Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Въпроси към оперираните 3 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13010)

ina.ina 10th June 2016 21:36

Цитирай:

Първоначално написано от Caprice® (Публикация 809099)
Иначе, мен ме канят 26 дни след интервенциите на море, и сигурно ако съм добре ще отида, но не знам какъв бански- трябва да е по-прибран,защото сисите няма да са спаднали съвсем. :naked:

За морето - не забравяй водоустойчивите лепенки на разрезите - в смисъл така ще ги опазиш от пигментиране.

ina.ina 10th June 2016 21:39

Цитирай:

Първоначално написано от judie (Публикация 809100)
Пилатеса не е спорт, а едни мързеливи протягания и разтягания. Но пак си трябва сутиен.

Все пак внимавай с разтягането.

Цитирай:

Първоначално написано от judie (Публикация 809100)
Категорично забрани подскачане "свински тръс" и така.

:girl_haha:

judie 13th June 2016 09:26

ina, за лепенките не знаех. Информацията е полезна, благодаря!
Док онзи ден каза, че т.к. моите придобивки не са чак толкова големи (330), можело и да подскачам. :1301:

Caprice® 13th June 2016 14:59

Цитирай:

Първоначално написано от ina.ina (Публикация 809140)
За морето - не забравяй водоустойчивите лепенки на разрезите - в смисъл така ще ги опазиш от пигментиране.

да, добра подсещанка! UV лъчите преминават и през банските! :) Иначе дано с Таничка сме заедно във Варна :1229: голяма партийка стана!

Caprice® 13th June 2016 15:00

Цитирай:

Първоначално написано от judie (Публикация 809156)
ina, за лепенките не знаех. Информацията е полезна, благодаря!
Док онзи ден каза, че т.к. моите придобивки не са чак толкова големи (330), можело и да подскачам. :1301:

А за свинския тръс, не може като цяло след операцията ли? Аз нещо не разбрах. М/у другото в темата за абдоминопластика изобщо не отговарят :/

ina.ina 15th June 2016 16:31

Цитирай:

Първоначално написано от Caprice® (Публикация 809165)
А за свинския тръс, не може като цяло след операцията ли? Аз нещо не разбрах. М/у другото в темата за абдоминопластика изобщо не отговарят :/

Ами, защо да не може. Аз редовно си го правя (свинкия тръс) и то без сутиен (е, тук вече съм за бой, трябва със сутиен), макар че и аз съм скромна - 280 куб. Просто пазенето известно време след операцията е задължително.

Caprice® 16th June 2016 10:02

Цитирай:

Първоначално написано от ina.ina (Публикация 809199)
Ами, защо да не може. Аз редовно си го правя (свинкия тръс) и то без сутиен (е, тук вече съм за бой, трябва със сутиен), макар че и аз съм скромна -
280 куб. Просто пазенето известно време след операцията е задължително.

И аз така предполагам, мен най-много ме интересуват клековете, защото това си ултиматното упражнение , според мен. Приготвям лист с въпроси, защото знам, че като отида във Варна пак всичко ще забравя.:reading:

ina.ina 17th June 2016 16:58

Цитирай:

Първоначално написано от Caprice® (Публикация 809200)
И аз така предполагам, мен най-много ме интересуват клековете, защото това си ултиматното упражнение , според мен. Приготвям лист с въпроси, защото знам, че като отида във Варна пак всичко ще забравя.:reading:

Хубаво нещо са клековете. Мен онзи ден ми похвалиха бицепсите в един магазин ... голям майтап, щото ме питаха как съм ги направила, а аз понеже и в зала не ходя, та бая се почудих какво ли да отговоря. :lol:
Пиши, пиши въпроси, че наистина се забравя.

ina.ina 28th June 2016 22:38

Не трябваше ли да има новооперирани тези дни? Стискам палци, ако помня правилно. :D

judie 29th June 2016 22:31

Цитирай:

