Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Pufpaf 1st August 2013 16:52

Първия път, като влезнах в на Нелка профила и се шокирах, като видях 4 страници приятелски съобщение и някой даже пишат - "не мога да ти пратя ЛС, защото кутията явно ти е пълна" :shock::shock::shock:, и си викам това момиче не може да насмогне да отговаря сигурно, колко много я търсят за помощ.

Обаче повечето неща не само могат ами е добре да се пипат във темите, защото ето давам пример с последното съобщение в профила и, в което се пита за удачен хотел за престои в Турция, а това си е баш по темата и ако се пита тук, тази информация ще е полезна и за много други хора !

Просто призовавам хората да питат повече и във форума, защото отговорите ще бъдат полезни за всички. Аз имам усещането, че много хора не пишат даже във форума, ами виждат само автора на темата или конкретен човек и си задават всички въпроси на ЛС, а понякога сигурно не може да им се отговори само с 2-3 изречения, затова питайте във темите хора, информацията ще е полезна за всички !

Elly Stefanov 1st August 2013 20:49

Да не говорим, че сме давали толкова подробна информация за докторите, цени, валута, престой и транспорт... Но на повечето хора не им се чете! Смятам, че операция, особено в чужда държава, е достатъчно отговорно, за да се потрудиш да прочетеш поднесената информация.

Нелка 2nd August 2013 00:39

Да, Пуф - мерси за вмъкването! Прав си!

Изнемогвам вече, иска ми се на всички да обясня по отделно, обаче ми се поразви професионалния и личния живот и не мога да се застоявам тук както преди...

Иска ми се да ги систематизираме нещата. стотици страници верно е много за четене.. и това ще стане, но на друг етап.. ;)

Paffalot 2nd August 2013 09:29

Здравейте,

Искам да повдигна темата за калцирането. МОля ако някой може да отговори на въпроса : Необходимо ли е да се пият някакви хомеопатични, или лекарства или диета т.н. за да се избегне нежелано калциране след Ринопластика е Септопластика ?
Видях че при има хора при които се получава това калциране. Та въпроса е дали да се доверя на доктора и да не правя никакви своеволия или е добре да се само-предпазя от това ?
Може би е добре да спомена, че ми е изправяна преграта и след като си правих скоро ЯМР се вижда калциране на септума, на едно местенце.

Ще се радвам на нечие мнение

Благодаря предварително

Нелка 2nd August 2013 09:38

За съжаление никой не може да ти даде точен отговор!

Калцирането е естествена реакция на организма. Получава се винаги при зарастване на наранени кости. Проблема е мащаба му..

Някои хирурзи препоръчват да се избягват калций-съдържащи продукти 2 седмици преди и толкова след опеация. Някои хирурзи твърдят , че това са глупости.

И аз имам калциране. Имала съм след всяка операция - набарвам неравности по гърба на носа. Сега мисля за ново пилене, но от къде да знам, че пак няма да калцирам..?
Мисля, че зависи до организъм. Просто се моли ако си склонен, да е малко и да не личи. Защото ако е дебеличка кожата, леките натрупвания не се забелязват.

Paffalot 2nd August 2013 10:11

Разбирам,

в такъв случай ще се спазвам тази диета. Набърза прочетох сега че магнезия помага за усвояването на калция в организма. В някои от старите мнения видях че арниката помагала за синините и оттоците , така че това ще са нещата, с които ще се запася :)

Pufpaf 2nd August 2013 12:26

Още вчера ми дойде идеята какво е добре да се направи, хем да е по лесно на хората търсещи инфо и да има и по малко питания на ЛС. Този месец обаче ще се отдам на активна почивка и може би няма да имам това време, най вероятно септември ще го направя. Идеята е да създам една нова тема за Турските хирурзи в която няма да се коментира и в която ще събера най важната информация и ако има нова такава, ще се допълва с времето.

