Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Въпроси към оперираните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9215)

titi1 15th November 2010 21:01

Цитирай:

Първоначално написано от marisabela
ани,знаеш ли колко ми дреме за мнението ти? :lol:
Знаеш ли колко ми дреме дали вярваш или не? :lol:
емилчо не е унг лекар,а лицево-челюстен.


Йоданов не е нужно да кичи някъде табела,най-малко пък от вчера :lol:
Щом са го оценили на английско ниво,не му е нужна някаква си табелка в бг,пффф

Който не вярва може спокойно да види снимките с какъв нос ходих почти 3 години преди намесата на Йорданов :!:

Между другото трябва да си много зле с мозъка,за да натискаш пресен нос след сваляне на гипс и ОЩЕ ПО-ЗЛЕ,за да застрашиш нечий живот ДА СЛАГАШ ВЕНОЗНА УПОЙКА НА ПЪЛЕН СТОМАХ.Това ми го каза анестезиолог,която имаше предложение за работа от него и се отказа на мига като й споделих.

Когато фактите говорят ани по-добре да трае.Между другото не съм ти виждала ни една снимка преди и след,но се съмнявам да е кой знае какъв резултат или да е правил кой знае каква намеса
:!:

И има заведени дела срещу него...,ми ако щеш вярвай.Живей си в люзии,ахаххаа

Рече и отсече вещата :!: :lol:

Мариса 15th November 2010 21:02

Цитирай:

Първоначално написано от want
Липсва му абсолютно всякакъв професионализъм ! Никой лекар не може да допусне такива грешки и толкова много само при една операция както стана при мене!

Ооо и любимото му изказване-оооо,ама ти си ми първия такъв случай,а всъщност случаите са многоооо.

И още нещо много важно-тампоните,с които стоях цяла седмица съм можела да получа инфекция.КОй нормален,здраво мислещ човек би допуснал толкова мърлява работа?

i_ani 15th November 2010 22:39

марисабелче , доста по-компетентни от теб хора са оценили това , което е направил , а твоите мнения не трогват никого , така че , ако обичаш , пък и ако не обичаш :lol: не натрапвай смешните си коментарчета :lol: ...Ти и още 100 операции да си направиш това, от което очевадно се нуждаеш , няма кой да ти го даде , миличка :D

:1201:

Мариса 15th November 2010 23:06

Цитирай:

Първоначално написано от i_ani
марисабелче , доста по-компетентни от теб хора са оценили това , което е направил , а твоите мнения не трогват никого , така че , ако обичаш , пък и ако не обичаш :lol: не натрапвай смешните си коментарчета :lol: ...Ти и още 100 операции да си направиш това, от което очевадно се нуждаеш , няма кой да ти го даде , миличка :D

:1201:

анче,ама хич не е важно кой компетентен е оценил нещо.фактите говорят сами за обстоятелствата и твоите коментари са повече от излишни :lol:
А дали са смешни, смей се тогава.Остави на хората сами да решат дали да се смеят или замислят дали да идат в клиника нефертити-грозофили!:)

Мариса 15th November 2010 23:09

Цитирай:

Първоначално написано от i_ani
Ти и още 100 операции да си направиш това, от което очевадно се нуждаеш , няма кой да ти го даде , миличка :D

:1201:

Нямам нужда,защото получих това,което исках благодарение на Йорданов:)
Анче,защо ти е толкова дълъг носа?За да си го вреш във всеки мой пост :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

i_ani 15th November 2010 23:16

Много бавно ти тече мисълта :D ...Явно доста съм те засегнала :D
При всички положения изглеждам по-добре от теб , колкото и нескромно да звучи :girl_dance: :dirty_dance: :lol:
Спри да ме занимаваш с комплексарските си изказвания !!!!! :2014: :2014: :2014: :2014:

Мариса 15th November 2010 23:26

Цитирай:

Първоначално написано от i_ani
...Явно доста съм те засегнала :D
При всички положения изглеждам по-добре от теб , колкото и нескромно да звучи :girl_dance: :dirty_dance: :lol:
Спри да ме занимаваш с комплексарските си изказвания !!!!! :2014: :2014: :2014: :2014:

неможеш,опитай повече,но мисля ще се изхабиш.Просто си една непозната,която трака по клавиатура,просто не си ми никаква,за да можеш да ме засегнеш.Но ще ме забавляваш,не спирай моля!
Ем,ти самичка се занимаваш с мен :lol:

Мариса 15th November 2010 23:28

ааа,и ако бях комплексарка/да ти обясна,че явно твоята мисъл не тече правилно/ щях да се обидя,но не мога:)

titi1 16th November 2010 09:18

Цитирай:

Първоначално написано от i_ani
При всички положения изглеждам по-добре от теб , колкото и нескромно да звучи :girl_dance: :dirty_dance: :lol:

:2003:

Vera Slovic 16th November 2010 09:31

Ipsinia, ти сигурно стана "пишман", задето попита изобщо...


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:48.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.