Първоначално написано от ina.ina (Публикация 809265)
Не трябваше ли да има новооперирани тези дни? Стискам палци, ако помня правилно. :D

Тъкмо това проверявам. Нещо сте се умълчали... Да не си печете придобивките по плажовете вече? :sunbath:

ina.ina 29th June 2016 23:21

Цитирай:

Първоначално написано от judie (Публикация 809273)
Да не си печете придобивките по плажовете вече? :sunbath:

А, ето ви мисъл - мечта. Когато ви е криво в следоперативния период - използвайте я! :1259:

MartaSanchez 14th July 2016 12:33

Момичета какви са тези снимки или документи някакви от ехограф ,който се носят на шестия месец в клиниката?Дайте препоръки за лекари или места който имат опит със това може и за София и Пловдив.Може и на лични,благодаря :grin:

Caprice® 14th July 2016 13:35

Цитирай:

Първоначално написано от judie (Публикация 809273)
Тъкмо това проверявам. Нещо сте се умълчали... Да не си печете придобивките по плажовете вече? :sunbath:

Здравейте, аз събрах вече сили да пиша, мина моята операция на 30.06 но само абдоминопластиката без гърдите,защото много съм кървяла. Сега се възстановявам и до една степен "всяко зло за добро" ,защото използвам ръцете за да се повдигам и ако бяхме направили и сисите щях да видИм дебЕЛИО край :? Наесен ми е датата, имплантите си остават 420 и 445 (ултра висок профил на Натрел) и чакам с нетърпение. Остава си този имплант, защото го отворихме преди операцията и така. Вие девойки, как сте? Почнахте ли спорта? :2050: (лекичко нещо- кардио) ? Иначе направих два варненски плажа, така де, дали ще лежа на легло в квартирата или на легло на плажа е все едно. Не съм се пекла естествено, но поне послушах морето и погледах пресни силикони на Рапонгито. Доста пресни ми се виждаха мадамите, не знам как издържаха горнища с банел отдолу :cool_new: но пък беше найс :) Вие кога успяхте да носите горнище с банел?

Pufpaf 14th July 2016 14:08

Честитутка, дано да е станало както го искаш ! :cool_new:

Аз преди исках да те помоля да си направиш снимка на корема и после и след интервенцията, защото ми е много интересно да видя ефекта. Като фитнес ентусиаст ми е много интересно да видя ефектите от подобни интервенции !

Преди бях чел, че при липосукции се махат и мастни клетки и след това по трудно се натрупват мазнини. Но въпреки това без фитнес няма да се получи перфектният завършек и форма.

kkkamsata 14th July 2016 21:01

Abdominoplastika
 
Цитирай:

Първоначално написано от Caprice® (Публикация 809398)
Здравейте, аз събрах вече сили да пиша, мина моята операция на 30.06 но само абдоминопластиката без гърдите,защото много съм кървяла. Сега се възстановявам и до една степен "всяко зло за добро" ,защото използвам ръцете за да се повдигам и ако бяхме направили и сисите щях да видИм дебЕЛИО край :? Наесен ми е датата, имплантите си остават 420 и 445 (ултра висок профил на Натрел) и чакам с нетърпение. Остава си този имплант, защото го отворихме преди операцията и така. Вие девойки, как сте? Почнахте ли спорта? :2050: (лекичко нещо- кардио) ? Иначе направих два варненски плажа, така де, дали ще лежа на легло в квартирата или на легло на плажа е все едно. Не съм се пекла естествено, но поне послушах морето и погледах пресни силикони на Рапонгито. Доста пресни ми се виждаха мадамите, не знам как издържаха горнища с банел отдолу :cool_new: но пък беше найс :) Вие кога успяхте да носите горнище с банел?




Здравей миличка от много време опитвам да си вляза тук в регистрацията но чак сега успях бях си забравила паролата на мен ми предстои консултация и операция на дата 19 юли тоест след 5 дена моля те свържи се с мен на този email kkkams@abv.bg chakam te pls

Caprice® 15th July 2016 11:22

Здравейте!