На Нелка искам да и кажа, че хората няма да и се сърдят ако не може да отговори на запитванията им и ще те разберат, че нямаш нужното време за това. Не трябва да се притесняваш дори и да не влизаш повече във форума, твоят принос е ОГРОМЕН и то само със създаването на темата, а пък и за многото информация, която си дала пък да не говоря. Ти се раздаде страшно много до сега, концентрирай се върху творчеството си и си живей живота и не го мисли вече толкова този форум ! :2003:

plammmy 7th August 2013 17:54

Здравейте, нова съм във форума :). От доста време искам да си направя ринопластика, но тъй като до сега учех и нямах мой личен доход си живеех само с мечтата за това. Попрегледах вашите коментари и мнения във форума, наистина ми бяха от полза, човек може да си направи изводи и да добие представа за нещата, за което съм ви много благодарна! За съжаление БГ докторите нещо не ми вдъхнаха доверие и някак започнах леко да се отказвам, докато четях за тях. Но темата за Турските хирурзи положително ми показа светлина в тунела. Проблема ми не е голям - имам лека гърбичка, нямам крива носна преграда, нито несиметричен нос, нито ми е голям носа, проблеми с дишането също нямам:). Но тая гърбичка ми е трън в очите и искам да махна. Моля посъветвайте ме относно Турските хирурзи, 3 имена ми се набиха в очите Дилбер, Авшар и Илхан. Не съм ходила никога на консултация при никой пластичен. Ще ви бъда много благодарна!

Pufpaf 8th August 2013 16:51

При турските специалисти е по скъпо от българските (с изключение на Енчев), предполагам това го знаеш, цени от порядъка на 5000-6000. лева за първа операция, в твоят случай ще е най евтината цена според лекаря, тъй като при теб няма да е и толкова сложна операцията. В България също добре се справят с носове, като твоя, защото това е и най простата интервенция- премахването на гърбица.

Аз обаче не смея да ти казвам, кое да избереш, дали в България или в Турция, но ако имаш парите, аз лично бих избрал да се оперирам в Турция.
Убеден съм, че всеки един от тези тримата, които ги коментираме в тази тема ще се справи перфектно с твоя нос. В твоя случай може дори да им изпратиш снимки в профил, полупрофил и анфас, някои дори връщат фотошоп, как могат да ти направят носа, но и ти трябва да обясниш какво точно искаш.

plammmy 8th August 2013 21:01

Благодаря ти ПуфПаф ;) и аз си мислех да изпратя снимки на някой от турските специалисти, просто се чудех дали биха ме взели на сериозно, защото все пак това си е един вид безплатна консултация по мейла. Търсих инфо за Авшар, мейл по-точно, но в сайта му има секция да пишеш и вероятно и там трябва да си прекачиш снимките. За никой друг от другите двамата специалисти не намерих инфо в нета, дали можеш да ми посочиш някакви техни кооординати ако са ти извести :P. Четох също и за някакви агенции, мисля че беше здравен туризъм, които да помогнат с комуникацията, вероятно по-този начин се оправяш в Турция, защото не се виждам нито с турския, нито с координацията там :D. А за носа ми, не искам някакви химери или носове от списанията, искам просто да я няма гърбичката и да имам нормален нос, който да отива на пропорциите на лицето ми. Благодаря ти още веднъж, за инфото и съвета :)

Pufpaf 8th August 2013 22:17

До колко знам Авшар взима по скъпо от другите и от тази гледна точка, тъй като за много хора парите са фактор, може да избереш измежду Дилбер и Илхан.

За Дилбер има една жена, която е мед. сестра и асистира на неговите операции и говори български език, тя пишеше тук във форума и може да съдейства ако се разберете да ти превежда на консултацията, тя сама каза, че е готова да помогне и може да минеш само с почерпка !
Сайтът му - http://www.muhammetdilber.com/ (с google chrome добре се превежда сайта)
Фесбукът - https://www.facebook.com/opdrmuhammetdilber


Илхан говори английски доколкото знам, ако греша ще ме поправят, така че там ако го знаеш езика ще минеш и без преводач, но и да си с преводач, може да използваш някой познат с английски.
Не е добра идея да се плаща на професионални преводачи, защото са прекалено алчни повечето и взимат много пари.
http://www.emreilhan.com/
https://www.facebook.com/pages/Op-Dr...58281844215227

Авшар - https://www.facebook.com/avsarestetik , може да видиш и хубавата Диди на тази страница, която е много доволна от Авшар и резултата го показва.

