Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

gabura7 21st July 2016 12:14

Ох, да, за едното ли да се притесняваш повече, за другото ли. Сега с това извънредно положение, дето го въведоха да не вземат да ограничат движението по точно тези места, по които ще се движим. А и вечерен час да не въведат, че на човек може да му се наложи спешно да иде някъде, я за лекраства, я за нещо друго, все пак операция ще се прави там. Щурче, мерси за пожеланията, успех и на теб!
Аничка, имаш мейл от мен.

Alena5 21st July 2016 12:48

....

anich4ka 21st July 2016 19:31

Цитирай:

Първоначално написано от gabura7 (Публикация 809525)
Ох, да, за едното ли да се притесняваш повече, за другото ли. Сега с това извънредно положение, дето го въведоха да не вземат да ограничат движението по точно тези места, по които ще се движим. А и вечерен час да не въведат, че на човек може да му се наложи спешно да иде някъде, я за лекраства, я за нещо друго, все пак операция ще се прави там. Щурче, мерси за пожеланията, успех и на теб!
Аничка, имаш мейл от мен.

Аз се настройвам позитивно, повтарям си, че всичко е ок :)

Току що видях, че посланникът на Турция в България съветва да путуваме без притеснения и че няма да има никакви препядствия за българи: https://news.bg/bulgaria/patuvayte-s...k-gyokche.html

gabura7, отговорила съм ти :)

anich4ka 21st July 2016 19:40

Цитирай:

Първоначално написано от mitkui (Публикация 809524)
По принцип , в носа ти слагат силиконови тръбички /тампони/, през които се диша , когато не са запушени . Те се свалят след 5 дни най-рано , аз стоях 7 дни с тях . Преживява се и без това не дишах нормално преди операцията . Виж спането е проблем , или поне на мен ми беше . Трябва да си сгънат на 45 градуса . Първите
дни спях както ми падне и се будех на час , два , така или иначе трябваше да си
правя промивки . Кофти е че на 3-4 ден почна да ме боли гърбът . Почнах да си свалям
възглавницата към 6 - 7 ден . Миенето на косата е също една от сложните задачи след операцията . :)

А, забравих да питам трябваше ли да си слагаш лед или нещо от сорта?

По кое време на деня те изписаха от болницата?

На следоперативните консултации трябваше ли пак да чакаш много?

mitkui 21st July 2016 21:29

Час , два след като излезеш от операцията ти слагат маска с течаща студена вода .
С нея се стои по преценка на доктора , 2,3,4 часа . После за кратко си третирах отоците , ама
май няма много смисъл . Изписват те , след като Илхан мине на визитация , обикновенно около обяд . По принцип на следоперативните консултации си с предимство пред другите чакащи ,
не съм чакал много , 2 -3 часа . :) Шегувам се .

alien01 22nd July 2016 08:03

Привет

Yanasim 22nd July 2016 08:07

Aliona, моето положение е същото като при теб. От операцията ми при Асенов мина повече от година и дишането ми е като на 5-6 месец. Повече не се подобри. Илхан ми даде дата за ноември, точно година и половина след първата и живея с такава надежда, че ще дишам нормално. Дано нещата в Турция не се влошат.

alien01 22nd July 2016 15:09

Цитирай:

Първоначално написано от Shtur4e (Публикация 809522)
Да, и аз се надявам да се успокоят нещата, въпреки че съм чак за октомври. Успех и пиши как си, че всички с предстоящи операции следим със свито сърце темата - не стига че тръпнеш за операцията, ами сега и извънредно положение въведоха.

.............

gabura7 22nd July 2016 21:23

Aко ни спрат в Турция както носим и пари, как ще докажем къде отиваме? Напълно е възможно да ни арестуват там и как ще се оправяме?

Pufpaf 22nd July 2016 21:56

Цитирай:

Първоначално написано от Yanasim (Публикация 809538)
Дано нещата в Турция не се влошат.

Те и сега са много лоши и е повече от препоръчително да не се ходи в Турция !


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:30.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.