Pufpaf, мерси. Ще пиша в абдоминопластиката, за да не спамя темата. На всички които се чудят, мога да кажа, че си заслужава дори и на толкова ранен етап.

kkkamsata, писах ти мейл, дано съм от помощ.

Иначе с tanchetomarinova :2048: си се видяхме във Варна, разходка по плажа направихме и завързах дружка във виртуала, :2039:

ina.ina 16th July 2016 11:21

Цитирай:

Първоначално написано от Caprice® (Публикация 809413)
Здравейте!
Иначе с tanchetomarinova :2048: си се видяхме във Варна, разходка по плажа направихме и завързах дружка във виртуала, :2039:

Браво на вас! Един приятел още никога не е излишен. Значи наесен - с песен ... ок, ще чакаме и ще ти стискаме палци дотогава. Нали помниш да си пазиш шевовете/разрера от слънцето? :2035:

kiarra_81 25th July 2016 13:05

Здравейте момичета, имам един въпрос. Направих си мамопластика през 2010 година, оттогава съм ходила само два пъти на преглед при доктора, който ме оперира в рамките на няколко месеца след операцията. Реших че е безмислено да ходя повече при него, тъй като лигавото му отношение към пациентките определено не ми е по вкуса. След това съм си правила 2 пъти ехография на млечни жлези и всъщност не знам това ли е прегледа, който трябва да си правя всяка година като профилактика? Благодаря предварително!

lily.ana 25th July 2016 17:43

Това е прегледът.

Sashi 26th July 2016 10:40

Zdraveiite momicheta,
izvinete me za latinica,no njamam kirilica :(
Ot dosta vreme nasam cheta iz foryma,no nemoga da namerja aktyalni otzivi za d.Nikolai Georgiev.
Molja,ako ima takiva njakoja ot vas da mi pishe kade sa.
I oshte neshto- imam data za OP pri nego,no sled tova razpolagam samo s 10tina dni v BG,stryva li vi se riskovano?Mnogo mi e maka i shte sm blagodarna na vsichki vas za eventyalnite otgovori.
Hybav den na vsichki vi :)

MartaSanchez 26th July 2016 12:38

Цитирай:

Първоначално написано от Sashi (Публикация 809588)
Zdraveiite momicheta,
izvinete me za latinica,no njamam kirilica :(
Ot dosta vreme nasam cheta iz foryma,no nemoga da namerja aktyalni otzivi za d.Nikolai Georgiev.
Molja,ako ima takiva njakoja ot vas da mi pishe kade sa.
I oshte neshto- imam data za OP pri nego,no sled tova razpolagam samo s 10tina dni v BG,stryva li vi se riskovano?Mnogo mi e maka i shte sm blagodarna na vsichki vas za eventyalnite otgovori.
Hybav den na vsichki vi :)

Здрасти по принцип има тема за него тук в сектор мамопластика ,трябва да говориш с него защото и аз бях така даже по-малко от 10 дена и коментирахме различни варианти за свалянето на конците тъй като нямаше как да ми ги свалят в клиниката след една седмица(казаха,че е рано) та ми ги свалиха другаде.Да кажа само,че аз съм оперирана при друг хирург .Успех

ina.ina 28th July 2016 07:26

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 809584)
Това е прегледът.

Как си, Лил? Липсваш ...:2008:

ina.ina 28th July 2016 07:27

Цитирай:

Първоначално написано от Sashi (Публикация 809588)
Zdraveiite momicheta,
izvinete me za latinica,no njamam kirilica :(
Ot dosta vreme nasam cheta iz foryma,no nemoga da namerja aktyalni otzivi za d.Nikolai Georgiev.
Molja,ako ima takiva njakoja ot vas da mi pishe kade sa.
I oshte neshto- imam data za OP pri nego,no sled tova razpolagam samo s 10tina dni v BG,stryva li vi se riskovano?Mnogo mi e maka i shte sm blagodarna na vsichki vas za eventyalnite otgovori.
Hybav den na vsichki vi :)