Някъде бяха писали имейл адресите утре ще видя ако мога да ги намеря, след време ще направя една тема в която ще закача най важната информация за турските хирурзи !

plammmy 8th August 2013 22:47

Супер ;)ще трябва да преценя да, ще им пратя мейли със снимки, за да могат да ми кажат цена Дилбер и Илхан. Авшар е доста скъп 6000 евро за първа операция, т.е 12000лв :(, но това е заради прословутата техника(за която четох и определено ми хареса прочетеното, ама :( ).Сестрата, която асистира при Дилбер, мисля че се сещам коя е от това, което съм чела във форума!

кукумицинка 8th August 2013 23:12

Цитирай:

Първоначално написано от plammmy (Публикация 791413)
Супер ;)ще трябва да преценя да, ще им пратя мейли със снимки, за да могат да ми кажат цена Дилбер и Илхан. Авшар е доста скъп 6000 евро за първа операция, т.е 12000лв :(, но това е заради прословутата техника(за която четох и определено ми хареса прочетеното, ама :( ).Сестрата, която асистира при Дилбер, мисля че се сещам коя е от това, което съм чела във форума!

Ако действително проблемът ти е само в малката гърбица, не си струва да даваш 12000 лв. Лично мое мнение.

plammmy 10th August 2013 10:43

Здравейте приятели! Да имаш право, наистина ;).За сега съм се спряла на Авшар и Дилбер, аз така или иначе ще тегля кредит, нямам от къде да ги взема толкова пари, а все още съм на 23, все ще успея да ги изплатя ;). Осигурих си и приятелка, тя е туркиня и е съгласна да ми помогне и да дойде с мен. Чудя се дали ако пратя снимки на Авшар и Дилбер, и им обясня в мейла за какво става дума, има ли шанс да ми дадат дата за операцията без да ходя на консултация в Истанбул преди това. И как става плащането при Авшар, май по банка четох някъде във форума, а за Дилбер четох че може и на ръка в кабинета.

кукумицинка 10th August 2013 20:38

Ти си на 23, ок. Не ти знам положението, но заем за разкрасяване не е точно инвестиция. Сигурна ли си, че имаш постоянна работа, докато успееш да си изплатиш кредита? Ако не си, има ли някой, който би ти помагал с вноските, в случай, че останеш безработна за някакъв период?

plammmy 10th August 2013 23:58

Ами осъзнавам, че това с кредита е сериозно нещо и не само ти ми задаваш тези въпроси ;) Имам стабилна работа (но нали знаеш колко е стабилно всичко в нашата мила държава :( ), живея с родителите ми, заплатата общо взето си е за мен и помагам с някои сметки, това е положението ми. Но толкова много пари ако трябва да ги събера, ще ми отнеме доста доста години, даже незнам как ще стане :(. А ако имам пък мое семейство и дете, едва ли ще дойде ред да мисля за такава интервенция. Аз по принцип не съм много съгласна с пластичните разкрасявания като цяло, но знаем че има случаи на хора, които ги изискват и ако могат да си го позволят, защо да се мъчат и да живеят така? Носа не е нещо, което можеш да скриеш под блузата, него си го виждаш по всяко време. А когато човек не харесва нещо в себе си и то по този начин, това е комплекс който ти сам не можеш да преодолееш, да приемеш, прави те несигурен, плах, ако щеш даже те и депресира, съответно и околните те виждат така, защото това излъчваш. Извинявам се, че изпадам в такива писания, но искам да съм правилно разбрана, ще дам даже още един пример със себе си защото съм го преживяла. Преди години имах сериозни проблеми с акне по лицето, това също е нещо което ти е на лицето, това е излъчване и така съм се депресирала, толкова ме е било срам, бях в университета още и не съм излизала по 5 дни от срам, а понеже много обичах да тичам и все още обичам, чаках да се постъмни и тогава отивах, никъде не исках да ходя срам ме беше да контактувам с хората :(. Не съм много в темата, но исках просто да го дам като подобен пример. А относно носа ми, до сега съм си го търпяла и мога да си го търпя, но финансовото ми състояние няма да се промени (освен ако не спечеля от тотото или не си взема някой богат дядо за мъж :D) и ще си остана само с мечтата, че бих искала да имам нормален нос ;). Извинявайте и ти Кукумицинка, че се впуснах в толкова обяснения, исках да ме разберете правилно, защото това което искам определено не е прищявка ;)

