Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Мамопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   Въпроси към оперираните 3 (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13010)

Dessislava 20th February 2013 14:46

При мен мисля е по-малко:2016:...около 5 см,не вярвам да бъркам.Ако се сетя ще питам Пеев колко съм била преди:1252:

hera 20th February 2013 16:03

При мен 8 см.

ina.ina 20th February 2013 18:42

Цитирай:

Първоначално написано от LUCKY* (Публикация 782894)
Ти кажи кога можеш и кога ще дойдеш, ние софиянките сме по-лесни.:-)

Кат се постопли малко ... пък и размириците да отминат, че да не попаднем в някой бой ... :fighting: (оф, баш си е сериозна ситуацията).

lily.ana 20th February 2013 19:16

Цитирай:

Първоначално написано от lidiya (Публикация 782923)
Я аз да питам ЛилитУ, преди операцията колко и е била гръдната обиколка и колко е след операцията /или само разликата в сантиметри да ми напише/, че имплантите са и с моите параметри. Аз от вчера се чудя, възможно ли е, колкото по развити са ти мускулите на гърдите, толкова повече сатниметри да "изяждат" после от имплантите?!? :2005:

Признавам си най-тържествено, че преди операцията никогъж не съм си мерила гръдната. Никога не съм слагала подплънки в сутиените (когато съм носила такива... щото си перках по цици или по-точно по безцици) т.е. това, което искам да споделя е, че изведнъж с одъртяването ми щукна идеята за по-големи цици. Като по-млада не съм имала комплекс или притеснения относно това, че са малки и все си виках..... уууууууууууууу тамаМ като са малки и одъртея няма да увиснат и да се налага да си ги натъпквам в чорапите :lol:

Начи Лиде сега съм 75/95 (подгръдна/гръдна) и в бриджитка имам същата визия като на твоя Хаватар. Не се фърляй в некви фиУми за по-големи молтиса!

simona_80 20th February 2013 20:04

Днес мина и моята консултация при Стоянов. Аз избрах марката и вида /Натрел, кръгли/, а Стоянов беше категоричен в кубиците. 450 и 415 висок профил, за да коригираме асиметрията.
Не съм спорила с него изобщо по въпроса за кубиците. Миналия месец ходих при Тонев и той ми беше казал 345, та сега като чух 450 ми се стори малко много, но според Стоянов трябва да е толкова, защото въпреки, че съм слаба, съм висока, а и подгръдната ми е 75, т.е диаметъра трябва да е 13,00.

Как може да има такава разлика м/у мненията на двама доктори ?

hera 20th February 2013 21:55

Отговарям ти веднага, тъй като съм оперирана два пъти при д-р Тонев(заради ПИП).Той не харесва големите цици и винаги търси естествена визия-аз затова го избрах.Затова и на теб ти е казал това което би ти стояло добре.За д-р Стоянов не коментирам

lily.ana 20th February 2013 23:22

Симона, колко си висока?

simona_80 21st February 2013 09:11

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 782958)
Симона, колко си висока?

169 см

Бижу 21st February 2013 09:47

Симона, не си много височка (не се засягай), но щом Стоянов е преценил, аз бих му се доверила. То си зависи и от пропорците най-вече, иначе мерките и теглилките при всеки стоят различно. :wink:

Шоки 21st February 2013 10:10

Цитирай:

Първоначално написано от simona_80 (Публикация 782950)
Днес мина и моята консултация при Стоянов. Аз избрах марката и вида /Натрел, кръгли/, а Стоянов беше категоричен в кубиците. 450 и 415 висок профил, за да коригираме асиметрията.
Не съм спорила с него изобщо по въпроса за кубиците. Миналия месец ходих при Тонев и той ми беше казал 345, та сега като чух 450 ми се стори малко много, но според Стоянов трябва да е толкова, защото въпреки, че съм слаба, съм висока, а и подгръдната ми е 75, т.е диаметъра трябва да е 13,00.

Как може да има такава разлика м/у мненията на двама доктори ?

