Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Ринопластика (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Турски хирурзи (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=13269)

Melfi 3rd April 2013 11:57

Момичета, привет от Истанбул. Мина моята операция при д-р Авшар. Тъй като ми е трети ден почти нямам синини но пък отоци много и въпреки това което виждам много ми харесва, резултата е това за което говорихме с Авшар да направи. Д-ра отделя внимание и след оперицаята и вечерта и на др.ден идва да ме види дава съвети какво да правя.Болницата е на ниво, персонала също, цените също. Сега чакам да финализирам нещата до събота тук и пътувам тогава за БГ.

Нелка 3rd April 2013 12:28

Цитирай:

Първоначално написано от Melfi (Публикация 785113)
Момичета, привет от Истанбул. Мина моята операция при д-р Авшар. Тъй като ми е трети ден почти нямам синини но пък отоци много и въпреки това което виждам много ми харесва, резултата е това за което говорихме с Авшар да направи. Д-ра отделя внимание и след оперицаята и вечерта и на др.ден идва да ме види дава съвети какво да правя.Болницата е на ниво, персонала също, цените също. Сега чакам да финализирам нещата до събота тук и пътувам тогава за БГ.

Мелфи, честито!!! :)))
Нямам търпение да видя!!!

Elly Stefanov 3rd April 2013 14:29

Melfi, честито и от мен, много се радвам, че се харесваш :) И аз нямам търпение да те видя. Колко време общо ще прекараш в Истанбул? И ако не е тайна колко ти идва разхода с пътуване отсядане ( и къде си отседнала). Повръщаше ли кръв след събуждането? Като чета за др Йорданов там всяко момиче повръща първия ден от кръвта, с която се е нагълтата и това ми се струва много касапско. Интересно ми е и дали синините и оттоците са по-малко, отколкото при тукашни лекари...

rimi 3rd April 2013 15:38

Mellfi много се радвам че всичко мина дано сега и резултата да е супер всички чакаме с нетърпение Колко часа ти беше операцията как се чувстваше след като излезе от упойката имаше ли гадене изобщо как се чувстваш освен това че си много щастлива

rimi 3rd April 2013 15:47

Рабиоса на теб кога ти е операцията ако е скоро ти пожелавам много късмет е и на теб

Melfi 3rd April 2013 16:01

Цитирай:

Първоначално написано от elena.stefanova (Публикация 785117)
Melfi, честито и от мен, много се радвам, че се харесваш :) И аз нямам търпение да те видя. Колко време общо ще прекараш в Истанбул? И ако не е тайна колко ти идва разхода с пътуване отсядане ( и къде си отседнала). Повръщаше ли кръв след събуждането? Като чета за др Йорданов там всяко момиче повръща първия ден от кръвта, с която се е нагълтата и това ми се струва много касапско. Интересно ми е и дали синините и оттоците са по-малко, отколкото при тукашни лекари...

Около 1000 евро си бях предвидила за допълн.разходи - хотел и др.Събуждането мина лека, помня, че кашлях, но кръв не съм повръщала.Синините да, но аз съм си такава - отока е голям. При всеки е различно.Индивидуално е.

Melfi 3rd April 2013 16:06

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 785119)
Mellfi много се радвам че всичко мина дано сега и резултата да е супер всички чакаме с нетърпение Колко часа ти беше операцията как се чувстваше след като излезе от упойката имаше ли гадене изобщо как се чувстваш освен това че си много щастлива

Рими здравей.Около 2 часа беше операцията, няма пробеми с нищо в болницата, нито с излизане от упойка. Научих някоя друга турска дума :)Сега отока само трябва да го изтърпя. За да видим окончателния резултат все пак. Но и сега се вижда нослето. Успех и късмет на теб.

Rabiosa 3rd April 2013 17:11

Цитирай:

Първоначално написано от rimi (Публикация 785120)
Рабиоса на теб кога ти е операцията ако е скоро ти пожелавам много късмет е и на теб

Сравнително скоро е- началото на май. Благодаря ти и аз стискам палци на теб и на всички, на които им предстои операция.
Мелфи, честито! Сигурна съм, че резултата ще е отличен. Бързо възстановяване и ще чакаме снимки :2020:

Nose 3rd April 2013 20:31

Честито на Мелфи и от мен! И аз чакам с нетърпение снимки! Бързо възстановяване ти желая!

Нелка,оправя ли се хремата?Стискам палци на всички,на които им предстои рино.Много,ама много стиснати палци! :2003:

Моята консултация е далече,нооо.... тази моята приятелка - туркиня,нещо влязла да чете за Илхан във турските форуми и попаднала на недоволни... Това малко ме обезкуражава,но то не може и да няма недоволни...уфф... голямо чудене и мислене ще е.

Нелка 3rd April 2013 21:06

Цитирай:

Първоначално написано от Nose (Публикация 785129)
Нелка,оправя ли се хремата?Стискам палци на всички,на които им предстои рино.Много,ама много стиснати палци! :2003:

Не!! Ходих до аптеката днес, молих ги за съдействие, дори им обядних за риното и прочие... Не могат да ми помогнат - някакви спрейове с антибиотик ми предписват, а мен ме е страх да взимам антибиотик преди рино...
Казаха ми да говоря с хирурга ми, и аз просто се изнесох с провиснал нос.. :( Дори да се разберем по някакъв неописуем лингвистичен начин, нещата, които той би ми предписал дали ще ги има тук...


Цитирай:

Първоначално написано от Nose (Публикация 785129)
Моята консултация е далече,нооо.... тази моята приятелка - туркиня,нещо влязла да чете за Илхан във турските форуми и попаднала на недоволни... Това малко ме обезкуражава,но то не може и да няма недоволни...уфф... голямо чудене и мислене ще е.

Илхан оперира като луд! Страшен наплив има при него. Изключено е да няма недоволни. Недоволни има само от неработещи хирурзи.
Забравете го този филм!

Аз, едно време се рових в нета и си харесвах носове! :p С годините и опита ми стана ясно, че от всяко дърво свирка не става. Примерно с моята дебела кожа никога, ама никога няма да имам фин, малък, сладурски нос. Това го знам сега. Ако не го знаех обаче, със сигурност щях да съм разочарована и на възможно най-добрия резултат за моя старт..

Още нещо - аз като съм недоволна винаги потплътявам със снимков материал. Колкото и да ме е срам. Защото е много лесно да се хвърли нещо в пространството и да се изчезне. Ако има недоволни от Илхан, къде им са снимките? Аз не харесвам някои негови носове, но пък момичетата много си ги харесват.. Да се надяваме, че е въпрос на вкус там. Защото такива окепазени носове, като българските, от Илхан не съм виждала, слава Богу!


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:51.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.