Pufpaf 11th August 2013 19:18

plamy искам само да ти кажа, че всички, които сме в раздела ринопластика, а и от другите раздели, също мислим по един и същи начин като теб и точно за това сме в този форум. Въобще не обръщай внимание на страничните хора (в реалният живот), които много от тях ще кажат, няма ти нищо на носа и така си си добре и разни такива. Те винаги така ще кажат, нали това не е техният нос, понякога разбира се го правят с най добри намерения, за да те накарат, да не се чувстваш зле и това разбираемо.

Има много добри резултати и при българските специалисти, точно по отношение на премахване на гърбица и е на по ниска цена, но аз пък те разбирам много добре, защото и аз съм същия, винаги искам най доброто. Бих си позволил обаче да кажа, че особено щом ще взимаш кредит, то няма смисъл да даваш толкова пари на Авшар и другите двама ще ти направят идеален нос, сигурен съм в това.

На въпроса за дата за операция без консултация, да възможно е в твоя случай, но трябва да се разберете с доктора, да му изпратиш снимки и да му кажеш какво искаш, може и да си направиш фотошоп на носа който искаш да ти направи. Може и да му покажеш снимка на друга жена и да кажеш, че искаш като нейният нос и доктора да ти върне негов фотшоп.

plammmy 11th August 2013 20:44

Да ПуфПаф, нашите приятели, познати и колеги, виждат сърцата ни и колкото и да не ни е добре носа, няма да го кажат ;) Благодаря за разбирането ;) Ще изпратя снимки, днес си направих, на Авшар пратих, сега и на Дилбер ще пратя, дано ми върнат някакъв отговор. При Дилбер незнам дали на английски ще ме разберат. Относно това какъв искам да ми е носа, хич незнам, не съм харесала някой определен нос, знам само, че искам да е хубав и подходящ за формата и размера на лицето ми :P

linda_44 12th August 2013 18:48

Цитирай:

Първоначално написано от plammmy (Публикация 791431)
Да ПуфПаф, нашите приятели, познати и колеги, виждат сърцата ни и колкото и да не ни е добре носа, няма да го кажат ;) Благодаря за разбирането ;) Ще изпратя снимки, днес си направих, на Авшар пратих, сега и на Дилбер ще пратя, дано ми върнат някакъв отговор. При Дилбер незнам дали на английски ще ме разберат. Относно това какъв искам да ми е носа, хич незнам, не съм харесала някой определен нос, знам само, че искам да е хубав и подходящ за формата и размера на лицето ми :P


На мейл ли им пишеш или направо в контактната форма от сайта им ?
Моля ако някой има мейли да ги пусне в темата.

Dii 12th August 2013 19:39

Аз писах на Дилбер на 5-ти юни, до сега никой не ми е отговорил..писмото беше на турски..

plammmy 12th August 2013 19:54

Аз им писах на следните мейли:
dr@muhammetdilber.com
dr@yakupavshar.com
Защо ли имам странното усещане, че ще се окажеш права Dii, ще трябва да се звъни по телефона и да се ходи като гледам :(

linda_44 12th August 2013 20:14

Благодаря плами.

Pufpaf 12th August 2013 20:25

Цитирай:

Първоначално написано от Dii (Публикация 791464)
Аз писах на Дилбер на 5-ти юни, до сега никой не ми е отговорил..писмото беше на турски..

Това беше ценна информация, но може би има логинчно обяснения защо не отговарят, а може и да е според случая. Представете си 10 човека изпращат имейл със снимки и запитвания и ако доктора трябва да прави и фотошоп и при тях времето е доста ограничено. Ако преди е отделял време да отговоря и реално много малко от питащите след това са отишли при него за операция, то е нормално да не отговарят на всяко писмо. Това е само предположение, сега ще ми е интересно дали ще отговори на plamy, защото питане за дата за операция без преглед е малко по различно !

plammmy 13th August 2013 12:08

;) Приятели, като да не повярвам преди малко си отварям пощата и какво да видя, Авшар ми е върнал отговор, ето го и него :)
Dear Plammy,
Thank you for your in interest in our clinic.