Аз мога да коментирам само Стоянов. Довери му се. Има много точно око. аз му обясних какво искам и той ме разбра от раз и направи точно това. Ориентира ме самия той колко кубика да си сложа, за да получа резултата който искам. Доверих му се и не сгреших.

simona_80 21st February 2013 10:45

Цитирай:

Първоначално написано от Бижу (Публикация 782962)
Симона, не си много височка (не се засягай), но щом Стоянов е преценил, аз бих му се доверила. То си зависи и от пропорците най-вече, иначе мерките и теглилките при всеки стоят различно. :wink:

Аз никога не съм казала, че съм висока. :) Стоянов го каза
Смятам да му се доверя. Всички твърдят, че има набито око и доста точна преценка.

lily.ana 21st February 2013 11:13

Стоянов си е дребосък.... аз стърча една глава над него. За него си висока :girl_haha:

lily.ana 21st February 2013 11:15

Колкото до Тонев и кубиците му. Той не работеше ли предимно с разрез под мишниците? От там така или иначе не може да влезе по-голям кубик.:1231:

simona_80 21st February 2013 11:34

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 782965)
Стоянов си е дребосък.... аз стърча една глава над него. За него си висока :girl_haha:

Да! Затова и аз съм му се сторила висока :)))))))

Бижу 21st February 2013 13:47

Цитирай:

Първоначално написано от simona_80 (Публикация 782964)
Аз никога не съм казала, че съм висока. :) Стоянов го каза
Смятам да му се доверя. Всички твърдят, че има набито око и доста точна преценка.

Довери му се, няма да сбъркаш.
И да, нисък е за мъж, определено. :1231:

eliii 21st February 2013 16:53

аз съм 72/85..Инче и Хера,вие?

hera 21st February 2013 18:39

сега съм 69/86,но малко съм качила на кг.-48, а бях 46 кг

ina.ina 22nd February 2013 10:04

Олеее, много сте слабички, направо ме е срам да кажа ...:1252: ... аз мисля съм 76/87. Преди ми се струва, че бях 82 гръдна, значи и аз съм с 5 см повече (което не е много, де).

lidiya 22nd February 2013 10:37

Цитирай:

Първоначално написано от ina.ina (Публикация 782992)
Олеее, много сте слабички, направо ме е срам да кажа ...:1252: ... аз мисля съм 76/87. Преди ми се струва, че бях 82 гръдна, значи и аз съм с 5 см повече (което не е много, де).

Наистина все фини дами са се събрали тук! :bravo:
Аз, като се измерих тази сутрин бях 50,3кг., висока съм 165см. а подгръдната ми е 80см. Винаги съм имала широк гръден кош и едър кокал, както казва Нелката :2055: Миналата година по това време бях 58кг!!!! :2036: Супер щастлива съм, че почти съм се отървала от тях! Оф, исках само да кажа, че килограмите и сантиметрите са въпрос на структура, кости, тъкани, а колко изписах!!! Ина, ти според това дето виждам на аватара си си баш супер гадже!

dan2606 22nd February 2013 14:36

въпрос и от мен по тази тема
 
Здравейте момичета! Отдавна влизам в този форум и чета вашите въпроси и мнения по различни проблеми, свързани с пластичната хирургия. Определено сте доста компетентни и разчитам на вашето мнение по моя проблем. От 23 дни съм с уголемяване на гърди - 300сс, подмускулно, кръгли, Ментор, най-мекия вариант, среден профил. Гърдите ми изглеждат
доста хубави, симетрични и без видими аномалии. Проблемът е, че от 7-8 дни усещам местенето на импланта си при всяко мое движение или стягане на мускула, чувството е много неприятно и си е даже болезнено, отделно
гърдите все още ме болят и са ми изтръпнали и без нормално усещане. Това с приплъзването на импланта си е доста гадно, даже сякаш се движат по ребрата ми. Доктора каза, че ще мине с времето, но аз не съм сигурна и какво ли не си мисля. Моля ви, споделете вашия опит!

lily.ana 22nd February 2013 14:45

Как така ти се движат по ребрата?!?!?!?! :shock:


Относно липсата на чувствителност - това е нормално. Чувствителността постепенно ще се върне (може и след няколко месеца, може и след няколко дни).

simona_80 22nd February 2013 14:59

Кой доктор те оперира ?

lily.ana 22nd February 2013 15:18

Остави всичко друго, но аз май съм се качила на въртележката петъчно, защото 5 пъти четох поста на девойката и петте пъти чета, че е с импланти от 23 години и си викам... баси!!!!

ina.ina 22nd February 2013 18:40

Цитирай:

Първоначално написано от lidiya (Публикация 782994)
Наистина все фини дами са се събрали тук! :bravo:
Аз, като се измерих тази сутрин бях 50,3кг., висока съм 165см. а подгръдната ми е 80см. Винаги съм имала широк гръден кош и едър кокал, както казва Нелката :2055: Миналата година по това време бях 58кг!!!! :2036: Супер щастлива съм, че почти съм се отървала от тях! Оф, исках само да кажа, че килограмите и сантиметрите са въпрос на структура, кости, тъкани, а колко изписах!!! Ина, ти според това дето виждам на аватара си си баш супер гадже!

Супер, супер, ама бракувана. :girl_haha: Пък и то тва е щот съм се снимала отгоре. :girl_haha: Абе, харесвам си се аз (умря циганката). :girl_haha: И сега сериозно: аз пък съм 52 кг на 166 см, дааа ... анатомията няма как да си я сменим. :)

ina.ina 22nd February 2013 19:05

Цитирай:

Първоначално написано от lily.ana (Публикация 783004)
Остави всичко друго, но аз май съм се качила на въртележката петъчно, защото 5 пъти четох поста на девойката и петте пъти чета, че е с импланти от 23 години и си викам... баси!!!!

Качила си се, Лилян, че и колко си се въртяла ... ха, поспри се, де! :girl_haha:

Тва с ребрата ... да, може да има подобни усещания - аз бях чувствах нещо подобно като легнех настрани. Та, то и сега понякога така, също и ако реша да се въргалям в пясъка на морето - има неудобства определено.

hera 22nd February 2013 21:18

dan2606 всичко което усещаш в блицките някалко месеца е възможно.

cvet81 22nd February 2013 21:55

Симона ,и аз те съветвам да се довериш на Стоянов.Мога да ги коментирам и двамата....
Тонев ти е предложил това което предлага на всички,т.е кръгли около 350 и т.Рядко слага анатомични и по-голям кубик от 250/390:wink:
Няма есетика в него според мен ,защото ако имаше нямаше да ми изглеждат гърдите след повдигане и импланти от 350 к ,с птоза м/у 1-ва и 2-ра степен.
Стоянов ми намали малко диаметъра и вдигна проекцията.Доверих се на мнението му и сега дори смята че нямам нужда от повдигане(а преди да махна пипките имах според него).
:cool_new:

Dessislava 23rd February 2013 14:24

Цитирай:

Първоначално написано от lidiya (Публикация 782994)
Наистина все фини дами са се събрали тук! :bravo:
Аз, като се измерих тази сутрин бях 50,3кг., висока съм 165см. а подгръдната ми е 80см. Винаги съм имала широк гръден кош и едър кокал, както казва Нелката :2055: Миналата година по това време бях 58кг!!!! :2036: Супер щастлива съм, че почти съм се отървала от тях! Оф, исках само да кажа, че килограмите и сантиметрите са въпрос на структура, кости, тъкани, а колко изписах!!!

