След всичкото зло,което ми се стовари очаквам едно гоооооляяяяяямооооо добро :1301:

Деска, прегръщам те. Да минава лошото и да идва доброто. :girl_kiss2:

Dessislava 18th June 2013 10:01

Цитирай:

Първоначално написано от ina.ina (Публикация 789147)
Деска, прегръщам те. Да минава лошото и да идва доброто. :girl_kiss2:

Инче,много благодаря,мила!:kiss_me:
Дано кошмарът скоро свърши,защото нямам сили вече...:|

Шоки 18th June 2013 10:09

Цитирай:

Първоначално написано от Dessislava (Публикация 789150)
Инче,много благодаря,мила!:kiss_me:
Дано кошмарът скоро свърши,защото нямам сили вече...:|

Деска аз незнам за какво става въпрос, ако си написала съм го пропусналя някъде. Не искам да те карам да ми разказваш щом е нещо неприятно за теб. Но колелото се върти и след лошото винаги идва хубавото. Неприятното е, че лошите неща толкова бавно отминават. :2024:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:30.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.