Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Въпроси към оперираните (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=9215)

Celtic_dream1 25th April 2010 16:18

Цитирай:

Първоначално написано от Celtic_dream1
Здравейте :)
А ако не минавате по клинична пътека, ами платено - но при УНГ доктор, той може ли да напише болничен лист? :2015:

Ехо, някой има ли инфо по този въпрос? :)

siss 21st May 2010 18:44

Нямам представа. Но се сещам, че имаш Епикриза, отиди с нея при Джи Пи-то. Ама първо си питай доктора де, като не си по ЗК голяма работа.


Аз да питам - възможно ли е да ми се разместят плаките?

novo nosle 23rd May 2010 15:11

Искам да ви попитам и още нещо :roll: При някои от вас, при които и е минало повечко време, смалява ли се гьрба на носа. Преди там имах гърбица, сега като спадна отока ми се се струва,че там не е съвсем равно :oops: Започвам да се чудя това оток ли или оставена кост. В началото беше равно, а сега не е така :( Дано просто да е неравномерен оток,иначе отидох да ми махнат гьрбица, а какво стана................................. :girl_cry2:

Мариса 23rd May 2010 16:07

в началото и при мен беше равно,но след перипетиите в касапница нефертити всичко е на вълни и кривини :twisted:

siss 23rd May 2010 17:45

И на мен като ми беше подпухнал беше добре :lol: А като спадна, понеже съм с тънка кожа, като Фръкнаха едни кокали :lol: Даже отгоре не ми бяха зарастнали и стоеше широк. А кви сенки хвърляше :shock:
По-нататък след новата рино, ще видим. Но при всички случаи отдавна нямам големи очаквания. И отдавна не страдам, ами вече ми е смешно.

novo nosle 23rd May 2010 18:34

Вече знам , че по-добре няма да стане,ами поне да не става по-зле :looking_at_mirror: :2005:
siss ще стискам палци за новата ринопластика :good_luck:

siss 23rd May 2010 18:55

Мерси Ново носленце, тя мина, беше във вторник. Но след тва, което преживях (предимно психически), разбрах, че по- ми е важно да дишам, отколкото дали ми стърчи някой хрущиял. И да сме здрави, пък една хубава усмивка и блясъкът в очите те правят красива (стига носът да не е толкова голям, че да отвлича вниманието де :lol: )

novo nosle 24th May 2010 07:22

Права си siss! Няма нищо по-важно от това да сме здрави:) Стискам палци всичко с теб да е наред :D

Blago 25th May 2010 19:53

SISS каде си я прави при кои доктор

siss 26th May 2010 15:46

novo nosle, благодаря ти! :D

Blago, първите две ги правих при Динев, но той не ми изправи носната преграда, а отне от гърбицана и отстрани на върха. Не бях доволна от резултата и сега се оперирах при доц.Джамбазов. Той изправи преградата, а също направи и някои естетически корекции. Но още съм с лонгета и не знам какво ще излезе отдолу :lol:

Очарована съм от Джамбазов, отношението и заинтересоваността, пък и му създадох доста грижи. Ама сестрите ги няма никакви - единя ден 24 часа не видях никой, тернометър получих веднъж и то си го поисках сама.


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:52.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.