Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Устни (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=27)
-   -   Филър за устни - Crystal (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9098)

raptorche 20th October 2009 18:53

Затова, тарикатките идват в Пловдив и тук си слагат филъра с безплатна консултация и почти на половин цена. Пътните + кафе и пак излиза по евтино. А тук има професионалисти на същото ниво, дори с повече международни конгреси :)

teodora39 20th October 2009 20:19

Цитирай:

Първоначално написано от raptorche
Затова, тарикатките идват в Пловдив и тук си слагат филъра с безплатна консултация и почти на половин цена. Пътните + кафе и пак излиза по евтино. А тук има професионалисти на същото ниво, дори с повече международни конгреси :)

И какви са цените в Пловдив?
На сайта на Тонев пише 500лв. При Асенов и Павлова колко е?

raptorche 20th October 2009 20:35

При Павлова между 300-350 лв. Аз работя с нея :) Не смятам, че Тонев и Асенов са по-добре, за филъри и ботокс специално. Ти сама си го сметни :)

raptorche 20th October 2009 20:41

И ако трябва да съм по конкретен за цените при д-р Павлова:


Hyaluronica - 300 лв.

Teosyal - 350 лв.

Ботокс - 250 лв - 50 единици

teodora39 20th October 2009 20:44

Къде работите заедно с д-р Павлова? Клиника? Адрес?

raptorche 20th October 2009 22:20

В момента работим на бул. Васил Априлов 20б имаме няколко кабинета за различни манипулации. Ако решиш нещо ще ти оставя телефона на д-р Павлова. Смятам, че цените спрямо вашите в София са много актуални и наистина си заслужава, също така, добре осведомените дами знаят, че тя е един от най-добрите в България специално за устни, а и не само.

Д-р Людмила Павлова ( дерматология, естетична медицина )
email: estetikplus@mail.bg
адрес:
гр. Пловдив
Васил Априлов 20б
кабинет 515
телефони за контакт:
088 8 312 551
088 7 884 588

Следим форума редовно и тук също можем да даваме допълнителна информация.

Поздрави.

teodora39 21st October 2009 01:36

raptorche, много ти благодаря за отзивчивостта и информацията.

Ако не е много нахално, може ли да ми изпратиш снимки на устните, които се оформяли? Правите ли снимки изобщо? Аз съм си малко Тома Неверни, затова бих искала да видя.

И относно моята болна вече тема: д-р Павлова работи ли с материали на клиента? Как ще се промени цената при такъв случай?

raptorche 21st October 2009 09:46

По-принцип да, но само с реномирани марки филъри, с които сме работили, защото никой лекар не иска да рискува да инжектира нещо, с което не е работил и не знае точния му произход и качество. Иначе цената и е 150 лв на 1ml. За снимки ще ти пиша на ЛС. Поздрави :)

raptorche 21st October 2009 09:47

Като в тази цена се включва и проводна анестизия, ако говорим за устни :)

teodora39 21st October 2009 13:30

Цитирай:

Първоначално написано от raptorche
По-принцип да, но само с реномирани марки филъри, с които сме работили, защото никой лекар не иска да рискува да инжектира нещо, с което не е работил и не знае точния му произход и качество. Иначе цената и е 150 лв на 1ml. За снимки ще ти пиша на ЛС. Поздрави :)

:shock: Наистина е адски евтино! :shock:
Май всички трябва да врътнем едно кръгче по Пловдив.
А устните ми харесват. Защо? Добре са си. А с кои марки работи д-р Павлова?


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:35.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.