I will give you a brief information on Dr. Yakup Avsar's surgeries and

the procedure.

Dr. Avsar has to see you first and check the nose thoroughly (nasal

endoscopy). Then he will see if you have any breathing problem or

deviation and such, as these are some of the factors which affect the

price. Have you undergone any surgery before or will this be the first

time? Concerning your nose; do you have any complaints at present, such

as a breathing complaint, for instance? Presumably you do, due to the septum

deviation you mentioned on your email.



For your info, we do not offer packet-prices; therefore

accomodation/hotel expenses during your stay in Istanbul will belong to

you. But we would gladly help you find a hotel close to our clinic or

any district you prefer in Istanbul.



The operation price includes:



- The operation costs

- One night stay at hospital

- Discharge from the hospital

- Check-ups, blood tests and examinations at the hospital

- Medical skin treatment and a laser hair removal session (if necessary

for the nose, face or body) in the clinic - both before and after the

surgery

- Picking up from the airport to the hotel or clinic on the consultation

date (if the surgery date is determined prior to your arrival in Istanbul)



Assuming that you come to our clinic for a consultation (no consultation

fee needed) with Dr. Avsar, if the conditions are okay for both sides

and you decide to undergo the surgery, you have to stay in Istanbul for

one week. Dr Avsar's surgeries take place at Acibadem Hospital - you can

check on the web.

After the operation, you stay overnight at the hospital and the routine

checks during your stay are done in the clinic in Akatlar (10-15 minutes

by car to the hospital).



I just prepared your pictures for design of nose. We will send you rhinoplasty design and your price as soon as possible.



Please let me know if you have any further questions; I'd be glad to

assist.



Kind regards,

Cem

plammmy 13th August 2013 12:23

Ако наистина цената е около 12 000лв сигурно е нормално да са така отзивчиви и бързи с отговора ;) писах писмото в събота и днес вече имам отговор. А за Дилбер незнам дали ще ми отговорят, дали ще го разберат на английки, в нашия град има доста турци, но разговорно е едно, малка част могат да пишат :(

geri 89 13th August 2013 15:08

Цитирай:

Първоначално написано от plammmy (Публикация 791483)
Ако наистина цената е около 12 000лв сигурно е нормално да са така отзивчиви и бързи с отговора ;) писах писмото в събота и днес вече имам отговор. А за Дилбер незнам дали ще ми отговорят, дали ще го разберат на английки, в нашия град има доста турци, но разговорно е едно, малка част могат да пишат :(

По-добре му звънете на Дилбер,и аз така му бях писала,но не ми отговори.Направо му звъните записвате час за консултация и това е.Моята операция при него е утре,днес ходихме при него и такъв фотошоп ми "избара",че този дето ми го направи Авшар вече ми се вижда грозен.

geri 89 13th August 2013 15:12

Цитирай:

Първоначално написано от plammmy (Публикация 791482)
;) Приятели, като да не повярвам преди малко си отварям пощата и какво да видя, Авшар ми е върнал отговор, ето го и него :)
Dear Plammy,
Thank you for your in interest in our clinic.

I will give you a brief information on Dr. Yakup Avsar's surgeries and

the procedure.

Dr. Avsar has to see you first and check the nose thoroughly (nasal

endoscopy). Then he will see if you have any breathing problem or

deviation and such, as these are some of the factors which affect the

price. Have you undergone any surgery before or will this be the first

time? Concerning your nose; do you have any complaints at present, such

as a breathing complaint, for instance? Presumably you do, due to the septum

deviation you mentioned on your email.



For your info, we do not offer packet-prices; therefore

accomodation/hotel expenses during your stay in Istanbul will belong to

you. But we would gladly help you find a hotel close to our clinic or

any district you prefer in Istanbul.



The operation price includes:



- The operation costs

- One night stay at hospital

- Discharge from the hospital

- Check-ups, blood tests and examinations at the hospital

- Medical skin treatment and a laser hair removal session (if necessary

for the nose, face or body) in the clinic - both before and after the

surgery

- Picking up from the airport to the hotel or clinic on the consultation

date (if the surgery date is determined prior to your arrival in Istanbul)



Assuming that you come to our clinic for a consultation (no consultation

fee needed) with Dr. Avsar, if the conditions are okay for both sides

and you decide to undergo the surgery, you have to stay in Istanbul for

one week. Dr Avsar's surgeries take place at Acibadem Hospital - you can

check on the web.