Да, няма актуални отзиви за Н. Георгиев.
Ти говори ли вече с него - за тези 10 дни?

lily.ana 28th July 2016 08:31

Крия се на сЕнка Инче :lol:

Pufpaf 28th July 2016 14:25

Нарочно не каза, за каква сЕнка става въпрос, за да не ни е кофти на нас простосмъртните, които се пържим далеч от морето !

https://farm2.staticflickr.com/1676/...0dc9bb2e_b.jpg

Тез сенки и на мен са ми любими ! :)

MartaSanchez 28th July 2016 21:49

Цитирай:

Първоначално написано от Pufpaf (Публикация 809624)
Нарочно не каза, за каква сЕнка става въпрос, за да не ни е кофти на нас простосмъртните, които се пържим далеч от морето !

https://farm2.staticflickr.com/1676/...0dc9bb2e_b.jpg

Тез сенки и на мен са ми любими ! :)

ОООоооо тия сенки и на мен са ми любими :1207::1228::2018:

ina.ina 29th July 2016 15:02

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 809615)
Крия се на сЕнка Инче :lol:

Няма начин - жега, пък и каква суша ...
Гледам Пуф е писал по-надолу - хвана ли вече тен на морето? :D Той хубаво е тупнал хамака, ама аз на морето леко поизгорях тук-таме. Да, има чадър, има и по някое фрапе на заведението, ама нали трябва и във водата, че и разходка, пък и лудите като мен, дето бягат по горещия пясък и в крайна сметка - ич не са само сенки на морето. :1224:

MartaSanchez 29th July 2016 19:19

Момичета откакто мина операцията и гърдите ми в долната част са адски студени,това ще се оправи ли някога ?

ina.ina 30th July 2016 10:46

Цитирай:

Първоначално написано от MartaSanchez (Публикация 809646)
Момичета откакто мина операцията и гърдите ми в долната част са адски студени,това ще се оправи ли някога ?

Ако ти е мнооого топло, не се ли постоплят и те (малко, де). И все пак кога ти беше операцията (не помня, извинявай).

MartaSanchez 30th July 2016 11:12

Цитирай:

Първоначално написано от ina.ina (Публикация 809650)
Ако ти е мнооого топло, не се ли постоплят и те (малко, де). И все пак кога ти беше операцията (не помня, извинявай).

Ина преди 6 месеца и няколко дена ... на моменти са малко по-топли от друг път ,но като цяло са много студени и то само отдолу все едно нещо е прекъснато...
Междудругото много яка снимка :2003:

ina.ina 1st August 2016 11:32

Цитирай:

Първоначално написано от MartaSanchez (Публикация 809651)
Ина преди 6 месеца и няколко дена ... на моменти са малко по-топли от друг път ,но като цяло са много студени и то само отдолу все едно нещо е прекъснато...
Междудругото много яка снимка :2003:

Предполагам че с времето ще се махне това чувство за студ, би трябвало. Почти винаги има промяна в чувствителността, която продължава доста време.
Мерси за снимката - случайно е станала точно такава. :D

Sashi 1st August 2016 11:51

Цитирай:

Първоначално написано от MartaSanchez (Публикация 809589)
Здрасти по принцип има тема за него тук в сектор мамопластика ,трябва да говориш с него защото и аз бях така даже по-малко от 10 дена и коментирахме различни варианти за свалянето на конците тъй като нямаше как да ми ги свалят в клиниката след една седмица(казаха,че е рано) та ми ги свалиха другаде.Да кажа само,че аз съм оперирана при друг хирург .Успех

