Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Въпроси към оперираните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9215)

Qgodka 30th September 2012 20:20

Цитирай:

Първоначално написано от Krissstin4enceto (Публикация 778241)
:lol::2043:

:this_sucks::this_sucks::this_sucks:

кукумицинка 1st October 2012 07:16

Цитирай:

Първоначално написано от Qgodka (Публикация 778246)
Трябваше да предположа, че след като не можеш да пишеш грамотно, интелектЪТ ти е на ниво -1.....:mrgreen:
Ако чете тук проф. Джамбазов, бих го посъветвала изобщо да не се захваща с теб - оправия няма да има!:)

Ягодке, надявам се, че това е някакъв плитък опит за шега от твоя страна. Защото аз си изкарвам парите с писане и поправяне на чуждите правописни, граматически, пунктуационни и лексикални грешки...
Благодарение на работата си съм разбрала, че човек не бива да си вади изводи за нечий интелект от начина, по който притежателят му пише. Но самият факт, че някои хора си позволяват да правят такива квалификации, не говори добре за самите тях. А аз У форума смятам да си пиша и да се изразявам по мое усмотрение.

Както и да е, най-важното в случая е, че Джамбазов ти е направил страхотно носле.

Qgodka 1st October 2012 08:40

Цитирай:

Първоначално написано от кукумицинка (Публикация 778251)
Ягодке, надявам се, че това е някакъв плитък опит за шега от твоя страна. Защото аз си изкарвам парите с писане и поправяне на чуждите правописни, граматически, пунктуационни и лексикални грешки...
Благодарение на работата си съм разбрала, че човек не бива да си вади изводи за нечий интелект от начина, по който притежателят му пише. Но самият факт, че някои хора си позволяват да правят такива квалификации, не говори добре за самите тях. А аз У форума смятам да си пиша и да се изразявам по мое усмотрение.

Както и да е, най-важното в случая е, че Джамбазов ти е направил страхотно носле.

Не е похвално за теб, че работейки такава работа, точно ти се изразяваш по този начин! В случая аз се опитах да помогна!
Ти щом смяташ, че "някой" от форума знае по-добре нещата относно антибиотиците от най-вещият в уши, нос, гърло- Джамбазов.....премисли пак! Много е неприятно да се виждат във форума толкова обиждащи компетентността на лекаря въпроси!

Dii 1st October 2012 09:55

Аз искам да питам при септопластиката как точно се изправя самата преграда и с какво се застопорява да стои в правилна позиция, освен с плаките, зашива ли се или се разчита само на плаките, които стоят около 14 дни? И моля също ако някой се е оперирал при Асен Асенов или познава друг, който го е правил да се включи...

кукумицинка 1st October 2012 11:14

Цитирай:

Първоначално написано от Qgodka (Публикация 778252)
Не е похвално за теб, че работейки такава работа, точно ти се изразяваш по този начин! В случая аз се опитах да помогна!
Ти щом смяташ, че "някой" от форума знае по-добре нещата относно антибиотиците от най-вещият в уши, нос, гърло- Джамбазов.....премисли пак! Много е неприятно да се виждат във форума толкова обиждащи компетентността на лекаря въпроси!

Само защото се опитваш да помогнеш, ще се опитам да ти обясня как стоят нещата. Това е просто форум. Би било добре при регистрация да ни искат да представим дипломи за завършено медицинско образование, но, уви, не го правят! Дали смятам, че "някой" от форума знае по-добре нещата от Джамбазов - съществува стилистичен похват, наречен "ирония", който някои хора успяват да разберат, а някои хора даже, представи си, успяват и да го използват. Допускаме хипотетично, че Джамбазов е най-вещият УНГ-специалист в България. Малко странно е все пак пациент на друг лекар, в случая с Хермиоса - Юрий Анастасов, да се обади на Джамбазов да го пита как да си пие антибиотиците и кога може да се оперира при Анастасов...
Компетентността на Джамбазов не е поставена под въпрос от моя страна в случая.

Предлагам да спрем с коментарите за интелект и грамотност, защото е по-добре за теб самата.
______________________________
Не знам защо не е излязло цялото.

Qgodka 1st October 2012 20:31

Това, което аз не съм разбрала е, че човекът ще се оперира при друг, а не при Джамбо.Но дори и така пак не е етично да се подлага на съмнение компетентността на лекуващия лекар имайки предвид, че ще се оперира при него! А, ако ти смяташ, че Джамбо ще тръгне да отговаря на въпроси от този сорт.....помисли пак!
Повече в толкова несериозни диалози не изпадам! Цветя и рози по пътя на риното.....:2035:

кукумицинка 2nd October 2012 08:36

Много неща не си разбрала и искрено смятам, че хора с твоя капацитет не трябва да класифицират когото и да е било друг като индивид с отрицателен интелект.

Dii 2nd October 2012 09:45

По всички теми за ринопластика, които изчетох тук има по 15-20 страници с караници, които са излишни и не полезни никому...СПРЕТЕ...ако държите да се карате си пишете на лични!

кукумицинка 2nd October 2012 11:47

Съжалявам, но като се замислих - държа да ми се извини, може и на лични. Всеки средноинтелигентен човек може да прецени колко й е мисловният капацитет, но аз не съм се регистрирала, за да ме обиждат.

Hermiosa 2nd October 2012 13:06

Аз не се обадих на Джамбазов,просто се колебах между Джамбазов и Анастасов.. :]


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:03.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.