After the operation, you stay overnight at the hospital and the routine

checks during your stay are done in the clinic in Akatlar (10-15 minutes

by car to the hospital).



I just prepared your pictures for design of nose. We will send you rhinoplasty design and your price as soon as possible.



Please let me know if you have any further questions; I'd be glad to

assist.



Kind regards,

Cem

Това дето са ти го пратили,го пращат на всеки който им пише.Същото пратиха и на мен.

Pufpaf 13th August 2013 15:55

E то при Авшар е ясно, че си има асистент, който му чете имейлите и отговаря на хората. Цените обаче са му високи, не са за всеки, а ако ще се тегли кредит, то цената е от голямо значение. На Айше някой май и изтри постовете и тя си беше оставила телефона с цел да помогне на някой за връзка с Дилбер и да му запази час за консултация примерно и ако някой и е изтрил постовете, това вече прекалено !

Жената иска да помогне, нещо което все по рядко се среща на този свят, накой да иска да помогне на друг човек и за това нещо получава метла ! :mad:
Вярно, че пише на латиница, но нейните постове са кратки, единствено като забележка е, че разделя изреченията в различни постове. Ако някой модератор и е изтрил мненията той е длъжен да съобщи причината за това действие

Savi 13th August 2013 19:55

Браво geri89 ще ти стискам палци утре :) Дано операцията мине по мед и масло и да се радваш на хубаво носле! Между другото момичета и момчета аз писах на Дилбер във Фейсбук и ми отговори.Със сигурност някой друг му поддържа страницата едвали той лично влиза и отговаря,но все пак ми отговориха на въпросите с две изречения на английски :)

plammmy 13th August 2013 19:56

Цитирай:

Първоначално написано от geri 89 (Публикация 791494)
По-добре му звънете на Дилбер,и аз така му бях писала,но не ми отговори.Направо му звъните записвате час за консултация и това е.Моята операция при него е утре,днес ходихме при него и такъв фотошоп ми "избара",че този дето ми го направи Авшар вече ми се вижда грозен.

Ами ще звъним и така, няма как, при мен нещата ще се случат малко на по късен етап, защото още не съм си извадила задграничен паспорт, но утре ще ида да си подам документите. Та geri да разбирам ли, че ти си в Истанбул и щом днес си била на консултация, а утре ти е операцията, значи нещата са станали от днес за утре? Много хубаво ако е така, няма да чакаш и да се тормозиш, стискам палци и ти желая леко възстановяване ;)

plammmy 13th August 2013 20:00

Цитирай:

Първоначално написано от Savi (Публикация 791505)
Браво geri89 ще ти стискам палци утре :) Дано операцията мине по мед и масло и да се радваш на хубаво носле! Между другото момичета и момчета аз писах на Дилбер във Фейсбук и ми отговори.Със сигурност някой друг му поддържа страницата едвали той лично влиза и отговаря,но все пак ми отговориха на въпросите с две изречения на английски :)

Супер Savi, много хубаво, а дали може така да си запазиш и дата за консултация на английски, освен че ти отговарят на въпросите?

geri 89 13th August 2013 20:01

Цитирай:

Първоначално написано от Savi (Публикация 791505)
Браво geri89 ще ти стискам палци утре :) Дано операцията мине по мед и масло и да се радваш на хубаво носле! Между другото момичета и момчета аз писах на Дилбер във Фейсбук и ми отговори.Със сигурност някой друг му поддържа страницата едвали той лично влиза и отговаря,но все пак ми отговориха на въпросите с две изречения на английски :)

Благодаря ти и аз се надявам всичко да е наред.