Blagodarja ti,za barzijat otgovor i za baaaavnoto vklychvane ot moja strana,no v momenta sm na dve raboti i pochti njamam vreme za sebe si,no kakto i da e.Ti sashto li si v chyjbina,ako da ne te li beshe malko strah da ne stane neshto tam :2045: .
Oh imam mnogo za pitane,no da ne stavam dosadna.
Ti na koi den si tragna ot BG,ako si v chyjbina.Na men mai shte mi se naloji da patyvam s kola i malko se pritesnjavam,zashtoto ste e gore doly na 10- 11 jat den sled OPto.Dali shte ja ima oshte taja neponosimata bolka,tvojata kolko dni beshe?
Sorry za romana i dano v nai-skoro vreme ti se vazvarne napalno sensibilnostta :)
Pozdravi :)

Sashi 1st August 2016 11:58

Цитирай:

Първоначално написано от ina.ina (Публикация 809610)
Да, няма актуални отзиви за Н. Георгиев.
Ти говори ли вече с него - за тези 10 дни?

Pitah go da,t.e.korespondiram s nego chrez e-maili,no ne otgovori nishto,moje bi e smetnal,che njama da ima problem sled kato imam 10 dni,no moga li da znam:wall: ?
A za otzivite shto kazvash i ti znachi njama aktyalni,no nerazbiram zashto?Ne vjarvam za 2 3 god. tolkova pak da njama pacientki?Nz kakva e prichinata,no se nadjavam<che vsichkite my pacientki sa dobre i dovolni :)
Pozdravi ot men :)

ina.ina 2nd August 2016 10:42

Цитирай:

Първоначално написано от Sashi (Публикация 809668)
Pitah go da,t.e.korespondiram s nego chrez e-maili,no ne otgovori nishto,moje bi e smetnal,che njama da ima problem sled kato imam 10 dni,no moga li da znam:wall: ?
A za otzivite shto kazvash i ti znachi njama aktyalni,no nerazbiram zashto?Ne vjarvam za 2 3 god. tolkova pak da njama pacientki?Nz kakva e prichinata,no se nadjavam<che vsichkite my pacientki sa dobre i dovolni :)
Pozdravi ot men :)

Предполагам, че след 10 дни ще си доста добре. Настрой се е ти така. И успех! :D
А за отзивите - във форума по принцип вече пишат малко хора. За съжаление.

MartaSanchez 2nd August 2016 12:07

Цитирай:

Първоначално написано от Sashi (Публикация 809667)
Blagodarja ti,za barzijat otgovor i za baaaavnoto vklychvane ot moja strana,no v momenta sm na dve raboti i pochti njamam vreme za sebe si,no kakto i da e.Ti sashto li si v chyjbina,ako da ne te li beshe malko strah da ne stane neshto tam :2045: .
Oh imam mnogo za pitane,no da ne stavam dosadna.
Ti na koi den si tragna ot BG,ako si v chyjbina.Na men mai shte mi se naloji da patyvam s kola i malko se pritesnjavam,zashtoto ste e gore doly na 10- 11 jat den sled OPto.Dali shte ja ima oshte taja neponosimata bolka,tvojata kolko dni beshe?
Sorry za romana i dano v nai-skoro vreme ti se vazvarne napalno sensibilnostta :)
Pozdravi :)

Здравей,аз пътувах с кола повече от 12 часа, накъде около 8 дена след операцията,но сега наистина не си спомням кога точно.На другия ден ме боляха гърдите повечко,но нямаше как и като цяло не се подавай на негативни емоции.Освен това аз постоянно пишех после на пощата на клиниката ако нещо ме притесняваше или трябваше да питам,даже до днешен им пиша :-D:-D::-D Дискомфорт или болка при всеки е различно,в началото е добре като си лягаш да пиеш нещо,аз пиех по един немизил,може да питаш там да ти изпишат нещо.Една моя приятелка се прави при НГ миналата година сложи и ментор,неискам това да звучи като реклама или препоръка само споделям,че тя остана много доволна даже я видях преди един месец и искаше да ги сменя с по-големи бомбички хаха пак при него :-D:-D:-D успех и няма да се плашиш:D:razz:

Sashi 2nd August 2016 14:52

Цитирай:

Първоначално написано от MartaSanchez (Публикация 809673)
Здравей,аз пътувах с кола повече от 12 часа, накъде около 8 дена след операцията,но сега наистина не си спомням кога точно.На другия ден ме боляха гърдите повечко,но нямаше как и като цяло не се подавай на негативни емоции.Освен това аз постоянно пишех после на пощата на клиниката ако нещо ме притесняваше или трябваше да питам,даже до днешен им пиша :-D:-D::-D Дискомфорт или болка при всеки е различно,в началото е добре като си лягаш да пиеш нещо,аз пиех по един немизил,може да питаш там да ти изпишат нещо.Една моя приятелка се прави при НГ миналата година сложи и ментор,неискам това да звучи като реклама или препоръка само споделям,че тя остана много доволна даже я видях преди един месец и искаше да ги сменя с по-големи бомбички хаха пак при него :-D:-D:-D успех и няма да се плашиш:D:razz:

Blaodarja ti za otgovorite i za podkrepata,mnogo ste mili tyk v tozi sait,da si kaja neochakvah nikakvo vklychvane ot nikogo.Vie me ocharovahte :) :) :)
Danke,danke,danke :))))))):2039:

Sashi 2nd August 2016 14:55

Цитирай:

Първоначално написано от ina.ina (Публикация 809672)
Предполагам, че след 10 дни ще си доста добре. Настрой се е ти така. И успех! :D
А за отзивите - във форума по принцип вече пишат малко хора. За съжаление.

I az se nadjavam,mersi za podkrepata,dosta ste polezni na vsichki kato men novobranci :D
Dano da ima poveche mili macki kato vas :2039:

ina.ina 4th August 2016 07:37

Цитирай:

Първоначално написано от Sashi (Публикация 809676)
Dano da ima poveche mili macki kato vas :2039:

Благодарим за определението. :1224:

MartaSanchez 25th October 2016 13:11

Sashi какво стана ,оперира ли се разказвай :) къде изчезна ?!

vasi8888 9th November 2016 16:11

Здравейте момичета..

Тази седмица бях на консултация при д-р Милко Ковачев. Като цяло не е много приказлив..консултацията мина за 10 мин. Сложи ми един спортен сутиен, смени няколко импланта, каза, че трябва да са между 350 и 400 кубика и в общи линии това беше.

Другата седмица пак ще ходя за да изберем дата и параметри на имплантите.

Освен CvetiB така и не видях снимки на други жени, оперирали се при него. Тези снимки са и един от основните мотиви да избера него..

Та на въпросите..
1. Колко време трае самата операция? Док. каза 1 час, но моя приятелка каза, че нейната е била 3. Живо ме интересува, защото упойките не ме хващат много по мед. причини, будя се посредата на операции и това много ме притеснява.
2. Как си избрахте имплантите, сами или се доверихте на доктора? Аз миналата година родих близнаци и 6 месеца се кърмихме като съм си засичала, че произвеждах по 1.5 л. кърма на ден..та гърдите ми бяха доста големички, въпреки че съм слаба (170 височина, 53 кг., 77 см. подгръдна обиколка). Сега от гърдите ми не остана нищо, съвсем празни са и в горната част буквално ми се броят ребрата. Има малко обем само под зърното и когато док. каза, че съм за около 375 кубика на мен ми се видяха малки..като кърмех имах по-големи гърди. Прегледах каталога на фирмата (Nagor) и си избрах анатомични с висок профил - XF3 405 кубика с параметри шир.12.5, вис. 13.0, проекция 5.9. Има ли някой със сходни параметри и доволни ли сте от обема в горната част?
3. Конкретно към CvetiB - видях, че снимките ти са от 6-тия ден след операцията..след като спаднаха отоците имаше ли голяма разлика? На снимките изглеждат перфектно, но така ли останаха и след спада на отоците? Може ли да ми пратиш снимки на лс .


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:57.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.