Лиде,аз не съм от финните само.:girl_haha:Подгръдната ми е малка,ама за моите 163 сантиметра съм цели 56 килограма!!!
Ще те питам нещо за циците.Като свалиш килограми какво се случва с тях???То преди беше ясно първо сваляш от циците,а първо качваш на дупето:2034:

lidiya 23rd February 2013 16:47

Цитирай:

Първоначално написано от desislavaangelova9910 (Публикация 783045)
Лиде,аз не съм от финните само.:girl_haha:Подгръдната ми е малка,ама за моите 163 сантиметра съм цели 56 килограма!!!
Ще те питам нещо за циците.Като свалиш килограми какво се случва с тях???То преди беше ясно първо сваляш от циците,а първо качваш на дупето:2034:

Лично при мен, сисите станаха по-хубави от преди. Или просто стоят по-добре на сегашната ми фигура... не знам... Но не увиснаха, ако това ме питаш. :girl_haha:

Dessislava 24th February 2013 12:26

Лиде,убедена съм,че не са увиснали!:wink:
Питах просто като пропорции на тялото как стоят.Защото при 52 кг преди едва имаше какво да сложа в чашка В...:sad:...,а сега съм едни 300-400 кубика напред!!!:dirty_dance:

lidiya 26th February 2013 13:20

Чудесно стоят! В един момент, няма да можеш да отлепиш очи от себе си! :girl_haha:

Dessislava 26th February 2013 22:41

:2055:ами аз и сега се пооглеждам тайничко с новите габарити...

simona_80 27th February 2013 17:34

Тия дни все по-често се питам как стои въпроса с напрежението в гърдите преди цикъл след поставянето на импланти.
Аз поне започвам да усещам страхотно напрежение в гърдите 10-тина дни преди това и ги чувствам много чувствителни и болезнени. Предполагам, че и после ще е същото ...
И така като смятам, операцията ми ще бъде 1 седмица преди да ми дойде, т.е ще съм точно в този период.
Няма да е проблем нещо за операцията, нали ?

lily.ana 27th February 2013 17:52

Усещането поне при мен е такова, каквото беше и преди операцията (напрежение и лека болка). Помня обаче, че първият месец след мамото не усещах нищо :girl_haha:

Dessislava 27th February 2013 17:59

Аз също усещах напрежение преди цикъл,ама сега нещата са по-различни или поне не ги усещам напрегнати.И аз съм се замисляла затова,но обяснение не намирам.
А защо не се оперираш непосредствено след приключване на цикъла?Поне аз така направих.Седмица след операция не си в завидна форма и само некомфорта на цикъла ще ти липсва,да не забравяме и първоначалното спане по гръб.А от нерви,следствие от операцията,цикълът ти може да поизбърза или закъснее...

simona_80 27th February 2013 18:44

20.03 направо си го измолих в Есте Клиник. Иначе първите свободни дати бяха след 12 април ... Много време има дотогава. Само чета и го мисля, ще психясам ако трябва да чакам 2 месеца.
Събирам смелост отдавна, не искам да го отлагам и протаквам във времето.

hera 27th February 2013 18:55

Ще ти стискаме палци,а ти се успокой.Целта си заслужава чакането

simona_80 27th February 2013 19:24

Цитирай:

Първоначално написано от hera (Публикация 783243)
Ще ти стискаме палци,а ти се успокой.Целта си заслужава чакането

Благодаря на всички, че сте толкова мили и ме успокоявате ! :)

Dessislava 27th February 2013 23:49

Цитирай:

Първоначално написано от simona_80 (Публикация 783242)
20.03 направо си го измолих в Есте Клиник. Иначе първите свободни дати бяха след 12 април ... Много време има дотогава. Само чета и го мисля, ще психясам ако трябва да чакам 2 месеца.
Събирам смелост отдавна, не искам да го отлагам и протаквам във времето.

В такъв случай не отлагай,а ние ще стискаме палци,simona!!!

lidiya 28th February 2013 02:22

При толкова стиснати палци, не знам, защо още се притесняваш! :girl_haha:
Спокойно! Докато се усетиш какво става и вече ще е свършило! Аз като влязох в клиниката и не знаех случва ли ми се наистина или сънувам?!? После, адското шубе по пътя към операционната и послееее отварям очи и си викам: "Това ли беше?!?"
Всичките неудобства, дискомфорти и депресии вече са отдавна забравени и съм готов картоф да го направя отново. И в оставащите дни не гледай разни гадории и страшни неща свързани с операцията!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:08.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.