Savi 13th August 2013 20:12

Не знам аз питах за цената и пратих снимки на моя нос.Не съм питала все още за консултация.Първо трябва да съм 100% сигурна кога ще съм свободна и така. Може и да попитам ако имам инфо ще пиша ;)

geri 89 13th August 2013 20:15

Цитирай:

Първоначално написано от plammmy (Публикация 791506)
Ами ще звъним и така, няма как, при мен нещата ще се случат малко на по късен етап, защото още не съм си извадила задграничен паспорт, но утре ще ида да си подам документите. Та geri да разбирам ли, че ти си в Истанбул и щом днес си била на консултация, а утре ти е операцията, значи нещата са станали от днес за утре? Много хубаво ако е така, няма да чакаш и да се тормозиш, стискам палци и ти желая леко възстановяване ;)

Не ...аз бях тук през юни.Консултирах се с двама лекари и се прибрах.Дълго мислих кого да избера.Когато реших обадихме се и запазихме дата,но трябва да се обади поне месец преди датата за която искаш.Сега дойдох един ден по-рано защото се правят изследвания и последно уточняване какъв искам да се получи носът и утре ми е операцията.

geri 89 13th August 2013 20:17

Savi,на теб първа операция ли ще ти бъде?

Savi 13th August 2013 20:33

Да, първа ще бъде.Бях се запътила да се оперирам при Джамбазов,но добре,че беше пълния му график и се отказах може би за добро :) Добре че е този форум има много полезна информация :)

Elly Stefanov 14th August 2013 00:52

ПуфПаф, наистина ще е добре да систематизираш в отделна тема информацията, защото изглежда цялото инфо, което сме дали досега си. Било чесане на езика.

Доктор Дилбер отговаря на този мейл: muhammetdilber@hotmail.com

Във Фейсбук мисля отговаря асистентката му. Той фотошопи не праща по пощата и на консултацията рядко прави. Влиза в положението, че сме от чужбина и работим, затова се съгласява да отидеш на консултация в деня преди операцията. Минаваш преглед и ако всичко е наред - отиваш да ти вземат кръв за изследвания. Болницата, в която аз бях - Етика, се намира много близо до кабинета му.

При него лонгетата и тампоните се махат на 4-тия ден, на 10-тия маха конците. На мен ми ги махна на 8-мия, понеже теябваше да се връщам на работа. На 9-тия ден бях на работа, без да си личи, че ми е правена ринопластика.

Гери, пиши ми утре как е минало!

geri 89 14th August 2013 08:18

Цитирай:

Първоначално написано от Elly Stefanov (Публикация 791522)
ПуфПаф, наистина ще е добре да систематизираш в отделна тема информацията, защото изглежда цялото инфо, което сме дали досега си. Било чесане на езика.

Доктор Дилбер отговаря на този мейл: muhammetdilber@hotmail.com

Във Фейсбук мисля отговаря асистентката му. Той фотошопи не праща по пощата и на консултацията рядко прави. Влиза в положението, че сме от чужбина и работим, затова се съгласява да отидеш на консултация в деня преди операцията. Минаваш преглед и ако всичко е наред - отиваш да ти вземат кръв за изследвания. Болницата, в която аз бях - Етика, се намира много близо до кабинета му.

При него лонгетата и тампоните се махат на 4-тия ден, на 10-тия маха конците. На мен ми ги махна на 8-мия, понеже теябваше да се връщам на работа. На 9-тия ден бях на работа, без да си личи, че ми е правена ринопластика.

Гери, пиши ми утре как е минало!

Добре,Ели ще пиша стига да се чувствам добре след упойката.А ти как беше като излезе от упойката?

Elly Stefanov 14th August 2013 09:10

Цитирай:

Първоначално написано от geri 89 (Публикация 791525)
Добре,Ели ще пиша стига да се чувствам добре след упойката.А ти как беше като излезе от упойката?

Гери, аз бях супер, трудно ме изкараха, цял час спах между операционните в коридора :) но като се събудих нямах никакви проблеми - седнах си на леглото, изкарах таблета и започнах да играя, след час вече пиех кафе и ядях шоколад :) при всеки е индивидуално, дано при теб да мине добре. Стискам палци!

plammmy 14th August 2013 09:12

geri , дано не ти е много лошо от упойката, че май на всички им се отразява ;), а по повод на написаното от Elly, наистина е добре да се систематизират нещата, но не мога да кажа същото за чесането на езиците, понеже даже и да се е споменавала такава информация тук във форума, някой нов като мен трябва да прелисти 140 страници от темата и да попие всичко :( ,после в главата ми стана голяма каша :( инфото е много


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:46.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.