Форуми

Форуми (https://www.tialoto.bg/forum/index.php)
-   Женски Фитнес (https://www.tialoto.bg/forum/forumdisplay.php?f=12)
-   -   Аква аеробика Варна (https://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=6659)

maryana 2nd June 2008 13:38

Аква аеробика Варна
 
Здравейте! Има ли някой тук, който ходи на аква аеробика в Ориндж фитнес във Варна? Намерих им сайта, но нищо не разбрах от описанието на картите за посещение. Ще съм благодарна на всеки, който посещава това място и ползва услугите им да ми разясни процедурите и цените. Благодаря предварително!

rogi 2nd June 2008 15:10

Здравей maryana!
Аз ходя всеки ден да спортувам в ориндж.Искам да ти кажа че много добре си се насочила към аквааеробиката,страхотно е.
Жалко е че на мен ми се случи един два пъти да отида да си чакам и понеже съм ааз само и то няма занятие.Иначе това което мога да ти кажа е че в Понеделник имав 20 часа и в 11 часа,във вторник от 7.30
и 19 чса,сряда в 12 и 20 часа,четвъртък 7.30,петък 11 часа,събота 16,неделя 11 часа.Графика се сменя през месец горе долу.Дано съм била полезна.

еМ ДжИ 2nd June 2008 15:43

rogi, може ли да попитам като си купи карта за Ориндж, за всичко вътре ли важи? Можеш ли да ползваш басеина и фитнеса примерно? А ако искаш индивидуална тренировка по плуване, това дали се вкючва в цената? Бих ги попитала, но не искам да им пиша, за да ми затрупат пощата с реклами.

Celine 2nd June 2008 15:44

Мариянче, в този клуб не можеш да отидеш просто за едно посещение.
Има няколко вида карти, за които сигурно вече си прочела в сайта им.
Най краткосрочната е за 1 месец и струва 280 лева. ( можеш да я закупиш еднократно, след това ако решиш че желаеш да посещаваш , си закпуваш редовна )
После са 6 месечни и едногодишни.
Цените варират в зависимост от това дали е VIP, суха карта .......
От около 700 лева започват.

Това е инфото ми, от преди няколко месеца, когато откриваха залата.
Може и да има някой промени вече, не знам.

rogi дано даде повече информация.

maryana 2nd June 2008 17:23

Абонаментни карти
 
Благодаря, момичета!
Точно това не можах да разбера от сайта. ОК, 280 лв. за месец, но това какво включва? Колко посещения, на какво? Разбрах, че в цената е лекарски преглед и работа с инструктор, ами от там нататък? Мога ли да си ходя всеки ден и да си ползвам всичко? (не че имам време всеки ден, ама:-)) И, ако случайно се събере група за аква аеробика, влизам, ако не... да не съм се натискала. :( помотавам се из фитнеса или се излежавам в сауната и... отивам на работа...

rogi 3rd June 2008 11:32

Ами имаш ли карта ползваш всичко каквото искаш,колкото искаш.Персоналните тренировки се заплащат допълнително.Аз съм с едногодишна стандартна карта тя включва всичко-басейн,групови занимания,фитнес плюс два инструктажа във фитнеса което ще рече че два пъти за годината си тренираш с трениор.
Това което аз мисля е че не е никак изгодно да си вземеш месечна или друга карта-скъпо идва.На мен основния ми стимул да тренирам е че съм дала толкова пари,но да ви кажа всеки лев си заслужава.Луксозно е,чисто е,винаги ти обръщат внимание.
Ако нещо друго искате да питате,насреща съм.

Celine 3rd June 2008 13:52

Когато разделиш сумата на годишната карта по месеци, идва наистина изгодно - за това което предлагат като качество на обслужването.

Проблема е, че трябва да дадеш парите наведнъж, а и никога не бих могла да бъда сигурна дали след няколко месеца, ще имам време за фитнес, или дори дали ще бъда в този град.

Цитирай:

Жалко е че на мен ми се случи един два пъти да отида да си чакам и понеже съм ааз само и то няма занятие
Е това вече, не го одобрявам. Чисто неуважение си е да губиш времето на хората, щом има обявено занятие , дори с един клиент да е трябва да се осъществи. Особено в този басейн.

еМ ДжИ 3rd June 2008 14:41

А знаеш ли колко се доплаща, ако искам треньор по плуване? Колко струва стандртната карта? А до колко часа работят? ... :roll:

Celine 3rd June 2008 14:50

Къмто 1800 :roll: лева

еМ ДжИ 3rd June 2008 14:58

Въх... 1800:12=150:12=12,5 лв за тренировка, ако се ходи по 3 пъти в седмицата....
Хмм. но пък , ако някой ми каже къде във Варна може да се ходи да се плува... евалрка.. Оня ден ходих до басеините и видях, че единствените свободни часове за плуване са от 7.30 до 9.00 сутринта!!! Няма други... Питах - може ли да си платя за частна тренировка - т.е. искам някой да ме научи да плувам правилно и отговорът беше - "не, вие да не сте луда? само за деца." Тва е. единственият басеин в морската столица.... :lol: Въх.
Дам. а сега плащам по 2,60 лв на тренировка ... но пък не е лукЗосно... ама , наистина, човек не може да е сигурен, какво ще му щукне за една година... :cool:


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:59.

Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.