Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Въпроси към оперираните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9215)

sibi 29th August 2011 21:12

Болки при падане на конците, хмм - ако ги дърпаш, може и да боли... Иначе принципно през първите месеци не са изключени болежки в носа. Ако не са силни или пък продължителни, едва ли е нещо сериозно. Ама ако ще се притесняваш, по-добре звънни на доктора. ;)

Dreamer.x 29th August 2011 22:09

Цитирай:

Първоначално написано от Susan (Публикация 752948)
Болки при падането на конците ??? хахахах сори ама не можах да се сдържа :)Според мен просто се втеляваш :)



по скоро от това се тревожа, Quote "лек дискомфорт свързан с болки в главата в дясната част "
по-добре да звъня,наистина,притеснявам се,въпреки,че не е често и не е нещо тежко,но се усеща като тежест в главата :( аз ли си въобразявам,че е от синусите,не знам..
Какви усложнения могат да се появят след операцията,някой знае ли?

Petia8804 30th August 2011 09:18

Цитирай:

Какви усложнения могат да се появят след операцията,някой знае ли?
Mоже би има нещо... по добре звънни на доцента- нема ти отнеме повече от 10мин.
Това е мн важно,може да има нещо и колкото по рано се разбере-толкова е по добре за теб!!

Ilianka93 2nd September 2011 16:01

Има ли връзка колко дълго се възстановява човек с това колко е била голяма корекцията...?Или за организма е едно и също колко материал е отнет...

Dreamer.x 4th September 2011 22:29

Цитирай:

Първоначално написано от cherita (Публикация 753438)
Момичета, много се притесних. Аз съм 3ти ден след операция и без да искам си ударих носа преди малко, заболя ме, но вече 5 мин. след това не ме боли. Дали е възможно да съм си изкривила носа и да зарастне накриво. Ще се побъркам ако съм направила някоя поразия. Утре ще звънна и на доктора да го питам, че вече стана късно.


хммм мисля,че едва ли може чак да зарастне накриво,щом имаш лонгета,която ти придържа носа в изправена позиция,не се притеснявай,ако ти е нужно му звънни за всеки случай


Цитирай:

Първоначално написано от Petia8804 (Публикация 752986)
Mоже би има нещо... по добре звънни на доцента- нема ти отнеме повече от 10мин.
Това е мн важно,може да има нещо и колкото по рано се разбере-толкова е по добре за теб!!

бях на преглед,каза ,че ми няма нищо и все пак не спира този дискомфорт,ще се побъркам! :/

marrinella 12th September 2011 11:34

Здравейте!Ще се оперирам при доц.Джамбазов януари месец.Бях чела ,че една от форумките прави фотошоп, ще мога ли да се възползвам?:)

JEIDI 12th September 2011 12:40

Чери,най-вероятно е конец,или засъхнали секрети,правиш ли промивки със Стеримар май се казваше

ИЗТ 12th September 2011 12:57

Цитирай:

Първоначално написано от marrinella (Публикация 754083)
Здравейте!Ще се оперирам при доц.Джамбазов януари месец.Бях чела ,че една от форумките прави фотошоп, ще мога ли да се възползвам?:)

Имаш време до тогава-успокой топката:)))Сю прави най-страхотните носове,които някога си виждала,но както обича да се изразява тя -те са в зоната на научната фантастика:))

Miss_ME 12th September 2011 13:21

Момичета, някой бил ли е втора операция за деня при Джамбазов? Интересно ми е ако първите започват къв 19.30-20.00ч, кога ще започне и завърши втората :(

ИЗТ 12th September 2011 13:25

Цитирай:

Първоначално написано от Miss_ME (Публикация 754095)
Момичета, някой бил ли е втора операция за деня при Джамбазов? Интересно ми е ако първите започват къв 19.30-20.00ч, кога ще започне и завърши втората :(

Аз съм втора.Първата е само преграда и по думите на Димитров те са по-придвидими.Ще ти разкажа по-подробно утре:)))


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:03.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.